quatix® 5 GPS viedpulkstenis uz ūdeņiem

Publikācijas datums: maijs 13, 2017, 8:17 p.m.

Ar paildzinātu akumulatora darbību, ikdienas aktivitāšu uzraudzīšanu1, viediem ziņojumiem2 un Garmin Elevate™ pulsa tehnoloģiju pulsa nolasīšanai no plaukstas locītavas, quatix 5 var tik valkāts visas diennakts laikā un viegli iederas gan uz ūdeņiem, gan uz zemes. Veidots, lai izturētu smagos jūras apstākļus, quatix 5 ir 47 mm diametrā un izturīgā, bet plānā korpusā ar nerūsējoša tērauda apvalku, pogām uz aizmugurējo vāciņu un ir kompaktāks par iepriekšējiem modeļiem. Pateicoties jaunajām QuickFit™ siksniņām ap roku, kas ir pieejamas no metāla, ādas vai silikona, lietotāji var nomainīt tās dažu sekunžu laikā neizmantojot nekādus nomaiņas rīkus.

Kad sapārots ar Garmin elektronikas ierīcēm uz borta, quatix 5 var straumēt NMEA® 2000 laivas datus, sniedzot lietotājiem vieglu piekļuvi svarīgai informācijai no sensoriem, piemēram – ātrumam, dziļumam, temperatūrai, vēja datiem u.c. – tieši uz savas plaukstas locītavas, vienalga, kur uz laivas atrodaties. Vēl vairāk – kad quatix 5 ir sapārots ar GHC 20 autopilota kontroles ierīci, tas var tikt izmantots, lai autopilotā izmainītu virzienu, nofiksētu virzienu, maršrutētu pa aktīvu GPS maršrutu un veiktu procesu secības, lai lietotāji varētu kontrolēt savu laivu pat neatrodoties pie stūres3.

quatix 5 padara vieglu arī ceļa punktu atzīmēšanu un saglabāšanu no jebkuras vietas laivā – veicot vienu pieskārienu pogai, quatix 5 var uzticēt saglabāt ceļa punktu no attāluma savienotajā kartploterī (kartploteros). quatix 5 var tikt izmantots arī borta izklaides sistēmu vadīšanai, pateicoties iebūvētajai FUSION-Link™ Lite lietotnei, kas vada savienotos StereoActive™ produktus un citus ANT atbalstošus mūzikas centru modeļus.

Speciāli veidots ūdeņiem, quatix 5 ataino to īpašniekiem aktuālu informāciju par paisumiem un bēgumiem, kas tiek lejupielādēta no jūsu viedtālruņa par apvidu, kurā atrodaties, sniedzot šiem datiem pieeju par septiņām dienām. Pulkstenis ir aprīkots arī ar enkura brīdinājumiem, kas brīdina lietotājus par dreifu, un enkura ķēdes kalkulatoru, kas nosaka pareizu izmantojamo enkura tauvas vai ķēdes garumu. Makšķerniekiem ir pieejams sacensību taimeris un noķerto zivju žurnāls, palīdzot sekot līdzi visam noķertajam lomam un atgādinot par atlikušo laiku līdz svēršanas brīdim. Burāšanai quatix 5 piedāvā lavierēšanas asistenta funkciju, sacensību taimera atskaites, attālumu līdz starta līnijai un time-to-burn.   

Ar ūdens izturību līdz 100 metru dziļumam4, quatix 5 ir radīts, lai tas izturētu jebkādos laika apstākļos un tajā ir saulē salasāms, krāsains ekrāns ar LED izgaismojumu, lai informācija ekrānā būtu aplūkojama jebkādos gaismas apstākļos. Omni tipa tērauda EXO™ antena un augstas jūtības GPS un GLONASS atbalsts sniedz iespēju piefiksēt celiņu izaicinošākos apstākļos nekā izmantojot tikai GPS sistēmu. quatix 5 akumulators darbojas līdz 24 stundām GPS režīmā, līdz 60 stundām UltraTracTM režīmā un līdz divām nedēļām viedtālruņa režīmā (atkarībā no iestatījumiem). 

Papildus ūdeņu un multisporta funkcijām, quatix 5 var tikt valkāts ikdienas aktivitātes piefiksēšanai, lai lietotāji varētu izmatot quatix kā savus pulksteņus ikdienā. Tajā ir plašs klāsts savienojuma funkciju un, kad sapārots ar saderīgu viedtālruni, sniedz iespēju lietotājiem saņemt ziņojumus par ienākošajiem zvaniem, SMS un e-pastiem tieši uz savas plaukstas locītavas. quatix 5 ir saderīgs ar Connect IQ™ - atvērtu platformu “trešās puses” izstrādātājiem, lai izveidotu saderīgām Garmin ierīcēm papildus funkcijas pielāgojamu pulksteņa lietotņu, palīgrīku, datu lauku un ciparnīcu noformējumu izskatā.

quatix 5 būs pieejami šī gada vasarā, divās versijās: quatix 5 un quatix 5 Sapphire. quatix 5 Sapphire ir pret skrāpējumiem pasargāts safīra stikliņš un pulkstenis ir komplektēts ar nerūsējoša tērauda siksniņām un silikona QuickFit siksniņām zilā krāsā. Ar tā ieteicamo cenu 849 eur apmērā, tas atbalsta arī Wi-Fi®, sniedzot iespēju lietotājiem pievienoties saviem mājas bezvadu tīkliem un veikt automātiskas augšupielādes uz  Garmin Connect™ to darbības rādiusā. Ne-safīra quatix 5 ir komplektēts ar QuickFit  silikona siksniņām zilā krāsā, tā ieteicamā cena – 599 eur.

1 Aktivitātes uzraudzītāja precizitāte.

2 Kad sapārots ar saderīgu viedtālruni.

3 Nekad neatstājiet stūri nepieskatītu!   

4 Ūdens izturības klases.