Jaunie Dash Cam videoreģistratori

Publikācijas datums: Sept. 23, 2015, 4:42 p.m.

Garmin® iepazīstina ar jauno, izpalīdzīgo Dash Cam videoreģistratoru saimi

Garmin izziņo par saviem jaunajiem videoreģistratoru modeļiem - Dash Cam 30 un Dash Cam 35. Pārstāvot jauno Garmin Dash Cam™ paaudzi, šie augstas izšķirtspējas patstāvīgie videoreģistratori ir viegli pievienojami pie auto vējstikla, lai tur veiktu turpinošos video ierakstu "uz apli". Garmin Dash Cam uzsāk video ierakstu, kad iedarbināt automašīnu un pārtrauc ierakstīt video, kad auto ir apstādināts un izslēgts1, kalpojot autobraucējam kā patiess aculiecinieks uz ceļa. Incidenta Noteikšanas (G-sensors) funkcija automātiski saglabā video pie trieciena. Jaunie brīdinājumi braukšanas laikā2 ļauj Dash Cam ne tikai ierakstīt ceļu jums priekšā, bet sniegt noderīgus ziņojumus, kas var uzlabot braucēja drošību ceļa laikā.

"Dash Cam izmantošana jūsu automašīnā ir labs lēmums,"saka Dans Bartels (Dan Bartel), Garmin internacionālās tirdzniecības viceprezidents. "Garmin Dash Cam modeļi piedāvā uzticamību un augstus kvalitātes standartus, kādus ir pelnījis katrs autovadītājs. Tagad, pievienojot jaunus brīdinājumus brauciena laikā, mēs, ar pagodinājumu, varam palīdzēt paaugstināt mūsu produktu lietotāju drošību."

Noderīgie brīdinājumi brauciena laikā sevī iekļauj Priekšējās Sadursmes Brīdinājumus3, kas sniedz braucējiem brīdinājumus, kad viņi pietuvojas pārāk tuvu priekšā braucošajiem transporta līdzekļiem. Vēl vairāk - vadītajiem būs priekšrocības zināt, kur atrodas sarkanās gaismas luksoforu un stacionārie fotoradari, izmantojot brīdinājumu funkciju par sarkanās gaismas un stacionārajiem radariem4. Brīdinājumi autovadītajam ir pieejami tikai Dash Cam 35 modelī.

Garmin Dash Cam modeļi ir pieejami ar un bez GPS atbalsta. GPS atbalstošais Dash Cam 35 ļauj kamerai saglabāt datus ar datuma, laika, platuma un augstuma grādiem un ātrumu, lai lietotājs zinātu tieši kad un kur notikums ir gadījies. Laika un datuma dati  Dash Cam 30 modelī var tikt iestatīti manuāli.

Gan Dash Cam 30, gan Dash Cam 35 ir ar lielisku"redzeslauku" un tie saglabā video ar 1080p un 720p izšķirtspēju, lieliskā detalizācijā pat zema apgaismojuma apstākļos. Dash Cam 30 ir iebūvēts kompakts 1,4" LCD ekrāns, bet Dash Cam 35 piedāvā lielāku - 3,0" - LCD ekrānu.

Izmantojot iekļauto foto fukciju, lietotājs var brīvi noņemt videoreģistratorus no to stiprinājumiem un uzņemt automašīnai vai īpašumam nodarīto zaudējumu momentuzņēmumus tuvumā no uzņemamā objekta. Papildus, Dash Cam lietotāji var atskaņot uzņemtos video failus tieši savā ierīcē vai lejupielādēt bezmaksas Garmin datorprogrammu, lai aplūkotu un organizētu video failus uz lielāka ekrāna datorā.

Video faili tiek uzglabāti nomaināmā microSD™ atmiņas kartē, kas tiek iekļauta komplektācijā, iegādājoties Garmin Dash Cam videoreģistratoru. Abi Dash Cam jaunie modeļi atbalsta microSD atmiņas kartes līdz 64 GB ietilpībai. Ieteicams izmantot vismaz 10. klases atmiņas kartes 1080p video ierakstam.

