Jauni Garmin viedtālruņu stiprinājumi automašīnai

Publikācijas datums: Nov. 21, 2013, 12:29 p.m.

Ja automašīnā izmantojat viedtālruņa nodrošinātas navigācijas iespējas, liela nozīme ir drošai ierīces nostiprināšanai. Skatīšanās uz viedtālruņa ekrānu, kas novietots kaut kur lejā, ir ļoti bīstama, jo novērš uzmanību no ceļa.

Mūsu jaunākie viedtālruņu stiprinājumi ir ne vien minimālisma stilā ieturēti dizaina priekšmeti, bet arī īpaši funkcionālas ierīces ar jaunām un novatoriskām funkcijām, kas nodrošina īpaši ērtu izmantošanu.

iPhone 5 Active stiprinājums

Šis jaunais iPhone 5 stiprinājums izmanto Lightning™-to-USB lādētāju, kas ļauj lietot viedtālruni vertikālā vai horizontālā stāvoklī, bez iPhone pievienošanas lādēšanas kabelim ik reizi, kad tiek uzsākta navigācija.
Vēl kāds daudzu tirgū pieejamo stiprinājumu trūkums ir nepieciešamība noņemt iPhone maciņu/vāciņu ik reizi, kad tas tiek lietots uz stiprinājuma. Mūsu jaunais iPhone 5 Active stiprinājums sniedz risinājumu šai problēmai , jo stiprinājums ērti pielāgojas iPhone vāciņiem, kuru platums ir no 58.6 mm līdz 76 mm, bet dziļums -līdz 12 mm. Papildus informācija - šeit.

Universāls viedtālruņu stiprinājums

Izmantojiet šo universālo stiprinājumu, lai droši novietotu savu viedtālruni rokas stiepiena attālumā. Iebūvētā NFC mikroshēma automātiski aktivizē NAVIGON aplikāciju (nopērkama atsevišķi ) uz savietojamām ierīcēm, lai nekavējoties varētu uzsākt navigāciju. Stiprinājums ir veidots tā, lai droši noturētu vertikālā vai horizontālā stāvoklī viedtālruņus, kuru platums ir no 58.6 mm līdz 76 mm, bet dziļums -līdz 12 mm. Stiprinājums tiek komplektēts ar micro USB lādētāju ar papildus USB portu. Plašāka informācija - šeit.

Ātrais multi lādētājs

Pievienojiet 2 ātros USB portus jūsu mašīnas 12v ligzdai paturot iespēju pieslēgt jebkuru navigācijas ierīci ar piepīpētāju. Izmantojiet katru USB portu lai lādēt telefonu, planšeti vai jebkuru citu ierīci, kurai ir vajadzīga strāvā. Plašāka informācija - šeit.

Gaisa ventilācijas atveres stiprinājums

Gan iPhone 5 Active stiprinājums, gan universālais viedtālruņa stiprinājums ir savietojami ar Garmin Gaisa ventilācijas atveres stiprinājumu . Aplūkojiet zemāk redzamo attēlu ar automašīnas gaisa ventilācijas atveres stiprinājumu. Plašāka informācija - šeit.

Kategorijas: Sauszemes transportam