Varia Vision™: aktuālā veloinformācija jūsu acu priekšā

Publikācijas datums: Jan. 6, 2016, 9:05 a.m.

Varia Vision ekrāna ierīce pie brillēm no Garmin®

Šafhauzena (Schaffhausen), Šveice - 2016. gada 5. janvāris, Business Wire – Garmin International Inc., Garmin Ltd. vienība (NASDAQ: GRMN), iepazīstina ar Varia VisionTM ekrānu pie velobrillēm, kas uzlabo jūsu drošību uz ceļiem, uzrādot jums nepieciešamo informāciju tieši jūsu redzes laukā. Īpaši vieglā ierīce pievienojas pie jūsu saulesbrillēm un uzrāda svarīgāko informāciju no jūsu saderīgās Edge® ierīces, piemēram – jūsu aktivitātes datus, maršrutācijas norādes (ja tādas ir pieejamas), ienākošo zvanu/SMS ziņojumus un citus. Sapārojiet ekrānu ar VariaTM aizmugurēja radara sistēmu, lai redzētu brīdinājumus par transporta līdzekļiem, kuri tuvojas jums no aizmugures. Ar akumulatora darbību līdz 8 stundām un skārienjūtīgu vadības paneli, lai pārvietotos starp informācijas lapām, ierīce ļauj jums saglabāt koncentrēšanos uz izvēlēto mērķi treniņā, atrast nākamo pagriezienu maršrutā vai izvairīties no satiksmes uz ceļiem.

Kompakts izmērs

Ar akumulatora darbību līdz 8 stundām (ar pastāvīgi ieslēgtu ekrānu) un cimdos un mitros laika apstākļos vadāmu, skārienjūtīgu vadāmības paneli, Varia Vision kā nekad ļauj velobraucējam fokusēties uz ceļu sev priekšā. Pielāgojamais stiprinājums un iebūvētais akselerometrs ļauj novietot ierīci uz jebkuras no abām briļļu “kājām” vai tieši uz lēcas – īpaši labai informācijas salasāmībai. Varia Vision ir izturīgs, ūdensdrošs korpuss, kura svars ir nieka 29,7 grami, lai ierīce būtu īpaši ērta lietošanai. Tās apkārtējās gaismas sensors un krāsaināsi ekrāns nodrošina, ka informācija būs labi salasāma jebkādos gaismas apstākļos.

Savienojuma iespējas

Savienojiet Varia Vision ar saderīgu Edge ierīci integrētiem, pielāgojamiem datu laukiem, lai jūs varētu ērti aplūkot informāciju par savu fitnesa aktivitāti vai piejajamajiem pagriezieniem iesākata maršruta laikā, ieskaitot distance līdz pagriezienam, ielas nosaukumu un pagrieziena bultiņas. Varia Vision ir savienojama ar Varia aizmugurējā radara sistēmu, lai redzētu informāciju par transporta līdzekļiem, kuri velosipēdam tuvojas no aizmugures.

  

Velobraucēji var nezaudēt savienojumu ar apkārtējo pasauli ilgāku braucienu laikā, jo Varia Vision ar vibrāciju brīdina par treniņa, naviģēšanas un velodrošības ziņojumiem, plus, ienākošajiem ziņojumiem no sapārota saderīgā viedtālruņa. Braucējs var saņemt brīdinājumus par ienākošajiem zvaniem, SMS un citiem ziņojumiem bez skatiena atraušanas no ceļa.

   

Plānots, ka Varia Vision būs pieejamas iegādei šī gada pirmajā ceturksnī. Plānotā ieteicamā tirdzniecības cena – 399 eur

Kategorijas: Sportam