Garmin Dash Cam 30 (bez GPS un brīdinājumu atbalsta) būs iegādājami par 169 eur, Garmin Dash Cam 35 (ar GPS un brauciena brīdinājumu atbalstu) - 199 eur. Plānots, ka abi reģistratori būs pieejami Latvijas tirgū 2015. gada oktobra vidū vai novembra sākumā.

Dash Cam 30 un 35 jaunākie produkti no Garmin - pasaules līdera auto, moto un kravas auto navigācijas ierīču ražošanā, autonavigācijas ierīču segmentā. Garmin lietotājam draudzīgie risinājumi navigācijas ierīcēs piedāvā inovatīvas funkcijas, kas sasniedz ikdienas autovadītāju prasības.

Vairāk nekā 25 gadus Garmin ir veidojis jaunas GPS navigācijas un bezvadu ierīces un aplikācijas, kas ir paredzētas cilvēkiem, kuri uztur aktīvu dzīves veidu. Garmin sastāv no piecām primārajām biznesa vienībām: auto, aviācijas, fitnesa, jūras un ārpustelpu tūrisma vienības. Plašākai informācijai, apmeklējiet Garmin virtuālo preses zāli garmin.com/newsroom vai sekojiet mums facebook.com/GarminLatvia,facebook.com/garmintwitter.com/garmin, or youtube.com/garmin.

Piezīme: dažās jurisdikcijās (valstīs, reģionos, štatos) publiska video vai foto uzņemšana un atrādīšana ar personām vai to automašīnām var tikt uzskatīta par iejaukšanos personas privātajās tiesībās, līdz ar to šo ierīču izmantošana var būt aizliegta konkrētos reģionos un valstīs. Tas ir jūsu pienākumos - zināt un pakļauties tās jurisdikcijas likumiem un tiesībām, kurā izmantojat šo ierīci.

1 Dash Cam ir jābūt pievienotam pie strāvas avota automašīnā, lai darbotos šī funkcija.

2 Tikai Dash Cam 35 modelī.

3 Brīdinājumu funkcijas var iespaidot dažādi apstākļi. Plašāka informācija ir atrodama šeit.

4 Sarkanās gaismas un stacionāro fotoradaru brīdinājumu funkcija nav pieejama visos reģionos.

Par Garmin International Inc.

Garmin International Inc. ir Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN) filiāle. Garmin Ltd. atrodas Šveicē un tā primārās filiāles atrodas ASV, Taivānā un Apvienotajā Karalistē. Garmin un Garmin Dash Cam ir reģistrētas Garmin Ltd. vai to filiāļu tirdzniecības zīmes.

Citi zīmoli, produktu nosaukumi, uzņēmumu nosaukumi un tirdzniecības zīmes attiecīgi pieder to īpašniekiem. Visas tiesības ir aizsargātas.

Piezīme par paziņojumiem par plānoto: 

Šī relīze iekļauj paziņojumus par plānoto attiecībā uz Garmin Ltd. un tā darbībām. Šādi paziņojumi ir veidoti pamatojoties uz vadības šī brīža plāniem. Notikumi nākotnē vai apstākļi, kas ir apspriesti šajā relīzē, var neizpildīties un patiesie rezultāti būtiski var atsķirties kā sekas zināmiem un nezināmiem riska faktoriem un neprecizitātēm, kas var ietekmēt Garmin, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar riska faktoriem, kas uzskaitīti ikgadējā atskaitē, formā 10-K, gada beigās (27.12.2014.), kuru izveidojusi Garmin Drošības un Izmaiņu Komisija (komisijas lietas numurs 0-31983). Formas 10-K kopija ir pieejama http://www.garmin.com/aboutGarmin/invRelations/finReports.html. Nekādi paziņojumi par plānoto nav garantējami. Paziņojumi par plānoto ir attiecināmi tikai uz to datumu, kurā tie ir veikti, Garmin neuzņemas par pienākumu publiski papildināt vai atcelt kādu no paziņojumiem par plānoto, vienalga, vai jaunas informācijas, nākotnes notikumu vai citu faktoru ietekmē. 

 

Kategorijas: Sauszemes transportam