Garmin vívosmart 3 - vieds aktivitātes uzraudzītājs

Publikācijas datums: aprīlis 13, 2017, 3:14 p.m.

Garmin izziņo par vívosmart 3 - aktivitātes uzraudzītāju1 ar izteikti plānu korpusu un slēptu ekrānu, kas aktivizējas tikai tad, kad jums tas ir nepieciešams. vívosmart 3 piedāvā tādas attīstītas fitnesa uzraudzīšanas funkcijas kā VO2 max aprēķins un fiziskās formas vecums un aktivitātes uzraudzīšana ar stresa līmeņa noteikšanu visas dienas garumā.

Pateicoties Garmin Elevate™ pulsa tehnoloģijai pulsa nolasīšanai no plaukstas locītavas, vívosmart 3 nodrošina ar pastāvīgu pulsa uzraudzīšanu visas diennakts garumā1. vívosmart 3 iepazīstina ar interesantām aktivitātes uzraudzīšanas funckijām, kas ir veidotas, lai nodrošinātu lietotājiem labāku sapratni par viņu kopējo fizisko sniegumu. Šis ir pirmais produkts Garmin vívo sērijā, kas aprēķina maksimālo skābekļa patēriņu (VO2 max) - aerobā izpildījuma mērījumu, kas līdz šim ir bijis pieejams tikai augstākās klases Garmin skriešanas pulksteņos. Lietotāji varēs aplūkot savu VO2 max rādījumu pārvērstu aktivitātes līmenī, variējot no zema līdz pārākajam. VO2 max aprēķins tiek izmantots arī, lai aprēķinātu fiziskās formas vecumu; balstoties uz maksimālo skābekļa patēriņu, fiziskās formas vecums sniedz lietotājam vienkāršu veidu kā saprast savu progresu pretī izvirzītajiem mērķiem, uzlabojumus savā fiziskajā formā. Jo zemāks ir fiziskās formas vecums salīdzinājumā pret patieso vecumu, jo labāk. Lietotāji var uzlabot savu VO2 max rādījumu un samazināt savu fiziskās formas vecumu, pateicoties smagam darbam un treniņiem. vívosmart 3 ir ievietota arī jauna spēka treniņu aktivitātes funkcija, ka ļauj lietotājiem saglabāt fokusu uz savu formu, uzskaitot treniņa atkārtojumus viņu vietā. Spēka treniņu funkcija seko līdzi kustību atkārtojumu skaitam, iestata un pat atgādina par atpūtas laikiem, kamēr lietotājs veic savu svara treniņus. Dati par aktivitāti tiek nosūtīti uz Garmin Connect™ vietni, kur tie vēlāk var tikt analizēti sīkāk.

Tiem, kuri vēlas piekopt veselīgu dzīvesveidu, emocionālās labsajūtas uzlabošana var būt tik pat nozīmīga, cik laika pavadīšana sporta zālē. Šī iemesla dēļ vívosmart 3 ir ietverta labsajūtas uzraudzīšana ar stresa piefiksēšanu visas dienas garumā. Kad lietotājs nav kustībā, vívosmart 3 piefiksē svārstības pulsā, kas, savukārt, tiek izmantotas, lai aprēķinātu un izmērītu stresa līmeni, kas tiek atainots kā grafiks pašas ierīces ekrānā. Vai stresa līmenis ir par augstu? vívosmart 3 elpošanas treniņi, kuriem lietotājs var piekļūt pašā ierīcē, var veicināt relaksēšanos, palīdzot samazināt stresa līmeni. Dati par stresu ilgākā laika posmā ir pieejami Garmin Connect vietnē, sniedzot iespēju lietotājam izprast likumsakarības un veikt nepieciešamās izmaiņas savā dzīves stilā, lai veiksmīgāk tiktu galā ar stresu veicinošām situācijām.

