Vivofit Jr.2 Marvel Spider-Man

Publikācijas datums: Sept. 26, 2018, 10:10 a.m.

Garmin International iepazīstina ar vívofit jr. 2 bērnu fitnesa uzrauzītāju1 ar Marvel Spider-Man tematiku un mobilo lietotni. Tik daudz vairāk nekā vienkārši fitnesa ierīce, vívofit jr. 2 nodrošina bērniem interaktīvu pieredzi, kur aktivitātes atvieglo piedzīvojumi, veidojot paradumus ikdienā un sporta aktivitātēs. Spider-Verse lietojumprogrammā, bērni ar prieku pārspēj mērķus, lai atklātu jaunus piedzīvojumus, spēles, dārgakmeņus un soļu ikonas. Uzlabotās animācijas padara Ņujorku par aizraujošu ar sporta aktivitātēm, kas integrēti stāstā, lai turpinātu veicināt veselīgu paradumu veidošanu. Ar diviem Marvel Spider-Man dizainiem, vívofit jr.2 aproces ir drošas peldēšanai2, tām ir pielāgojams krāsu ekrāns, un vissvarīgākais no tiem ir akumulatora darbības ilgums, kas ir vairāk nekā gadu3.

 

 

"Spider-Man aproce un mobilā lietotne, ļauj bērniem iesaistīties iedomu Super Hero pasaulē," teica Džons Bartels, Garmin pasaules patērētāju pārdošanas viceprezidents. "Ar vívofit jr. 2, bērni var kļūt par varoņiem spēļu laukumā, un ir stimulēti turpināt kustēties, jo mērķu pārspēšana ļauj atbloķēt jaunas pasaules un iespējas Spider-Verse lietojumprogrammā. Mēs priecājamies, ka pievienojam Spider-Man savai Disney, Avengers un Star Wars grupai un lietotņu stāstu līnijai."

 

Spider-Man vívofit jr. 2 tiek atdzīvināts ar atbilstošiem piedzīvojumiem, kurus bērni izpēta ar vecāku palīdzību. Web Warriors: Spider-Man piedzīvojums, bērni atradīs jaunus piedzīvojumus un izpētīs Spider-Verse dažādās dimensijās. Papildus piedzīvojumiem ar Marvel Spider-Man, bērni var piekļūt jautrām spēlēm un daudz kam citam. Lai savāktu dārgakmeņus un iegūtu vairāk iespēju spēlēt spēles, bērniem jābūt aktīviem pēc iespējas vairāk minūtes.

 

Vívofit jr. 2 ir vērtīgs rīks arī vecākiem, kas savienojas ar aplikāciju3, kas darbojas kā vecāku personīgais asistents. No saderīgās ierīces vecāki var apskatīt viņu bērna darbības un aktivitātes, piešķirt darbus un plānot atgādinājumu brīdinājumus, kas parādās bērna ierīcē. Uzdevumu palīgrīki palīdz bērniem zināt, cik daudz laika viņi ir veltījuši katram uzdevumam. Papildu stimulēšanai, kad bērni pabeidz konkrētu darbu, vecāki var atlīdzināt viņiem ar virtuālām monētām, ar kurām viņi var norēķināties ar vecākiem pēc viņu vēlmēm. Lietojumprogramma nodrošina vairākus profilus, tādēļ vecāki un brāļi un māsas kopā ar saderīgām Garmin ierīcēm var sacensties soļu skaitā, veicinot veselīgu un piemērotu dzīvesveidu visai ģimenei.

 

Toe-to-ToeTM soļu izaicinājums ļauj bērniem sinhronizēties ar apkārtējiem draugiem, lai rīkotu sacensības. Arī vecāki var spēlēt, lejupielādējot Toe-to-ToeTM Connect IQTM lietotni ar saderīgu ierīci. Jaunie ģimeņu izaicinājumi ļauj lietotājiem sazināties ar citām ģimenēm un sacensties iknedēļas soļu skaitā, lai iegūtu papildu motivāciju pārvietoties.

 

* Aksesuāru aproces un lietojumprogrammas piedzīvojumi ir savietojami ar pirmās paaudzes vívofit jr. ierīcēm.

 

1 Apmeklējiet Garmin.com/ataccuracy

2 Apmeklējiet https://garmin.lv/lv/udensizturibas-klase/

Parastā lietošanā; akumulatora darbības ilgums var atšķirties atkarībā no izvēlētā veiktspējas režīma un izmantošanas

4 Ja tas ir savienots pārī ar saderīgu Apple®, AndroidTM un Amazon FireTM planšetdatora ierīci.

Kategorijas: Sportam