Jaunie zūmo 395LM un 595LM moto navigatori

Publikācijas datums: Feb. 22, 2016, 12:09 p.m.

Garmin® iepazīstina ar jaunajiem zūmo® navigatoriem motocikliem

Garmin iepazīstina ar jaunajiem zūmo 395LM un zūmo 595LM navigatoriem. Izturīgie, ūdensdrošie1 modeļi piedāvā Garmin Adventurous Routing funkciju, lai motovadītāji var izvēlēties ceļu līkumus un pakalnes katram ceļojumam. 395/595LM iepazīstina ar inovatīvām funkcijām, kas ir speciāli izstrādātas motobraucējiem - brīdinājumiem motovadītājam, izpalīdzīgām viedfunkcijām, jaunām mūzikas straumēšanas iespējām un citām funkcijām.

"Pats aizraujošākais jaunajos zūmo modeļos ir tas, ka tie ir veidoti lietotājiem, kurus aizrauj piedzīvojumiem pilni, līkumoti ceļi," saka Dans Bartels (Dan Bartel), Garmin internacionālās tirdzniecības viceprezidents. "Iespēja starumēt mūziku no Spotify piešķir papildus "odziņu" katram braucienam."

Garmin Adventurous Routing™ funkcija izvērtē braucienu, atrodot maršrutus ar līkumiem un kalniņiem, vienlaicīgi ierobežojot galveno maģistrāļu ietveršanu maršrutā, jo tās, vairumā gadījumu, piedāvā vienveidīgus, bieži - garlaicīgus ceļus. Lai padarītu braucienu spilgtāku, abi zūmo modeļi ļauj braucējiem straumēt mūziku no tādām populārām mūzikas vietnēm2 kā Spotify® un Pandora® tieši uz saderīgajām, atsevišķi iegādājamām bezvadu austiņām un motoķiverēm, piedāvājot vienkāršas kontroles iespējas, izmantojot ar cimdiem vadāmos zūmo ekrānus.

Garmin nosaka drošību kā augstāko motociklistu prioritāti, tādēļ abos zūmo modeļos ir iekļauti jauni brīdinājumi motovadītājiem, lai palīdzētu uzlabot viņu iespēju novērtēt situāciju uz ceļiem. Vadītāji var tikt brīdināti par tuvojošamies asiem pagriezieniem, tuvumā esošiem sarkanās gaismas radariem un ātruma radariem3, dzīvnieku ceļa pārejām un citām vietām. Papildus, motovadītājiem pienāks ziņojumi par to, ka viņi šķērso štata robežas (funkcija plānota ASV un Kanādas reģionos).

Jaunās zūmo ierīces ļaus vadītājam veikt un saņemt zvanus4, kamēr viņu rokas paliek droši uz stūres. Ja sapārojat ierīces ar savām atsevišķi iegādājamajām bezvadu austiņām vai ķiverēm, tās var sniegt balss norādes tajās par pagriezieniem, ļaujot motovadītājiem sekot līdzi maršrutam vēl labāk.

zūmo 595LM modelis var tikt saslēgts ar Garmin Smartphine Link mobilo lietotni5,  kas var sniegt piekļuvi jaunām un aizraujošām funkcijām motobraucējiem. Šīs lietotnes izmantošana, dod iespēju zūmo 595LM ērti uzrādīt viedtālruņa informāciju savā ekrānā, līdzās navigācijas informācijai. Motobraucēji var aplūkot SMS, lietotņu ziņojumus un citus noderīgus datus, piemēram, reālā laika informāciju par laika apstākļiem vai satiksmi (var tikt pielāgota abonēšanas maksa). Papildus, jaunā LiveTrack funkcija ļauj motobraucējiem dalīties informācijā par viņu braucienu vietu, lai citi braucēji varētu zināt un sekot viņu maršrutam.

Jaunie motonavigatori piedāvā izturīgu, cimdiem draudzīgu dizainu, kas var izturēt degvielas tvaikus, UV starus un skarbus laika apstākļus1. zūmo 395LM košais, saules gaismā salasāmais, 4,3 collu ekrāns un zūmo 595LM augstas izšķirtspējas, 5 collu, transflektīvais, skārienjūtīgais ekrāns uzlabo informācijas saskatāmību brauciena laikā. Abas ierīces iekļauj sevī bezmaksas karšu atjauninājums ierīces mūža garumā6 un motocikliem pielāgotus interešu punktus (POIs), piemēram, servisus, izplatītājus un citus. Jaunās ierīces saglabā zūmo sērijas mantojuma funkcijas, ko lietotāji no tām jau sagaida. Dažas no šīm funkcijām iekļauj sevī Dynamic Fuel Stops funkciju, kas iesaka pieturvietas degvielas uzpildei, balstoties uz distanci, cik garam posmam var pietikt degvielas tvertnē; servisa vēstures žurnāu, lai palīdzētu matobraucējiem veikt atzīmes par motocikla apkopi; Roundtrip Routing funkciju, kas ļauj braucējiem veidot maršrutu, balstoties uz laiku, distanci un atrašanās vietu; iepriekšēji ielādētus Foursquare® datus, kas piedāvā miljoniem jaunu un populāru vietu; un Garmin Real Directions funkciju, kas veido norādes motobraucējiem, atsaucoties uz atpazīstamiem orientieriem un luksoforiem.

