Varia UT800 jaudīgais un viedais velolukturis

Publikācijas datums: aprīlis 26, 2017, 7:47 p.m.

Iepazīstinām ar Varia UT800 - augstas jūtības velolukturi izmantošanai pilsētās un mazākos lauku ceļos un takās. Veicinot drošu velobraukšanu, Varia UT800 ne tikai izdod pastāvīgus 800 lūmenus līdz pat 1,5 stundas ilgumam, bet arī automātiski pielāgo stara spēcīgumu mainīgos apkārtējā apgaismojuma apstākļos, pie izmaiņām braukšanas ātrumā un velobraukšanas profila1, lai paildzinātu ierīces darbību no tās uzlādētā akumulatora. 

 

Garmin_2017_UT800_1872BG

 

Varia UT800 nodrošina ar pieciem izgaismojuma režīmiem - augstas, vidējas vai zemas intensitātes, dienas un nakts zibšņošanas. Kad ierīce darbojas uz maksimālo jaudu, to dienas gaismā var saredzēt pat no vairāk kā pusotra kilometra attāluma. Tā zemais profils, vieglais korpuss viegli pievienojas pie velosipēda stūres ar izvirzīta veida stiprinājumu vai pie veloķiveres ar uzslidināmu stiprinājumu2

Kad sapārots ar saderīgu Edge velodatoru, Varia UT800 automātiski pielāgos gaismas stara intensitāti, balstoties uz braukšanas ātrumu un mainīgajiem gaismas apstākļiem, saglabājot savu spēcīgāko jaudu tad, kad tā ir nepieciešama visvairāk. Ar viegli pieskārienu Edge velodatoram vai tālvadības pultij, velobraucēji var ieslēgt un izslēgt lukturi, mainīt tā gaismas spilgtumu un citas darbības.

Varia UT800 Urban Edition pilsētas komplektā būs iekļauts izvirzīta veida stiprinājums2. Varia UT800 Trail Edition izbraukumu komplekts piedāvās stiprinājumu uz ķiveres. Abas versijas būs iegādājamas par cenu 169 eur.

 

 

1 Kad sapārots ar atbilstošu Garmin Edge ierīci (Edge 520, Edge Explore 820, Edge 820. Edge Explore 100, Edge 1000) ar apkārtējās gaismas sensoru.

2 Velobraucējam ir jāievēro lokālie likumi un noteikumi, kas ir saistīti ar luktura novietošanu brauciena laikā. Varia UT800 neatbilst StVZO regulām (ceļu satiksmes noteikumi Vācijā). 

 

Par Garmin

„Garmin” ir vienīgais zīmols pasaulē, kas piedāvā visu veidu satelītu navigācijas risinājumus aktīvam dzīvesveidam gan amatieriem, gan profesionāļiem: auto, moto un kravas auto navigācija, navigācija tūrismam, alpīnismam, ierīces medībām ar suni, sporta pulksteņi (skriešanai, peldēšanai, triatlonam, golfam), velo datori, navigācija uz ūdens, ieskaitot zivju meklētājus, kā arī navigācijas risinājumi mazai aviācijai. 1989. gadā ASV dzimušajam zīmolam oficiālais pārstāvis Latvijā ir uzņēmums „Bajtel.LV”. Plašāk: www.garmin.lv; kā arī Facebook.com/GarminLatvia.

Kategorijas: Sportam