vivofit jr. aktivitātes uzraudzītājs bērniem

Publikācijas datums: Oct. 4, 2016, 2:16 p.m.

Garmin iepazīstina ar vívofit jr. - aktivitātes uzraudzītāju1, kas ir paredzēts bērnu iedrošināšanai piekopt aktīvu dzīves veidu. Stilīgais, bērniem draudzīgais korpuss ir ērts, ūdens izturīgs un darbojas no vienas baterijas ilgāk par gadu, izmantojot ierīci pastāvīgi. 

Garmin vivofit jr.

Papildus tam, ka ierīce uzskaita noieto soļu daudzumu, seko bērna miegam un aktivitātes līmenim, cenšoties sasniegt ikdienā ieteicamo 60 minūšu mērķi aktīvās spēlēs, vívofit jr. darbojas kopā ar bezmaksas, vecāku kontrolētu mobilo lietotni. Lietotne motivē bērnus ar jautriem un izglītojošiem mobilajiem piedzīvojumiem un ģimeniskiem izaicinājumiem noietajiem soļiem. Lietotnē ir iekļauti arī rīki uzdevumiem, kurus var saviem bērniem sagatavot viņu vecāki, kas var palīdzēt motivēt bērnus pelnīt atalgojumus. Izmantojot vívofit jr., bērni iegūst paši savu aktivitātes uzraudzītāju, kas var palīdzēt viņiem veidot veselīgus ieradumus, kurus ir vērts saglabāt visa mūža garumā.   

"Mēs esam iepriecināti iepazīstināt ar mūsu pirmo valkājamo ierīci tieši bērniem - vívofit jr.", saka Endrjū Silvers (Andrew Silver), vecākais sporta produktu menedžeris, EMEA. "vívofit jr. tika izstrādāts domājot par bērniem un viņu vecākiem - no ierīces ērtās un izturīgās siksniņas ap roku līdz tās pievilcīgajai lietotnei, kas motivē bērnus izkustēties, nezaudējot saikni ar vecākiem".

Viegli lietojama, vívofit jr. ir viedaļīga aproce, kas uzvelkama pār bērna roku, lai to ērti uzvietotu uz viņa plaukstas locītavas. Ierīces baterijas darbība virs viena gada un ūdens izturība nozīmē, ka bērnam tā būs jānovelk reti, savukārt, ierīces stilīgais izskats nozīmē, ka viņš to nemaz nevēlēsies darīt. Ar tā augstas izšķirtspējas, saules gaismā salasāmo ekrānu, vívofit jr. aktivitātes uzraudzītājs seko līdzi bērna soļu skaitam, miegam un laikam, kas pavadīts aktivitātēs, sasniedzot ieteicamo 60 minūšu ilgumu dienā. Ierīces pulksteņa ekrāns uzrāda dienas laiku, ieskaitot datumu, un pat atgādina bērnam palikt aktīvam, izmantojot kustību joslu. Iebūvētais taimeris uzdevumiem ļaus jūsu bērnam nezaudēt laika izjūtu un pelnīt apbalvojumus, izpildot uzdotos darbiņus.

 

vívofit jr. darbojas ar inovatīvu bezmaksas lietotni, kurā ir ietverti arī mobili piedzīvojumi, ļaujot bērnam iegūt papildu apbalvojumus. Izmantojot lietotni, vecāki var tai pievienot vairākus bērnus un sekot līdzi viņu ikdienas aktivitātei, uzdevumiem un citām darbībām. vívofit jr. automātiski sinhronizējas ar viņu mobilajiem tālruņiem. Bērniem sasniedzot savus 60 minūšu mērķus aktīvās spēlēs, viņi var piekļūt interesantiem faktiem lietotnes piedzīvojumu sadaļā, motivējot sevi sasniegt mērķus regulāri.

Garmin-Vivofit-JR-App

Sava bērna motivēšana nevar kļūt vieglāka, izmantojot lietotni, kurā varat pielāgot uzdevumus dažādiem darbiņiem un iestatīt apbalvojumus. Lietotnē, ērtas izmantošanas nolūkā, jau sākotnēji ir iestatīti dažādi uzdevumi. Jūsu bērnam sniegto uzdevumu pārvaldīšana ir vienkārša, izmantojot šo specializēto mobilo lietotni.

vívofit jr. aproce ir paredzēta bērniem vecumos no četriem līdz deviņiem gadiem. Tā būs pieejama dažādās krāsās un tekstūrās (melna, broken lava, digi camo, purple strike un real flower). Plānotā cena - 99 eur. Iekļautās siksniņas ap roku atbilst plaukstas locītavu apkārtmēram līdz 145 mm; vívofit jr. XL variācijas siksniņas būs atbilstošas plaukstas locītavas apkārtmēram no 146 mm līdz 170 mm. vívofit jr. ierīce var tikt izmantota arī ar vívofit 3 ierīces siksniņām. 

Garmin-Vivofit-JR

Aktivitātes uzraudzītāja precizitāte

Ūdens izturības klase - 5ATM.

Kad ierīce ir sapārota ar saderīgu viedtālruni.

 

Par Garmin

„Garmin” ir vienīgais zīmols pasaulē, kas piedāvā visu veidu satelītu navigācijas risinājumus aktīvam dzīvesveidam gan amatieriem, gan profesionāļiem: auto, moto un kravas auto navigācija, navigācija tūrismam, alpīnismam, ierīces medībām ar suni, sporta pulksteņi (skriešanai, peldēšanai, triatlonam, golfam), velo datori, navigācija uz ūdens, ieskaitot zivju meklētājus, kā arī navigācijas risinājumi mazai aviācijai. 1989. gadā ASV dzimušajam zīmolam oficiālais pārstāvis Latvijā ir uzņēmums „Bajtel.LV”. Plašāk: www.garmin.lv; kā arī Facebook.com/GarminLatvia.

 

Piezīme par paziņojumiem par plānoto: 

Šī relīze iekļauj paziņojumus par plānoto attiecībā uz Garmin Ltd. un tā darbībām. Šādi paziņojumi ir veidoti pamatojoties uz vadības šī brīža plāniem. Notikumi nākotnē vai apstākļi, kas ir apspriesti šajā relīzē, var neizpildīties un patiesie rezultāti būtiski var atšķirties kā sekas zināmiem un nezināmiem riska faktoriem un neprecizitātēm, kas var ietekmēt Garmin, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar riska faktoriem, kas uzskaitīti ikgadējā atskaitē, formā 10-K, gada beigās (26.12.2015.), kuru izveidojusi Garmin Drošības un Izmaiņu Komisija (komisijas lietas numurs 0-31983). Formas 10-K kopija ir pieejama http://www.garmin.com/aboutGarmin/invRelations/finReports.html. Nekādi paziņojumi par plānoto nav garantējami. Paziņojumi par plānoto ir attiecināmi tikai uz to datumu, kurā tie ir veikti, Garmin neuzņemas par pienākumu publiski papildināt vai atcelt kādu no paziņojumiem par plānoto, vienalga, vai jaunas informācijas, nākotnes notikumu vai citu faktoru ietekmē. 

Kategorijas: Sportam