Garmin Latvia

Connect IQ™ Store

Connect IQ™ Store ir vietne tiešsaistē, kurā jūs varat bez maksas lejuplādēt savā saderīgajā fitnesa ierīcē* (fēnix 3, vivoactive HR, Forerunner 235 u.c.) papildus rīkus, kas ļauj jums personalizēt savu ierīci ar vēl krietni plašākām iespējām. Šos rīkus veido gan Garmin, gan piesaistīti "trešās puses" ražotāji, panākot, ka tiek piedāvāts plašs klāsts rīku jūsu ikdienas vajadzībām, kas pastāvīgi tiek papildināts ar jaunumiem. Rīki no Connect IQ Store ir pievienojami saderīgajām ierīcēm, tās pieslēdzot pie datora, izmantojot Garmin Express programmu, vai no Garmin Connect Mobile mobilās lietotnes. Rīku sarakstu varat aplūkot, kad noklikšķiniet uz Connect IQ Store ikonas šī apraksta augšpusē.

* jūs varat uzzināt, vai jūsu ierīce ir saderīga ar Connect IQ Store piedāvātajiem rīkiem, aplūkojot informāciju savas ierīces lietošanas pamācībā vai uzmeklējot konkrētās ierīces aprakstu www.garmin.lv mājas lapā. Pie katra rīka Connect IQ Store vietnē ir norādīti konkrēto rīku atbalstošie Garmin modeļi. 

Piedāvātie rīki tiek iedalīti četrās grupās:

 

Pulksteņa ekrāna ciparnīcas noformējumi

Jūs varat izvēlēties kādu no ciparnīcu noformējumiem, kas atbilst jūsu stilam vai jums nepieciešamās informācijas daudzumam, kuru vēlaties aplūkot ar "viena skata uzmešanu" savas ierīces ekrānam. Plašs klāsts ciparnīcu noformējumu ļauj jums padarīt ierīci atbilstošu saviesīgam pasākumam, treniņam sporta zālē vai pasēdēšanai draugu lokā. Daži no ciparnīcu noformējumiem ir arī pieejami dažādās variācijās.

Piemēri:

1.2.3.4.

1. Steam Gauge; izstrādātājs: RoundWatchesJustLookBetter. Aviācijas pulksteņa mērījumu dizains. Informācija par dienas laiku, datumu, nedēļas dienu, UTC laiku un akumulatora uzlādes stāvokli.

2. Line; izstrādātājs: Stanislav.Bures. Jono Gaughan dizaina ciparnīca ar informāciju par laiku un datumu, soļu skaitu un soļu mērķi dienā, šīs dienas noieto attālumu, ziņojumu skaitu, brīdinājumu skaitu, procentuālu akumulatora uzlādes stāvokli, kalorijām un džouliem.

3. Stepqualizer; izstrādātājs: Petr.Koula. Īpašs ar to, ka ik minūti atjauno soļu daudzumu ekvalaizerī. 

4. Fitness; izstrādātājs: Garmin. Ērti saskatāmi pulksteņa dati analogā pulksteņā dizainā ar papildus fitnesa, savienojuma un akumulatora uzlādes statusa datiem.

 

Papildus lietotnes

Izmantojot papildus lietotnes, jūs varat savai saderīgajai ierīcei pievienot papildus funkcijas, kas nav sākotnēji ietvertas ierīces pamatlietotnēs. Jūs varat izmantot lietotnes, lai pievienotu papildus fitnesa un sporta veidus, padziļināti izmantotu ierīci ikdienas vajadzībām vai vienkārši kavētu laiku brīvos brīžos.

Piemēri:

1.2.3.4.

1. Gym Timer; izstrādātājs: robinsonmilani. Taimeris treniņiem svara zālē. Atpūtas laika piefiksēšana. Līdz 10 dažādiem pielāgojamiem un saglabājamiem taimeriem.

2. Compass App; izstrādātājs: travis.vitek. Kompasa atainojuma lietotne. Ierīcēs, kurās ir elektroniskais kompass, uzrādās virziens, pret kuru pavērsta ierīce. Ierīcēs, kurās nav elektroniskā kompasa, uzrādās jūsu kustības virziens.

3. Tides; izstrādātājs Garmin. Informācija par paisumiem un bēgumiem, kas lejuplādēta no sapārota viedtālruņa. 7 dienu informācija ir pieejama arī bezsaistē. Nosaka informāciju, balstoties uz jūsu GPS atrašanās vietu.

4. BlackJack!; izstrādātājs Mindfields_Entertainment. Black Jack kāršu spēle laika kavēšanai atpūtas brīžos.

 

Informatīvi datu lauki

Ja vēlaties aplūkot kādu specifisku informāciju iesāktas aktivitātes laikā, tā nav problēma - izvēlieties atbilstošu datu lauku veidu, pievienojiet savai ierīcei un iestatiet ierīces datu lapā atbilstošo datu lauku.

