Iepazīstinām ar STRIKER Plus zivju meklētāju sēriju

Publikācijas datums: Nov. 3, 2017, 5:46 p.m.

Mēs iepazīstinām ar  STRIKER™ Plus sēriju – sevi pierādījušiem zivju meklētājiem ar industrijā vadošo sonāru, kuros ir ievietotas jaunas funkcijas, lai palīdzētu makšķerniekiem atrast un noķert vairāk zivju, pēc iespējas vieglākā veidā.

Līdzīgi pirmās paaudzes STRIKER sērijai, STRIKER Plus ietver sevī iebūvētu tradicionālo CHIRP sonāru un CHIRP ClearVü un SideVü skanēšanas sonāra tehnoloģiju. Papildus kristāldzidrām zivju arkām un lieliskai mērķa atdalīšanai ar CHIRP sonāru, Garmin ClearVü ataino teju fotogrāfisku, platu attēlu ar to, kas atrodas zem laivas, kamēr SideVü dāvā lietotājiem dzidru skatu ar to, kas atrodas zem katras no laivas malām, ieskaitot gultni, zemūdens objektus un zivis.

Neviens nepārzina ūdeņus labāk par makšķerniekiem, kuri tajos ķer zivis, tādēļ tagad STRIKER Plus lietotāji var izveidot HD kartes makšķerēšanai no vietām, kurās viņi ir bijuši. Patiecoties iestrādātajai Quickdraw Contours kartēšanas programmai, ir viegli izveidot un uzglabāt kartes, kas aptver līdz teju 81`000 ha ar 2,5 cm kontūrām. Kad šī funkcija ir ieslēgta, lietotāji tūlītēji redzēs kontūras ar apzīmējumiem ierīces ekrānā, laivai kustoties – bez nepieciešamības gaidīt vai sūtīt datus Garmin. Rezultāti ir ātri un precīzi un tie var tikt aplūkoti reālajā laikā vai veidoti fonā vēlākai aplūkošanai. Plašākam aptvērumam, Quickdraw Contours saprotami parāda, kur ir tikusi ievākta noderīga informācija par dziļumu un kur vēl eksistē “baltie laukumi”, lai lietotāji viegli saprastu, kur vēl ir nepieciešamība ievākt datus.

Izmantojot iebūvēto Wi-Fi1, lietotāji var izmantot universālo bezmaksas Garmin ActiveCaptain™ mobilo lietotni, kas veido spēcīgu savienojumu starp mobilo ierīci un STRIKER Plus zivju meklētāju. Pateicoties ActiveCaptain, ceļa punkti un maršruti var tikt pārnesti tieši uz STRIKER Plus ierīci, padarot darbošanos ar to izteikti vienkāršu. Tiek piedāvāti arī viedie ziņojumi tieši ierīces ekrānā un bezvadu programmatūras atjauninājumi, lai lietotājiem vienmēr būtu pieejamas jaunākās Garmin funkcijas, pirms došanās izbraucienā. ActiveCaptain padara vieglu un ātru piekļuvi Quickdraw Contours Community vietnei, kur varat dalīties vai lejupielādēt jaunus datus no lietotājiem.

STRIKER Plus ierīces standartā ir aprīkotas ar augstas jūtības GPS uztvērējiem, lai makšķerniekiem būtu iespēja ne tikai redzēt zivis un gultni zem laivas, bet arī veids kā ātri un ērti atzīmēt iecienītāko makšķerēšanas vietu un citas lokācijas kā niedrājus, sēkļus un piestātnes. GPS sensors atjaunina datus reizi sekundē, sniedzot makšķerniekam svarīgo informāciju par ātrumu, lai izvēlētos pareizo ēsmu. Lietotāji var arī dalīties ceļa punktu datos ar vairākām STRIKER Plus vai jaunajām ECHOMAP Plus sēriju ierīcēm.

STRIKER Plus ierīcēm būs 4,3”, 5”, 7” un 9” koši, saules gaismā salasāmi un krāsaini ekrāni. Ar savu robusto korpusu un pogu vadāmību, kas ir speciāli veidots, lai izturētu skarbos apstākļos, STRIKER Plus sērijas ierīces ir komplektētas ar vairāku veidu stiprinājumiem. Seši jaunie modeļi piedāvā atsaucīgu stiprinājumu sistēmu, kas ļauj ērti novietot ierīci nepieciešamajā leņķī. Papildus, STRIKER Plus sērijas ierīces ir saderīgas ar plašu atsevišķi iegādājamu Garmin skanēšanas raidītāju-uztvērēju klāstu, lai lietotāji varētu pielāgot sonāra izpildījuma un uzstādīšanas iespējas.

Jaunās STRIKER Plus zivju meklēšanas ierīces būs pieejamas 2018. gada sākumā ar ieteicamo cenu no 189 eur līdz 899 eur, atkarībā no ierīces modeļa un komplektācijas.

1 Wi-Fi ir pieejams tikai 7” un 9” ekrānu ierīcēs.

 

Kategorijas: Ūdens transportam