Tactix: taktiski veidota GPS navigācijas ierīce un ABC pulkstenis

Publikācijas datums: Oct. 23, 2013, 6:18 a.m.

Šodien mēs ar prieku un lepnumu paziņojam par jaunā tactix ienākšanu tirgū. Tas ir izturīgs, īpaši jutīgs GPS navigators un ABS pulkstenis, kura iedvesmas avots ir uz tiesībsargājošām iestādēm un policijas īpašajām operācijām attiecināmās prasības. Šis rokas pulkstenis, kas izstrādāts treniņiem, pētniecībai un vēl daudz kam citam, ir aprīkots arī ar altimetru, barometru, 3-asu kompasu un plašu sekošanas iespēju klāstu, kas nodrošina precīzu navigāciju. tactix ir ūdensizturīgs līdz pat 50 metru dziļumam, turklāt tas ar vienu uzlādi spēj nodrošināt darbību līdz pat 50 stundām GPS režīmā. Šis pulkstenis ir aprīkots ar paisuma un bēguma datiem (tikai ASV izmantojamās ierīces), kā arī ar Jumpmaster programmatūru, kas varētu izrādīties milzīga vērtība jūras un gaisa desanta operācijās. Šai ierīcei ir neuzkrītošs, matēts, melns dizains ar izliektu lēcu un zaļu fona apgaismojumu, lai tas nekontrastētu ar nakts redzamības ierīcēm un neatklātu lietotāja pozīciju. tactix pulkstenis spēj izturēt pat visekstrēmākos elementus un situācijas, taču vienlaikus tactix ir pietiekami elegants, lai to nēsātu ikdienā.

“Iespēja atstāt brīvas rokas, tajā pašā laikā nodrošinot piekļuvi precīzai barometriskā spiediena, pacēluma un GPS pozīcijas informācijai, var izrādīties ārkārtīgi liela vērtība lauka vidū ,” atzīst Dens Bartels, Garmin globālās pārdošanas viceprezidents. “tactix apvieno visas Garmin uzticamākās navigācijas tehnoloģijas vienā GPS pulkstenī, uz kuru var paļauties gan karavīri, gan civiliedzīvotāji. Turklāt ielādētie paisuma un bēguma dati, kā arī Jumpmaster programmatūra, kas ir papildināti ar neuzkrītošu dizainu, patiešām atšķir tactix no citām GPS rokas ierīcēm.”

tactix pulkstenis ir izstrādāts tā, lai tas spētu izturēt vissmagākos un sarežģītākos apstākļus. Tas sevī apvieno izturīgu korpusu ar nerūsējošā tērauda imitācijas aizmugurējo ietvaru, kas ir triecienizturīgs; tāpat pulkstenis ir aprīkots ar izliektu minerālstikla lēcu, kas ir izturīga pret skrāpējumiem un samazina saules atspīduma radītos „karstos laukumus”. tactix var lepoties ar lielu LCD displeju ar negatīvu režīma šķidro kristālu displeju slikta apgaismojuma apstākļiem. Melnais fons un zaļais fona apgaismojums nekontrastēs ar nakts redzamības ierīcēm. Savukārt iepriekš ielādētie paisuma un bēguma dati, kā arī Jumpmaster programmatūra ir svarīgas funkcijas gan militārajām operācijām, gan atpūtas un izklaides aktivitātēm. Šai ierīcei ir drosmīgs, pilnīgi melns dizains (ciparnīcas aploce, ekrāns, pogas un siksniņa), kas ir gan noslēpumaini un neuzkrītoši, gan stilīgi vienlaikus. tactix ir ūdensdroša ierīce līdz pat 50 metru dziļumā; tās baterijas darbības laiks ir līdz pat 50 stundām UltraTrac režīmā, 16 stundas - tikai GPS režīmā vai piecas nedēļas – pulksteņa režīmā. Šīs ierīces pamatfunkcijas ir modinātājs, skaņu signāli, vibro brīdinājumi, taimeris, hronometrs un pasaules pulkstenis ar iespēju vienlaicīgi rādīt vairākas laika zonas, militāro laiku un universālo koordinēto laiku.
tactix var lepoties ar plašu un visaptverošu navigācijas rīku klāstu, kas ļauj lietotājiem plānot ceļojumus, izstrādāt maršrutus, ierakstīt norādes (līdz pat 1,000) , piemēram, militārie punkti, nolaišanās zonas un iespējamās nometnes. Lietotāji kustības laikā var ierakstīt GPS apzīmētās takas, var navigēt uz maršruta koordinātām , virzienā uz norādēm, slēpņiem vai citiem virzieniem. Navigācijas bulta nodrošina pilnīgi skaidru vadību, savukāt TracBack® funkcija aizved lietotāju atpakaļ uz iepriekš ieraksītu trases žurnāla ierakstu. Šī funkcija nodrošina sirdsmieru, jo tās lietotājs zina, ka nekad neapmaldīsies, jo vienmēr krīzes situācijā vai sliktos laika apstākļos varēs atrast atpakaļceļu. tactix piedāvā divu pozīciju displeja datu nolasīšanas iespējas, lai lietotājs vienlaicīgi uz displeja varētu aplūkot savu atrašanās vietu neskaitāmos formātos, ieskaitot ģeogrāfisko garumu/platumu un MGRS (militārā koordinātu tīkla atskaites sistēmu), kas ievērojami atvieglotu navigāciju profesionāļiem, meklēšanas un glābšanas vienībām, kā arī atpūtas un izklaides aktivitāšu cienītājiem. tactix ir aprīkots ar ielādētām pasaules bāzes kartēm, kas parāda tuvumā esošās pilsētas. Izmantojot BaseCamp™ darbvirsmas un mobilo aplikāciju, tactix lietotāji var ērti un viegli saplānot savus ceļojumus, kā arī nosūtīt tos saviem draugiem un radiem. tactix ir aprīkots gan ar ANT+™ iespējām, gan Bluetooth®, lai bezvadu režīmā veiktu datu apmaiņu (trases, norādes, maršruti, slēpņi) ar citām savietojamām Garmin ierīcēm vai viedtālruņiem ar BaseCamp mobilo aplikāciju. Tāpat tactix var izmantot kā tālvadības sistēmu jaunajai Garmin VIRB sporta kamerai.