Piemēri:

1.2.3.4.

1. Visual Pace Alarm; izstrādātājs: TeunMo. Datu lauks, kas palīdz jums saglabāt tempu, uzrādot krāsainus mērījumus, kas ļauj jums noteikt, atpaliekat no uzstādītā, vēlamā tempa vai neatpaliekat.

2. Single Run Field v2; izstrādātājs: lcj2. Vienā, skriešanai paredzētā, lapā uzrāda dienas laiku, ātrumu/tempu (vai vidējo ātrumu/tempu), distanci, taimeri, pašreizējo pulsu, pašreizējo kadenci, akumulatora uzlādes stāvokli un pulsa zonu.

3. Race Predictor: 10k; izstrādātājs: awedman. Uzrāda jūsu plānoto, aprēķināto finiša laiku, kamēr skrienat 10k distanci.

4. Animal Speed; izstrādātājs: Garmin. Salīdzina jūsu skriešanas ātrumu ar dzīvnieku skriešanas ātrumiem :) .

 

Noderīgi palīgrīki

Palīgrīki (widgets) ietver sevī ērti un ātri aplūkojamu informāciju. Kalendārs ,akumulatora uzlādes statuss, laika apstākļu prognozes un cita noderīga informācija ir vienkārši aplūkojama jūsu ierīces palīgrīku sarakstā, kur tai varat piekļūt bez lieka laika patēriņa.

Piemēri:

1.2.3.4. 

Piemēri:

1. AccuWeather UV and Air Quality; izstrādātājs: AccuWeather_. Palīgrīks uzrāda ultravioletā starojuma indeksu un gaisa kvalitāti. Lai funkcija darbotos, ierīcei ir jābūt sapārotai ar viedtālruni, kurā darbojas Garmin Connect Mobile lietotne.

2. Location Check; izstrādātājs: julienvm. Ja ierīcē nav detalizētas kartes funkcija, šis palīgrīks var uzrādīt jūsu aptuveno atrašanās vietu, lai jūs zinātu, kur atrodaties pasaules kartē.

3. Nightscout Widget; izstrādātājs: Phimby. Palīgrīks, kas uzrāda informāciju no Nightscout interneta vietnes. Ļauj lietotājam piekļūt saviem pastāvīgās glukozes uzraudzīšanas (CGM) datiem. Ļauj atrasties soli priekšā, cīņā ar diabētu. 

4. TamaSteps; izstrādātājs: Hacky57. Virtuāls dzīvnieciņš, kurš pastāvīgi attīstās un aug jums uz rokas, balstoties uz jūsu ikdienas soļu skaitu.

 

Connect IQ rīku pievienošana ierīcei

Jūs varat izvēlēties nepieciešamos rīkus un pievienot tos savai ierīcei, izmantojot Garmin Express datorprogrammu (sīkāk: apraksta sadaļā "Connect IQ papildfunkciju pievienošana to atbalstošās ierīcēs") vai Garmin Connect Mobile mobilo lietotni. Kā tas veicams Garmin Connect lietotnē, norādīts zemāk (par atsauci izmantota Garmin Connect Mobile 3.3.2 versija Android ierīcē):

2.3.

1. Izvēlieties "Garmin Devices (Garmin ierīces)", atrodoties lietotnes iestatījumos;

2. Izvēlieties ierīci, kurai vēlaties pievienot Connect IQ rīku;

3. Izvēlieties "Connect IQ Apps (Connect IQ lietotnes)";

5.6.

4. Izvēlieties sadaļu: Applications (lietotnes), Widgets (palīgrīki), Watch Faces (ciparnīcu noformējumi) vai Data Fields (datu lauki). Piemērā tiek izvēlētas lietotnes;

5. Izvēlieties "Get More Applications (iegūt vairāk lietotņu)";

6. Notiek pāradresācija uz Connect IQ Store;

8.9.

7. Izvēlieties lietotni (vai palīgrīku, ciparnīcu atainojumu, datu lauku), kuru vēlaties pievienot savai ierīcei, un izvēlieties "Download (lejuplādēt)";

8. Kad lejuplāde ir pabeigta, uzrādās ziņojums, kas vēstī, ka izvēlētais rīks tiks pievienots jūsu ierīcei nākamajā reizē, kad ierīce sinhronizēsies ar jūsu viedtālruni;

9. Kad sinhronizācija ir pabeigta, pievienotais rīks uzrādās ierīces Conect IQ rīku atbilstošajā kategorijā Garmin Connect Mobile vietnē (Settings > Devices > jūsu ierīce > Connect IQ Apps > atbilstošā rīka kategorija) un jūsu ierīcē.

Alternatīvi:

2.

1. Atrodoties Garmin Connect Mobile mobilās lietotnes iestatījumos, izvēlieties "Coonect IQ Store";

2. Notiek pāradresācija uz Connect IQ Store;

3. Atkārtojiet augstāk minētā apraksta soļus 7. - 9.