Vivofit Jr.2 Disney Princess

Publikācijas datums: Aug. 29, 2018, 5:04 p.m.

Vivofit Jr.2 Disney Princess

 

 

Garmin International iepazīstina ar vívofit jr.2 fitnesa aprocēm1 ar Disney Princess tematiku un jaunu mobilo lietotni. Daudz vairāk nekā fitnesa ierīce, vívofit jr.2 nodrošina bērniem interaktīvu pieredzi, kur aktivitātes atver jums jaunus piedzīvojumus, pierodot pie ikdienas darbiem un uzdevumiem. Bērni dienas laikā centīsies pārspēt aktivitātes minūšu mērķi, lai atbloķētu piedzīvojumus, spēles un Disney Princess tēlu soļu ikonas - Ariel, Belle, Jasmine, Mulan un Rapunzel. Ar diviem Princešu dizainiem, vívofit jr.2 aproces ir drošas peldēšanai2, tām ir pielāgojams krāsu ekrāns, un vissvarīgākais no tiem ir akumulatora darbības ilgums, kas ir vairāk nekā gadu3.

 

‘’Mēs priecājamies par Disney maģijas ienākšanu ar jauno Disney Princess dizainu,’’ sacīja Dan Bartel, Garmin, globālo patērētāju pārdošanas viceprezidents. ‘’The Play like Princess kampaņa svin svētkus ar bērniem, kuri nebaidās būt drosmīgi, būt laipni un atšķirīgi. Tas ir mūsu mērķis iedvesmot un dot bērniem iespēju kaut ko atdzist, atrast piedzīvojumu un, galvenais, turpināt kustību.’’

 

 

Burvju valstībā: Disney Princess piedzīvojums, bērni palīdzēs Salātlapiņai un Flinam Raideram izvairīties no mātes Gotheles, glābt Emperoru ar Mulanu un pat izpētīt Brīnumu alu ar Jasmīnu. Jo vairāk bērni pārspēj savus darbību mērķus, jo vairāk stāstu var atklāt. Papildus piedzīvojumiem ar Disney Princess tēliem, bērni var piekļūt jautrām spēlēm un daudz kam citam. Lai savāktu dārgakmeņus un iegūtu vairāk iespēju spēlēt spēles, bērniem vienmēr jābūt aktīviem.

 

Vívofit jr. 2 ir vērtīgs rīks arī vecākiem, kas savienojas ar aplikāciju4, kas darbojas kā vecāku personīgais asistents. No saderīgās ierīces vecāki var apskatīt viņu bērna darbības un aktivitātes, piešķirt darbus un plānot atgādinājumu brīdinājumus, kas parādās bērna ierīcē. Uzdevumu palīgrīki palīdz bērniem zināt, cik daudz laika viņi ir veltījuši katram uzdevumam. Papildu stimulēšanai, kad bērni pabeidz konkrētu darbu, vecāki var atlīdzināt viņiem ar virtuālām monētām, ar kurām viņi var norēķināties ar vecākiem pēc viņu vēlmēm. Lietojumprogramma nodrošina vairākus profilus, tādēļ vecāki un brāļi un māsas kopā ar saderīgām Garmin ierīcēm var sacensties soļu skaitā, veicinot veselīgu un piemērotu dzīvesveidu visai ģimenei.

 

Toe-to-ToeTM soļu izaicinājums ļauj bērniem sinhronizēties ar apkārtējiem draugiem, lai rīkotu sacensības. Arī vecāki var spēlēt, lejupielādējot Toe-to-ToeTM Connect IQTM lietotni ar saderīgu ierīci. Jaunie ģimeņu izaicinājumi ļauj lietotājiem sazināties ar citām ģimenēm un sacensties iknedēļas soļu skaitā, lai iegūtu papildu motivāciju pārvietoties.

 

* Aksesuāru aproces un lietojumprogrammas piedzīvojumi ir savietojami ar pirmās paaudzes vívofit jr. ierīcēm.

1 Apmeklējiet Garmin.com/ataccuracy

Apmeklējiet Garmin.com/waterrating

Parastā lietošanā; akumulatora darbības ilgums var atšķirties atkarībā no izvēlētā veiktspējas režīma un izmantošanas

Ja tas ir savienots pārī ar saderīgu Apple®, AndroidTM un Amazon FireTM planšetdatora ierīci.

Kategorijas: Sportam