Mērījums, kam ir nozīme — Garmin® Vector™

Publikācijas datums: Aug. 9, 2013, 10:56 a.m.

Olesa, Kanzasa, 2013.gada 7.augusts — Garmin International Inc., Garmin Ltd. struktūrvienība (NASDAQ: GRMN), kas ir globālais līderis satelīta ierīču ražošanā, šodien paziņoja par īpaši gaidītās Vector ierīces pieejamību tirgū. Tas ir augstas precizitātes uz pedāļiem stiprināms jaudas mērītājs, ko īpaši riteņbraucējiem izstrādājuši paši riteņbraucēji. Vector ir īpaši viegls tieša mērījuma jaudas mērītājs, kas veidots tā, lai būtu ātri uzstādāms, pārnēsājams, kā arī vienkārši izmantojams. Lai gan šīs ierīces uzstādīšana aizņem vien dažas minūtes, Vector nodrošina precīzus un uzticamus jaudas datus, kā arī mēra un pārraida informāciju par labās un kreisās kājas jaudas līdzsvaru uz ANT+™ savietojamām Garmin ierīcēm. Vector ir jau pieejams un būs lieliski apskatāms Eurobike, Interbike un Ironman pasaules čempionātos Konā, Havaju salās.

“Mēs esam pateicīgi par visu riteņbraucēju sapratni, kuri sekoja līdzi Vector ierīces izstrādei un tādējādi ļāva mums nodrošināt to, ka Vector pārsniedza visus šīs industrijas standartus,” saka Dens Bartels, Garmin pasaules pārdošanas vice prezidents. “Mēs nespējam apslēpt savu sajūsmu, izziņojot visai pasaulei par Vector ienākšanu tirgū un piedāvājot riteņbraucējiem bagātīgu datu un iespēju klāstu, ko nodrošina īpaši izvēlētā mērījuma lokācija – pedāļi, kombinācijā ar Vector sensora dizainu. Iegādājieties šo ierīci savā vietējā velo veikalā un uzstādiet to dažu minūšu laikā. Nodrošinot precīzus un uzticamus datus par jaudas mērījumiem gan abām kājām kopā, gan katrai atsevišķi, Vector ir viens no gaidītākajiem risinājumiem velo tirgū,” atzīst Bartels.

Ātri un vienkārši: Daudziem riteņbraukšanas entuziastiem jaudas mērītāja iegāde šķiet biedējošs un pietiekami sarežģīts process. Taču Vector tikai atvieglos gan lēmuma pieņemšanas, gan uzstādīšanas procesu. Tagad riteņbraucējs var vienkārši ieiet vietējā velo veikalā, pēc brīža iznākot ārā ar Vector jaudas mērītāju rokās, bet vēl pēc dažām minūtēm tas jau paša rokām būs uzstādīts uz riteņa. Aizmirstiet par jau ierasto preču pasūtīšanas procesu, tehnisko palīdzību vai dīkstāves laiku, kamēr ierīce tiek uzmontēta remontdarbnīcā. Pateicoties integrētajam kadences mērījumam, nav nepieciešams instalēt kādus papildus ārējos sensorus, sākotnējā iestatīšana ir vienkārši paveicama ar Edge® ierīces palīdzību. Tā kā Vector ir vienkārši uzstādāms, to varēs ātri uzstādīt arī uz cita braucamrīka, kas īpaši noderēs gadījumos, kad esat aizņēmies vai nomājat velosipēdu. Vector īpaši vieglie un izturīgie pedāļi ir LOOK Keo savietojami, tiem ir nerūsējošā tērauda plātne, turklāt ANT+ bezvadu pedāļu raidītāju dizains der vairumam klaņu. Vector tika izstrādāts, īpaši domājot par to, lai šo ierīci būtu vienkārši atjaunināt, tiklīdz parādās jaunākie programmatūru uzlabojumi. Tas ir iespējams, pateicoties ANT+ bezvadu tehnoloģijai un Vector Updater aplikācijai. Lai redzētu, kā Vector darbojas, skat. www.garmin.com/Vector 


Maģija, kas slēpjas aiz vatiem: Izvērtējot sniegumu, Vector uzrāda objektīvu, atkārtojamu vērtību – vatus, kas ir riteņbraucēja radītās enerģijas rādītājs. Tas ir ārkārtīgi vērtīgs rīks, kas palīdz gan velo sportistiem, gan vienkāršiem entuziastiem izprast sava snieguma stiprās un vājās puses, lai trenētos vēl efektīvāk, kļūstot vēl spēcīgākiem un ātrākiem. Pateicoties šīm iespējām, profesionālie velosportisti kļuva par pirmajiem jaudas mērītāju izmēģinātājiem, taču šodien jau liela daļa sacensību dalībnieku tos izmanto gan treniņos, gan sacīkstēs. Vector darbojas, mērot normālu izlieci pedāļa vārpstā pedāļu mīšanas laikā visa apgrieziena laikā. Salīdzinot nomērīto izlieci ar fabrikas kalibrēto izlieci pie zināmas noslodzes, Vector var noteikt, cik lielu spēku Jūs pielietojat, lai mītu pedāli. Izmantojot spēka mērījumus un kadences mērījumus no Vector iebūvētajiem akselerometriem, kā arī laika rādījumus, Vector precīzi aprēķina vatus. Spēka sensori ir droši iebūvēti pedāļa vārpstā, kas ir viena no robustākajām velosipēda daļām.

