Garmin Latvia

Vivofit 4 aktivitātes uzraudzītājs

Publikācijas datums: Jan. 12, 2018, 1:19 p.m.

Visplānākais kā jebkad ar always-on krāsainu ekrānu un 1+ gada akumulatora darbības laiku

 

Garmin iepazīstina ar vivofit 4 aktivitātes uzraudzītāju1 ar 1+ gada akumulatora darbības laiku, nav nepieciešama uzlāde, krāsainais ekrāns , kas ir viegli nolasāms arī tiešos saules staros. Vivofit 4 ir paredzēts 24/7 nēsāšanai, ūdens drošs peldēšanai un iešanai dušā un tam ir gluda un ērta rokas siksniņa. Vivofit 4 ir gatavs lietošanai tieši no kastes un to var savienot ar viedtālruni papildu funkcijām. Viegli uzstādīt un vienkārši darboties, viss, kas jāizdara, ir to uzlikt un doties.

 

 

‘’Aktivitātes uzraudzītājs ir tik efektīvs cik bieži jūs valkājiet to, un pats labākais ir tas, ka vivofit 4 ir patiešām ideāls - to var uzlikt uz rokas un aizmirst,’’ sacīja Andrew Silver, EMEA produktu menedžeris. ‘’Tā ir ideāla ierīce klientiem, kuri vēlas kaut ko uzticamu, lai viņiem nevajadzētu sevi apgrūtināt ņemot nost ierīci un uzlādējot to.’’

 

Uzreiz no kastītes, vivofit 4 uzsāk uzraudzīšanu darbības un mudina lietotāju kļūt aktīvākam ar krāsainu kustības joslu, kas nomirgo, kad lietotājs ir pārāk ilgi miera stāvoklī. Tas arī piešķir ikdienas soļu mērķi, pamatojoties uz pašreizējiem darbības līmeņiem, kas automātiski pielāgo lietotāju, pakāpeniski piespiežot to uz veselīgāku, aktīvāku dzīvesveidu.

 

Tiem klientiem, kas meklē vairāk nekā tikai aktivitātes izsekošanu, vivofit 4 var būt savienots pārī ar viedtālruni, pievienojot vēl vairāk funkcijas un iespējas, piemēram, miega izsekošana, intensitātes minūtes un citi. Aizmirsāt sākt vai pārtraukt darbību? Pateicoties Move IQ, vivofit 4 spēj noteikt izmaiņas lietotāja kustībā un automātiski saglabāt un klasificēt tādas darbības kā pastaigas, braukšana, riteņbraukšana, peldēšana un citi. Lietotāji var izmantot vivofit 4 kā ikdienas pulksteni, komplektā ar atpakaļ skaitīšanas taimeri, hronometru un vairākiem trauksmes signāliem. Laikapstākļu informācija nodrošina ātru, ilustrētu dienas laika prognozi. Vivofit 4 pat ietver Find My Phone tiem, kuriem nepieciešama palīdzība, lai sekotu viņu viedtālrunim.

 

Izmantojot lietotni Garmin Connect ™, lietotāji var pielāgot vivofit 4 ar dažādām pulksteņu krāsu tēmām un personalizētiem tekstiem, piemēram, avārijas kontaktu vai motivācijas frāzi. Maināmo aksesuāru rokas siksniņas (nopērkamas atsevišķi) ļauj viegli mainīt krāsas un stilus, lai atbilstu jebkuram noskaņojumam vai apģērbam.

 

Nesen pārveidotā Garmin Connect, bezmaksas tiešsaistes kopienā, ir vieglāk nekā jebkad agrāk uzzināt par svarīgiem statistikas datiem, piemēram, par soļiem un miegu. Lietotāji var filtrēt un pielāgot savus datus, lai viņi redzētu tikai to, kas ir visatbilstošākais. Lietotāji var sazināties ar draugiem un ģimeni, lai motivētu viens otru, pievienotos izaicinājumiem, iesaistītos draudzīgos konkursos un daudz ko citu. Runājot par sacensībām, vivofit 4 lietotājiem ar bērniem, kam pieder vivofit jr. 2 ierīces var konkurēt viens ar otru, izmantojot "Toe-toeTeM" laika posma sacensību funkciju, lai noteiktu, kas šo nakti tīra galdu. Vivofit 4 periodiski sinhronizēsies ar Garmin Connect visu dienu.

Vivofit 4 ir pieejams Balts (S/M), Black Speckled (S/M) un Melns (S/M un L). Maināmas aksesuāru rokas siksniņas ir pieejamas Speckled Merlot un Speckled Navy (S/M) Balta (S/M) un Melna (S/M un L) Speckled Black (S/M)

 

1 Apmeklējiet vietni www.garmin.com/ataccuracy

Kategorijas: Sportam