Papildus soļu skaita, pulsa, uzkāpto stāvu skaita, kaloriju, noietā attāluma un miega piefiksēšanai, vívosmart 3  izmēra arī aktivitātes intensitāti, izmantojot intensitātes minūšu funkciju, kas tiek aprēķinātas balstoties uz vadošo veselības organizāciju ieteikumiem. Pateicoties Garmin Move IQ™ funkcijai, lietotājiem nevajag uztraukties par noteiktas aktivitātes uz laiku uzsākšanu vai apstādināšanu, lai tā tiktu ierakstīta. Move IQ automātiski atpazīst tādas aktivitātes kā pastaiga, skriešana, velobraukšana, peldēšana un eliptisks treniņš - bez nepieciešamas papildus darbības no ierīces lietotāja. Kolīdz ierīce sinhronizējas ar Garmin Conect, šīs aktivitātes ir pieejamas detalizētākai apskatei. 

vívosmart 3 automātiski sinhronizējas ar GarminConnect mobilo lietotni visas dienas garumā, lai saglabātu datus vieglai piekļuvei pie tiem vēlāk. Garmin Connect - bezmaksas tiešsaistes vietnē - lietotāji var sekot līdzi saviem treniņiem un spēka treniņiem, stresa līmeņiem, miega ieradumiem un pievienoties izaicinājumiem tiešsaistē, lai sacenstos ar saviem draugiem un pelnītu virtuālus apbalvojumus. Ir pieejami arī Garmin Connect Insights - viedi ieskati katra lietotāja labsajūtā un izpildījumā, nodrošinot ar ieteikumiem, kas var palīdzēt sasniegt mērķus, uzslavām par sasniegumiem un noderīgiem ieteikumiem par veselību no ekspertiem. Papildus motivācijai, Insights ataino arī salīdzinājumu, kā lietotājs ierindojas savos sasniegumos salīdzinot ar citiem lietotājiem ar līdzīgiem parametriem. 

Savienojums sastopas ar lietošanas ērtumu viedajos ziņojumos, kas ar vibrācijas palīdzību nogādā ziņas no saderīgā viedtālruņa2 par e-pastiem, SMS, zvaniem, kalendārajiem atgādinājumiem, ziņojumiem no lietotnēm, izmaiņām sociālajos tīklos u.c. norisēm tieši uz lietotāja plaukstas locītavas. Lietotāji iegūst labumu arī izmantojot iespēju kontrolēt mūziku savā viedtālrunī no sava vívosmart 3 aktivitātes uzraudzītāja. Papildus, jūs varat izmantot ierīci, lai no attāluma vadītu savu atsevišķi iegādāto VIRB sporta kameru

Ar savu neuzkrītošo siksniņu ap roku un jauno, plānāko korpusu, vívosmart 3 ir pielāgots dažādiem ģērbšanās stiliem. Ierīcei ir noslēpts ekrāns, kas kļūst aplūkojams veicot žestikulāciju vai pienākot ziņojumiem vai brīdinājumiem. Ierīce būs pieejama melnā krāsā (maza, vidēja un liela izmēra) un violetā krāsā (maza un vidēja izmēra), ļaujot vívosmart 3 iederēties gan birojā, gan fitnesa zālē, gan baseinā, gan studijā vai jebkur citur. Ierīce būs pieejama šī gada otrajā ceturksnī. Plānotā ierīces cena ir 149 eur.

 

1 Apmeklējiet www.garmin.lv/ak-uz-pre.

2 Plašākai informācijai, lūdzu, apmeklējiet - www.garmin.lv/vai-mans-talrunis-ir-savietojams.

 

Par Garmin

„Garmin” ir vienīgais zīmols pasaulē, kas piedāvā visu veidu satelītu navigācijas risinājumus aktīvam dzīvesveidam gan amatieriem, gan profesionāļiem: auto, moto un kravas auto navigācija, navigācija tūrismam, alpīnismam, ierīces medībām ar suni, sporta pulksteņi (skriešanai, peldēšanai, triatlonam, golfam), velo datori, navigācija uz ūdens, ieskaitot zivju meklētājus, kā arī navigācijas risinājumi mazai aviācijai. 1989. gadā ASV dzimušajam zīmolam oficiālais pārstāvis Latvijā ir uzņēmums „Bajtel.LV”. Plašāk: www.garmin.lv; kā arī Facebook.com/GarminLatvia.

Kategorijas: Sportam