vívofit jr.2 jaunie aktivitātes uzraudzītāji bērniem

Publikācijas datums: Sept. 28, 2017, 12:24 p.m.

Iepazīstinām ar  Disney Mickey Mouse un Minnie Mouse, Marvel Avengers un Star Wars aktivitātes uzraudzītājiem bērniem vívofit jr.2 – peldēšanai drošiem un bērnu aktivitāšu izturīgiem aktivitātes uzraudzītājiem2, kuru nomaināmā baterija darbojas virs gada1 un sinhronizējas ar bezmaksas lietotni vecākiem4.  

 

Pamatfunkcijas:

 

 • Baterijas darbība virs viena gada1. Nav nepieciešama uzlāde!
 • Aproce ir valkājama ir visas diennakts garumā3. Droša peldēšanai – ūdensizturības klase -  5ATM.
 • Ērta, izturīga aproce, kas ir izturīga pret traipiem un izbalēšanu.
 • Pastāvīgi ieslēgts, saules gaismā salasāms, krāsains ekrāns ar personalizētu ekrāna ciparnīcu un personāža ikonām ekrānā, kuras bērns var atbloķēt, izpildot misijas un piedzīvojumus lietotnē.
 • Divi izmēri: staipāma siksniņa ap roku ir ieteicama bērniem no 4 līdz 7 gadiem (plaukstas locītavas apkārtmēram līdz 147 mm) un pielāgojama siksniņa ar sprādzi, kas ieteicama bērniem vecumā virs 6 gadiem (veidota plaukstas locītavas apkārtmēram no 130 mm līdz 175 mm).
 • Bezmaksas lietotne vecākiem4: atrodoties lietotnē, jūs varat pievienot vairākus lietotājus – bērnus, lai redzētu katra no viņiem soļu skaitu, miegu, ikdienas aktivitātes un izpildīto uzdevumu datus, kad aproce sinhronizējas ar mobilo ierīci.
 • Piedzīvojumi lietotnē: bērni virzās uz priekšu Disneja Minnijas un Mikija Mausa, Marvel Atriebēju un Zvaigžņu Karu tematiskajos piedzīvojumos, sasniedzot ikdienas 60 minūšu aktivitātes mērķi.
 • Iepriekšēji ielādēti ikdienas darbiņi ir apstrādājami no vecāku mobilās ierīces un var tikt iestatīti katrai dienai vai reizi nedēļā. Tāpat – var tik izveidoti personalizēti uzdevumi.
 • Grafika brīdinājumi: izveidojiet uzdevumus lietotnē un ieplānojiet atgādinājumus noteiktā laikā, kas tiks nosūtīti tieši uz ierīci ar izvēlēto ikonu un tekstu. Līdz 8 atgādinājumiem dienā. Piemērs: izveidojiet uzdevumu izpildīt skolas mājas darbus un iestatiet atgādinājumu uz pieciem vakarā, lai atgādinātu bērnam, ka tie ir jāpilda.
 • Atalgojumi: bērni var pelnīt virtuālas monētas, ko pēc tam var apmainīt pret atalgojumu no vecākiem, par kuru pirms tam esat vienojušies.
 • Aktivitātes uzraudzīšana2: uzskaita jūsu bērna soļu skaitu, aktīvo laiku un rekomendējamās 60 aktivitātes minūtes dienā.
 • Uzdevumu taimeri un hronometrs: bērns var iestatīt taimeri savā ierīcē priekš daudziem ikdienas mājas darbiem, piemēram – zobu mazgāšanai vai skolas mājas darbu pildīšanai. Uzdevuma taimeris tad informē tuvumā esošā vecāka mobilo ierīci.
 • Toe-to-ToeTM soļu izaicinājumi: izaiciniet citus bērnus piedalīties draudzīgās sacensībās vai sacentieties pret individuāliem izaicinājumiem uz laiku.
 • Draudzīga sacensība ģimenē: uzaiciniet visu ģimeni piedalīties ikdienas soļu skaita izaicinājumā, aplūkojiet uzvarētāju sarakstu lietotnē, lai zinātu, kurš ģimenē staigā visvairāk, kuram vēl vajag pacensties.

 

Būs pieejamas iegādei aksesuāru siksniņas ap roku, kas ļaus bērnam izbaudīt visus trīs piedzīvojumus, nomainot siksniņas uz citām un atklājot sev jaunu piedzīvojumu (siksniņas un lietotnes piedzīvojumi ir saderīgi arī ar pirmās paaudzes vívofit jr. ierīcēm).

 

Trīs dažādie piedzīvojumi:

 

Mickey’s Birthday Surprise: A Disney Adventure
Šajā piedzīvojumā bērni dodas ar Minnuju Mausu un viņas draugiem, viņiem plānojot pārsteigumu Mikija Mausa dzimšanas dienā. Dekorējiet ballīti ar Deiziju Daku, veidojiet torti ar Sprukstu un sagatavojiet visu nepieciešamo tā, lai Mikijs par to neuzzina!

 

BB-8’s Adventure: A Star Wars Story 
Šajā piedzīvojumā bērni dodas ar BB-8 un pilotu Zepha, viņiem meklējot piedzīvojumus uz planētas Jakku. Meklējiet trūkstošas elektronikas daļas pamestos kosmosa kuģos, satieciet Maz Kanata un glābiet BB-8 no briesmām!

 

Ultron’s Revenge: A Marvel Avenger’s Mission

Šajā piedzīvojumā bērni dodas ar Kapteini Ameriku un Atriebējiem, kad viņi Ņujorkā cenšas sakaut Ultronu. Satieciet neuzvaramo Dzelzs Vīru Tonija Stārka laboratorijā, palīdziet Toram notvert nerātno Loki un pat pavadiet Melno Atraitni viņas slepenajās S.H.I.E.L.D misijās.

 

Aproces plānotā tirdzniecības cena: 99 eur.

 

1 Tipiskā lietošanā; baterijas darbības ilgums ir atkarīgs no izmantošanas.

2 Aplūkojiet: www.garmin.lv/lv/ak-uz-pre/.

3 Aplūkojiet: www.garmin.lv/lv/udensizturibas-klase/.

4 Kad ierīce ir sapārota ar saderīgu viedtālruni, aplūkojiet: www.garmin.lv/lv/vai-mans-talrunis-ir-savietojams/.

 

© 2017 MARVEL

© Disney

© & TM Lucasfilm Ltd.

Apple ir Apple Inc. tirdzniecības zīme, kas ir reģistrēta ASV un citās valstīs. Android ir Google Inc. tirdzniecības zīme.

Kategorijas: Sportam , Citi