Jaunie zūmo sērijas modeļi ir saderīgi ar Garmin VIRB® sporta kamerām (atsevišķi iegādājamām), lai uzsāktu un apstādinātu video ierakstu tieši no zūmo ierīces ekrāna. Motovadītāji var sekot līdzi arī spiedienam motocikla riepās savas ierīces ekrānā, izmantojot riepu spiediena kontroles sensoru sistēmu (atsevišķi iegādājamu), ko ražo Garmin.

Plānots, ka ierīces būs iegādājamas šīs vasaras sākumā. Ieteicamā cena zūmo 395LM ir 599 eur, bet zūmo 595LM - 749 eur.

Garmin zūmo 395LM un zūmo 595LM ierīces ir jaunākie produkti no Garmin - pasaules līdera auto, moto un kravas auto navigācijas ierīču ražošanā, autonavigācijas ierīču segmentā. Garmin lietotājam draudzīgie risinājumi navigācijas ierīcēs piedāvā inovatīvas funkcijas, kas sasniedz ikdienas autovadītāju prasības.

Dekādēm ilgi Garmin ir veidojis jaunas GPS navigācijas un bezvadu ierīces un lietotnes, kas ir paredzētas cilvēkiem, kuri uztur aktīvu dzīves veidu. Garmin sastāv no piecām primārajām biznesa vienībām: auto, aviācijas, fitnesa, jūras un ārpustelpu tūrisma vienības. Plašākai informācijai, apmeklējiet Garmin virtuālo preses zāli garmin.com/newsroom vai sekojiet mums facebook.com/GarminLatviafacebook.com/garmintwitter.com/garmin, or youtube.com/garmin.

IPX7 ūdens izturības klase iztur nejaušu ūdens ietekmi līdz 1 metra dziļumam līdz 30 minūtēm. 

Mūzikas un mēdiju kontrole darbojas no iPhone® 4S vai jaunākiem un iPod touch® 2nd generation vai jaunākiem modeļiem. Pandora darbojas ar iPhone 4S vai jaunākiem modeļiem un dažām Android ierīcēm. Pandora šobrīd ir pieejama ASV, Austrālijā un Jaunzēlandē. Spotify®  ir nepieciešama saderīga mobilā ierīce un premium abonements, sīkāka informācija ir pieejama Garmin.com

Sarkanās gaismas un ātruma radaru brīdinājumi nav pieejami visos reģionos. 

Nepieciešams atsevišķi iegādājams saderīgs viedtālrunis, motoķivere vai bezvadu austiņas. 

Funkcijas ir pieejamas lejuplādējot Smartphone Link lietotni. Var tikt pielāgoti mobilo datu izmantošanas tarifa plāni. Var būt nepieciešama abonēšana.

Bezmaksas karšu atjaunināšana ierīces mūža garumā

Par Garmin

Garmin International Inc. ir Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN) filiāle. Garmin Ltd. atrodas Šveicē un tā primārās filiāles atrodas ASV, Taivānā un Apvienotajā Karalistē.

Garmin, zūmo, VIRB un TracBack ir reģistrētas tirdzniecības zīmes. Garmin Real Directions un Garmin Adventurous Routing ir Garmin Ltd. un tā filiāļu tirdzniecības zīmes.

iPhone® ir Apple Inc. tirdzniecības zīme, reģistrēta ASV un citās valstīs.

Foursquare® un Foursquare® logo ir Foursquare Labs, Inc. reģistrētas tirdzniecības zīme.

Android™ ir Google Inc. tirdzniecības zīme.

Pandora, Pandora logo un Pandora tirdzniecības apģērbs ir Pandora Media, Inc. tirdzniecības zīmes vai reģistrētas tirdzniecības zīmes.

SPOTIFY un Spotify logo ir Spotify AB reģistrēto tirdzniecības zīmju vidū.

Visi citi zīmoli, produktu nosaukumi, uzņēmumu nosaukumi, tirdzniecības zīmes un servisa zīmes attiecīgi pieder to īpašniekiem. Visas tiesības ir aizsargātas.

Piezīme par paziņojumiem par plānoto: 

Šī relīze iekļauj paziņojumus par plānoto attiecībā uz Garmin Ltd. un tā darbībām. Šādi paziņojumi ir veidoti pamatojoties uz vadības šī brīža plāniem. Notikumi nākotnē vai apstākļi, kas ir apspriesti šajā relīzē, var neizpildīties un patiesie rezultāti būtiski var atsķirties kā sekas zināmiem un nezināmiem riska faktoriem un neprecizitātēm, kas var ietekmēt Garmin, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar riska faktoriem, kas uzskaitīti ikgadējā atskaitē, formā 10-K, gada beigās (27.12.2014.), kuru izveidojusi Garmin Drošības un Izmaiņu Komisija (komisijas lietas numurs 0-31983). Formas 10-K kopija ir pieejama http://www.garmin.com/aboutGarmin/invRelations/finReports.html. Nekādi paziņojumi par plānoto nav garantējami. Paziņojumi par plānoto ir attiecināmi tikai uz to datumu, kurā tie ir veikti, Garmin neuzņemas par pienākumu publiski papildināt vai atcelt kādu no paziņojumiem par plānoto, vienalga, vai jaunas informācijas, nākotnes notikumu vai citu faktoru ietekmē.

Kategorijas: Sauszemes transportam