“Walk for Gig” (Staigā priekš gigabaitiem)

Publikācijas datums: jūnijs 25, 2018, 10:23 a.m.

Izmantojiet veselības API, Telia Igaunijā izmanto Garmin ierīču datus priekš "Walk for Gig" (‘’Staigā priekš  gigabaitiem’’)

 

 

Šomēnes viens no Garmin lielākajiem partneriem Baltijas valstīs Telia Estonia ir uzsācis jaunu un novatorisku risinājumu, kas ļauj pārveidot jūsu ikdienas soļus no Garmin pulksteņa vai aproces uz bezmaksas mobilajiem datiem. Programma "Walk for Gig" @ Telia Active ļauj jums nopelnīt mobilos datus no jūsu ikdienas darbībām: 5 MB ir vienādi ar 1000 soļiem. Bezmaksas mobilie dati ir ierobežoti, kas ir 50 MB dienā (10 000 soļi) un 1,5 GB mēnesī. Turklāt Telia Active portāls satur daudz noderīgas informācijas, piemēram, par to, kā trenēties un ēst pareizi, un dod padomus par to, kāda veida aprīkojums jālieto katram sporta veidam.

 

 

Telia Igaunijas IoT biznesa rajona vadītājs Toomas Kärners sacīja: "Darbs ar ātri reaģējošiem partneriem, piemēram, Garmin un to izcilajiem produktiem, ir bijis lielisks. Kopīgi mēs meklējam, kā padarīt igauņus aktīvākus."

 

Vēl papildus augstās kvalitātes un dizaina aprocēm un pulksteņiem, Garmin izstrādā un uztur vairākus interfeisus un SDK, lai izstrādātāji un IoT integratori, piemēram, Telia Estonia varētu radīt lietojumprogrammas. Ar galalietotāja piekrišanu e.G. Garmin Health API sniedz Telia Igaunijai pieeju, lai integrētu tajās lietojumprogrammas.

 

 

Plašāka informācija par izstrādātāja iespējām Garmin:

https://developer.garmin.com/

 

Par Garmin International, Inc.

Garmin International Inc. ir Garmin Ltd. meitas uzņēmums (Nasdaq: GRMN). Garmin Ltd. ir reģistrēta Šveicē, un tās galvenie meitas uzņēmumi atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, Taivānā un Apvienotajā Karalistē. Garmin ir Garmin Ltd. vai tās filiāļu reģistrēta preču zīme. 

 

Janina Hottinger
Product Marketing Manager - B2B Sales and Mobile Business

Garmin Würzburg GmbH | www.garmin.com 
Phone: +49 (0) 931 - 35 73 2414

Beethovenstrasse 1a+b | 97080 Würzburg | Germany

 

Kategorijas: Sportam