Gūstiet panākumus sacensībās : Visiem tiem, kas jau lieto Garmin Edge 810/800, Edge 510/500 velo datorus vai arī Forerunner® 910XT, jaudas mērītāja Vector pievienošana ļaus izbaudīt trenēšanās iespējas jaunā līmenī. Uz Edge ierīces būs redzami ne vien kopējās jaudas, kreisās un labās kājas jaudas un kadences dati, bet arī reāllaika plaši izmantotie jaudas mērījumu dati no TrainingPeaks™: Normalized Power (NP ™), Intensity Factor (IF ™) un Training Stress Score (TSS ™).

"Garmin-Sharp komanda ļoti priecājas par Vector ienākšanu tirgū, kā arī par tā piedāvātajām snieguma izvērtēšanas iespējām,” Robijs Ketčels, Sport Science direktors, Garmin-Sharp profesionālajā velo komandā. "Vector nodrošinātie dati sniedz papildus informācijas analīzes iespējas, lai mēs pēc iespējas labāk varētu vadīt savus riteņbraucējus."

Piedāvājumā pilns komplekts: Lai veiktu brauciena analīzi, kartēšanu, izstrādātu kursu un treniņu programmu, kā arī veiktu detalizētu jaudas mērījumu analīzi, Garmin Connect™ ir neaizstājams rīks ikviena līmeņa riteņbraucējam. Pateicoties 3 miljardiem reģistrētu braucienu jūdžu, šīs vietnes lietotāji nekad nenonāks situācijā, kad nav pieejams neviens maršruts. Garmin Connect vietnē riteņbraucēji var pētīt citu lietotāju braucienus un nosūtīt tos tieši uz savietojamiem Garmin fitnesa produktiem. Ja lietotājs izmanto viena ražotāja elektroniskās velo ierīces un analīzes datus, viņš var paļauties uz šo aprīkojumu, citu lietotāju pieredzi un atbalstu.

Vector būs pieejams pie autorizētajiem Vector dīleriem Septembrī. Tā ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir €1549,-. Šo ierīci varēs publiski aplūkot pasākumā Eurobike Friedrichshafen (Vācijā), no 28. – 31.augustam, Halle A5, Booth 201.

Vector ir jaunākais Garmin piedāvātais risinājums arvien pieaugošajā fitnesa segmentā, kas fokusējas uz tehnoloģiju attīstīšanu un inovāciju ieviešanu, ar mērķi uzlabot lietotāju ikdienas dzīvi, kā arī sekmēt veselīga un aktīva dzīvesveida piekopšanu. Neatkarīgi no tā, vai runa ir par skriešanu, riteņbraukšanu vai arī kādu citu sporta aktivitāti, Garmin fitnesa ierīces pakāpeniski kļūst par nozīmīgu dzīves daļu gan amatieriem, gan sporta elites pārstāvjiem. Lai saņemtu informāciju par funkcijām, cenu un pieejamību vai arī citiem Garmin fitnesa produktiem un pakalpojumiem, apmeklējiet: www.garmin.com/intosports, www.garmin.blogs.com  un http://twitter.com/garmin


Par Garmin International Inc.
Garmin International Inc. ir Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), globālā satelīta navigācijas ierīču ražošanas līdera, filiāle. Kopš 1989.gada šī uzņēmumu grupa ir izstrādājusi, saražojusi, palaidusi tirgū un pārdevusi navigācijas, komunikāciju un informācijas ierīces un aplikācijas, vairums no kurām izmanto GPS tehnoloģiju. Garmin produkti kalpo auto, mobilo, bezvadu, ārpustelpu aktivitāšu, jūras, aviācijas un OEM funkciju vajadzībām. Garmin Ltd. ir reģistrēts Šveicē, kura galvenās filiāles atrodas ASV, Taivānā un Apvienotajā Karalistē. Lai saņemtu papildus informāciju, apmeklējiet Garmin virtuālo preses telpu: ww.garmin.com/pressroom vai arī sazinieties ar Mediju attiecību departamentu: 913-397-8200. Garmin un Vector ir reģistrētas preču zīmes. Savukārt ANT+ un Garmin Connect ir Garmin Ltd. vai tā meitas uzņēmumu preču zīmes.
NP, TSS, un IF Peaksware, LLC. preču zīmes : http://www.peaksware.com/
Visas citas preču zīmes, produktu nosaukumi, uzņēmumu nosaukumi un pakalpojumi pieder to attiecīgajiem īpašniekiem. Visas tiesības patur autors.
Ziņojumi un uz nākotnes darbību vērsti paziņojumi:
Šī relīze sevī ietver uz nākotnes darbību vērstus paziņojumus, attiecībā uz Garmin Ltd. un tā uzņēmumiem. Šādi paziņojumi tiek balstīti uz vadītāju pašreizējām prognozēm. Uz nākotnes darbību vērsti notikumi un apstākļi, kas minēti šajā relīzē, var arī nenotikt, vai arī reālais rezultāts var reāli atšķirties no gaidītā dažādu zināmu un nezināmu riska faktoru ietekmē, ieskaitot, taču neaprobežojoties ar riska faktoriem, kas uzskaitīti Garmin gada ziņojumā uz 10-K veidlapas par gadu, kas noslēdzās 2012.gada 29.decembrī, reģistrēts Vērtspapīru un biržu komisijā (reģistrācijas numurs 0-31983). Šādas 10-K veidlapas kopija ir pieejama: www.garmin.com/aboutGarmin/invRelations/finReports.html. Uz nākotnes darbību vērsti ziņojumi netiek garantēti. Tie ir attiecināmi tikai uz datumu, kurā tie veikti. Garmin pienākumos neietilpst šādu ziņojumu publiska atjaunināšana vai pārskatīšana jaunas informācijas saņemšanas, nākotnes notikumu vai citu aktivitāšu rezultātā.
Kategorijas: Sportam