vivomove HR un vivoactive 3 Music

Publikācijas datums: Sept. 5, 2018, 3:28 p.m.

Garmin® iepazīstina ar jaunām krāsām populārajam vívomove HR un viovactive 3 music viedierīcēm.

 

vívomove HR

Pateicoties slēptajam viedajam ekrānam un pulksteņa rādītāji, kas dinamiski pārvietojas prom no viedā ekrāna, kad lietotājs saņem paziņojumus, modernais vivomove HR izskatās kā klasisks analogais pulkstenis un vienmērīgi iederas visur sākot ar sporta zāli līdz pat birojam. Arī ir aprīkoti ar diennakts pulsa pārraudzīšanu2, fitnesa uzraudzības instrumentiem, stresa izsekošanu, viedajiem paziņojumiem par tekstiem, zvaniem un daudz kas cits.

 

Jaunas krāsu opcijas:

  • Rozā zelta rāmis un korpuss ar pelēku zamša siksniņu papildus komplektā granīta zila silikona siksniņa (Premium, 299 €)
  • Akmens melns rāmis ar gaiši brūnu zamšādas siksniņu papildus komplektā melna silikona siksniņa (Premium, 299 €)
  • Nerūsējošā tērauda sudraba rāmis ar jūras putu krāsas silikona siksniņu (Sporta, 199€)
  • Slate rāmis ar smilšakmens krāsas silikona siksniņu (Sporta, 199€)

 

vívoactive 3 Music

Mūzika padara visu vieglāku ar vivoactive 3 Music viedpulksteni. Viegli ielādējiet līdz 500 dziesmām1, izveidojiet savienojumu ar BluetoothTM austiņām un dodieties. Ietver visas labākās funkcijas no vivo sērijas, tostarp GPS, Garmin PayTM un tūkstošiem ciparnīcu noformējumiem. Viovoactive 3 Music ir vairāk nekā 15 iebūvētu sporta programmu, ar iespēju izveidot un lejupielādēt pielāgojamus treniņus. Ietver 24/7 pulsa uzraudzīšanu, miega uzlabošanu, fitnesa uzraudzību un stresa izsekošanu.

 

Jaunā krāsu opcija:

  • Granīta zila silikona siksniņa ar rozā zelta akcentiem (329 €)

 

Var pieprasīt, lai trešās puses mūzikas sniedzējs veic premium abonēšanu

3 Apmeklējiet Garmin.com/ataccuracy

 

Bluetooth vārdiskā preču zīme un logotipi pieder Bluetooth SIG, Inc. un jebkuru šo zīmju izmantošanu Garmin saņem licensi.

Kategorijas: Sportam