Garmin iepazīstina ar vívosmart HR+, viedu aktivitātes uzraudzītāju ar optisko pulsometru un GPS atbalstu

Publikācijas datums: maijs 21, 2016, 8:35 p.m.

Garmin iepazīstina ar vívosmart HR+, aktivitātes uzraudzītāju ar pulsometru pulsa nolasīšanai no plaukstas locītavas un GPS uztvērēju. vívosmart HR+ pievieno jaunas funkcijas uzņēmuma populārākajai vívosmart aktivitātes uzraudzītāju produktu līnijai, pievienojot tās modelim GPS atbalstu, mērījumus skriešanai un Garmin Move IQ™ kustību noteikšanas funkciju. Ar Garmin Elevate™ optiskā pulsometra tehnoloģiju, vívosmart HR+ ir spējīgs nodrošināt ar pulsa uzraudzīšanas datiem 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Ierīce ir spējīga piefiksēt arī ikdienā veikto soļu skaitu, attālumu, kalorijas, dienā uzkāpto stāvu skaitu un aktivitātes intensitāti. Tam ir pastāvīgi ieslēgts ekrāns, kas ir salasāms saules gaismā, un peldēšanai un dušā iešanai droša ūdens izturības klase - 5 ATM.

GPS pievienošana vívosmart  ierīcei ļauj lietotājiem precīzāk sekot līdzi saviem ārpustelpu aktivitāšu datiem - ātrumam, attālumam un norises vietai. Papildus skriešanas funkcijām, ierīce piedāvā personīgo rekordu funkciju, Virtual Pacer funkciju, Auto Pause® un Auto Lap® funkcijas un skriešanas/iešanas režīmu. Izmantojot Elevate optiskā pulsometra tehnoloģiju, vívosmart HR+ uzrauga pulsu no plaukstas locītavas un apvieno lietotāju fitnesa aktivitātes, izmantojot intensitātes minūšu funkciju. Šī funkcija palīdz lietotājiem sekot līdzi savam progresam pretī mērķiem, kurus iesaka vadošās veselības organizācijas.

vívosmart HR+ ir iekļauts arī Garmin Move IQ - funkcija, kas pastāvīgi uzrauga ilgstošus aktivitātes periodus. Funkcija automātiski atpazīst pastaigas, skriešanu, velobraukšanu, peldēšanu un eliptiskos treniņus, lai lietotāji varētu viegli un ērti apskatīt savu visas dienas aktivitātes statistiku Garmin Connect™ vietnē.

Viedie ziņojumi un brīdinājumi ar vibrāciju ļauj lietotājiem nepazaudēt saiknes ar ģimeni un draugiem. Ierīces saules gaismā salasāmajā ekrānā uzrādās ienākošie zvani, SMS, e-pasti, sociālo tīklu un kalendārie atgādinājumi, tāpat kā citi ziņojumi no saderīgā viedtālruņa. Citas savienojumu funkcijas ļauj lietotājiem kontrolēt mūziku savos viedtālruņos un uzmeklēt nevietā noliktus savienotos telefonus.

vívosmart HR+ automātiski sinhronizējas ar Garmin Connect Mobile mobilo lietotni visas dienas garumā, lai saglabātu lietotāja datus. Garmin Connect bezmaksas tiešsaistes vietnē lietotāji var analizēt un sekot līdzi saviem treniņiem, miega tendencēm, piedalīties izaicinājumos un sacensties ar saviem draugiem un iegūt virtuālus apbalvojumus. Lietotāji var izmantot arī Garmin Connect Insights - viedus fitnesa ieskatus, kas ir pielāgoti katram lietotājam un palīdz sasniegt viņu mērķus, ziņo par uzstādīto mērķu sasniegšanu un piedāvā noderīgus ieteikumus no ekspertiem. Insights uzrāda arī, kā lietotājam veicas aktivitātēs, salīdzinot ar citiem līdzīgas fiziskās sagatavotības līmeņa lietotājiem, sniedzot papildus motivāciju.

vívosmart HR+ akumulatora darbība pulksteņa/aktivitātes uzraudzītāja režīmā* (pastāvīga pulsa kontrole, GPS uztvērējs izslēgts) ir līdz 5 dienām, izmantojot ieslēgtu GPS -  līdz 8 stundām darbības. 

* Akumulatora darbības ilgums var variēt, balstoties uz izmantotajām funkcijām un viedtālruņa modeli.

Par Garmin

„Garmin” ir vienīgais zīmols pasaulē, kas piedāvā visu veidu satelītu navigācijas risinājumus aktīvam dzīvesveidam gan amatieriem, gan profesionāļiem: auto, moto un kravas auto navigācija, navigācija tūrismam, alpīnismam, ierīces medībām ar suni, sporta pulksteņi (skriešanai, peldēšanai, triatlonam, golfam), velo datori, navigācija uz ūdens, ieskaitot zivju meklētājus, kā arī navigācijas risinājumi mazai aviācijai. 1989. gadā ASV dzimušajam zīmolam oficiālais pārstāvis Latvijā ir uzņēmums „Bajtel.LV”. Plašāk: www.garmin.lv; kā arī Facebook.com/GarminLatvia.

Kategorijas: Sportam