Garmin Latvia

Varia RTL510

Publikācijas datums: aprīlis 19, 2018, 4:09 p.m.

Garmin Varia RLT510 atpakaļskata radars

 

 

Garmin International iepazīstina ar Varia RTL510 atpakaļskata radaru - atjauninātu radara ierīci ar modernu dizainu un uzlabotām drošības funkcijām. Pamatojoties uz Garmin pirmās paaudzes velosipēdistu radariem, RTL510 atpakaļskata radars uzlabo redzamību, transportlīdzekļu atpazīšanu, akumulatora darbības laiku un vairāk, lai riteņbraucējus noturētu drošībā neatkarīgi no tā, kur viņi brauc, vai kad viņi brauc.

 

“Varia RTL510 atpakaļskata radars ir tikai viens no daudzajiem produktiem Garmin klāstā, kuras mērķis ir palielināt izpratni par velosipēdiem,” sacīja Dan Bartels, Garmin viceprezidents globālo patēriņa pārdošanu. "Braucējiem vienmēr jāuztraucas par ceļu, un viena no svarīgākajām lietām ir viņu drošība. Neatkarīgi no tā, vai brauciet dienā vai naktī, radars ir tāpat kā acis ķiveres aizmugurē, palīdzot mazināt trauksmes sajūtu, radars darbojas kā agrīnās brīdināšanas sistēma.”

 

Ja savienots pārī ar saderīgu Garmin ierīci1, ieskaitot jauno Edge® 130 un Edge 520 Plus, velosipēdisti saņems gan redzamus, gan dzirdamus brīdinājumus, kas brīdina tos par transportlīdzekļiem, kas tuvojas no aizmugures, līdz pat 140 m. Braucot dienas laikā aizmugurējo lukturi var redzēt līdz 1.6 km attālumā un 220 grādu diapazonā, tādējādi vadītājiem ir vieglāk redzēt velosipēdistu, pirms radars redz transportlīdzekli.

 

Varia RTL510 aizmuguresskata radara jaunais vertikālais dizains viegli stiprinās pie gandrīz jebkuru veidu velosipēdiem, tostarp sacīkšu, tūrisma un pilsētas. Varia RTL510 atpakaļskata radaram ir līdz pat 15 stundām baterijas darbības laiks dienas zibspuldzes režīmā un 6 stundas nakts zibspuldzes režīmā.

 

Varia RTL510 atpakaļskata radars ir jaunākais no Garmin Fitness segmenta, kas arvien paplašina inovācijas, kas izstrādā tehnoloģijas, lai uzlabotu un veicinātu veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Neatkarīgi no tā, vai lietotāji ir skrējēji, riteņbraucēji, peldētāji, komandu spēlētāji, vai vienkārši vēlas būt aktīvi, ir pieejams produkts, kas var palīdzēt sasniegt jūsu veselības un fitnesa mērķus.

 

1 Apmeklējiet www.garmin.com/VariaRTL510Compatibility

Kategorijas: Sportam