tactix ir aprīkots ar ABC sensoriem (altimetru, barometru un kompasu), lai nodrošinātu lietotājiem svarīgāko un aktuālāko reāllaika informāciju. Iebūvētais altimetrs rāda pacēluma datus, precīzi sekojot līdzi kāpumiem un kritumiem. Savukārt barometru var izmantot laika maiņas prognozēšanai, norādot uz īstermiņa tendencēm gaisa spiedienā. Lietotājs var sekot līdzi savam virzienam, izmantojot 3-asu elektronisko kompasu, neatkarīgi no tā, vai viņš kustas vai nē. tactix spēj automātiski kalibrēt ABC sensorus, kā arī automātiski uzstāda laiku, atkarībā no atrašanās vietas. Lai iegūtu īpaši precīzu temperatūras rādījumu, ko neietekmē ķermeņa temperatūra, tactix var sapārot ar tempe™, Garmin ārējo temperatūra sensoru.

tactix nodrošina reāllaika snieguma datus, piemēram, distanci, tempu, kadenci (sensori jāiegādājas atsevišķi), kalorijas, kā arī palīdz lietotājam sekot līdzi savam progresam fiziskās slodzes treniņa laikā (PT) vai arī citām fitnesa aktivitātēm. tactix ir savietojams ar augstākās klases sirds ritma monitoru, kas sniedz informāciju par sirds darbību, ar ātruma/kadences sensoru distances, ātruma un kadences mērījumiem, atrodoties uz divriteņa. Uz ekrāna redzamie datu lauki ir pilnībā pielāgojami tieši šim pulkstenim.

Jaunais Garmin tactix būs pieejams tirdzniecībā 2013.gada rudenī. tactix cena - EUR 449.99. tactix ir jaunākais Garmin risinājums ārpustelpu ierīču segmentā, kurš koncentrējas uz tādu tehnoloģiju un inovatīvu risinājumu izstrādi, kas uzlabo lietotāja pieredzi dažādās aktivitātēs. Neskatoties uz to, vai tas ir golfs, pārgājieni, medības vai slēpņošana, , Garmin ārpustelpu ierīces kļūst par arvien nozīmīgāku rīku dažādu līmeņu entuziastu rokās. Lai saņemtu papildus informāciju par citiem Garmin ārpustelpu aktivitāšu produktiem un pakalpojumiem, skat. garmin.com/outdoors, garmin.blogs.com un twitter.com/garmin.

Kategorijas: Aktīvai atpūtai