Jaunākās vivo sērijas ierīces

Publikācijas datums: Feb. 23, 2016, 8:15 p.m.

“Garmin” izziņo daudzfunkcionālu GPS viedpulksteni un atjautīgu fitnesa aproci

 

Lai palīdzētu būt aktīviem un veselīgi dzīvot ikdienā, tehnoloģiju zīmols “Garmin” izziņojis jaunāko GPS sporta viedpulksteni “vivoactive HR”, kas pulsu lasa no plaukstas locītavas, un gudru fitnesa aproci “vivofit 3”, kas automātiski atpazīst lietotāja veiktās aktivitātes 24 stundas diennaktī bez papildu uzlādes gada garumā.

Personalizējams viedpulkstenis: no biroja līdz snovborda treniņam

Jaunākais “Garmin” GPS sporta viedpulkstenis “vivoactive HR” ar iebūvētu optisko pulsa mērītāju ir labs sabiedrotais skriešanai, braukšanai ar velosipēdu, peldēšanai, golfam, slēpošanai, snovbordam un citām aktivitātēm. Laikā ārpus aktīvas sportošanas viedpulkstenis ar iebūvēto aktivitāšu uzskaitītāju fiksēs visus veiktos soļus un sirdsdarbību visas dienas garumā, vienlaikus aprēķinot arī tam patērētās kilokalorijas. Augstas izšķirtspējas skārienjutīgais ekrāns, kas viegli saskatāms arī spožā saules gaismā, uzrādīs paziņojumus par ienākošiem zvaniem, īsziņām, e-pastiem, sociālo tīklu aktivitātēm. Pulkstenis ir personalizējams ar vairāk nekā 1300 dažādu mobilo lietotņu, dizainiem, datu laukiem un vidžetiem no “Connect IQ”veikala. Baterijas darbības laiks ikdienas aktivitāšu režīmā ir līdz pat 8 dienām, bet izmantojot GPS – līdz 13 stundām.

“Salīdzinājumā ar saviem priekštečiem jaunais viedpulkstenis aizrauj ar neticamu daudzveidību un multifunkcionalitāti tā saturā, ietverot sevī arī optisko pulsa mērītāju un barometrisko altimetru jeb augstuma mērītāju pakāpienu uzskaitei, ļaujot analizēt aizvien vairāk datu gan treniņu laikā, gan ikdienā. Ierīce ir noderīga sākot ar kāpņu pieveikšanu birojā līdz pat skrējienam vai braucienam ar velosipēdu pēc darba laika,” norāda “Garmin” produktu eksperts Dmitrijs Ļisicins.

 

Viedpulkstenis “vivoactive HR” ar standarta un ar palielinātu aproci melnā krāsā būs pieejams no marta „Garmin” salonveikalā TC „Domina”, kā arī sporta un elektronikas veikalos visā Latvijā. Paredzamā cena ir 269 EUR.

 

 

Gudra aproce 24 stundām diennaktī gada garumā

Par pamatu izmantojot jau lietotāju atzinību pelnījušo fitnesa aproci, “Garmin” izziņojis pilnveidotu tās versiju – fitnesa aproci “vivofit 3”. Aproce ir atjautīgs ikdienas aktivitāšu uzskaitītājs ar viena gada ilgumā aktīvu bateriju bez papildu uzlādes. Ievērības cienīga ir jaunā funkcija “Garmin Move IQ”, kas ļauj aprocei automātiski noteikt lietotāja veiktās aktivitātes. Visas dienas garumā aproce pati atpazīst un uzskaita tādas aktivitātes kā iešana, skriešana, braukšana ar velosipēdu, peldēšana un eliptiskais treniņš, apkopojot datus tālākai analīzei.

Līdz ar šiem pilnveidojumiem ūdensizturīgā (līdz 50 metru dziļumam) aproce ir pielāgota tās nēsāšanai 24 stundas diennaktī, nenoņemot to ne pirms gulētiešanas, ne pirms peldēšanas, uzticot tai savu ikdienas uzraudzību. Ja nepieciešams, aproci iespējams personalizēt ar košām, savstarpēji saskanīgām vienota dizaina aprocēm no pieejamo aksesuāru klāsta.

Fitnesa aproce “vivofit 3” melnā vai baltā krāsā, kā arī citos toņos dizaina aproču līnijā būs pieejama no marta „Garmin” salonveikalā TC „Domina”, kā arī sporta un elektronikas veikalos visā Latvijā. Paredzamā cena ir 119.00 – 139.00 EUR.

 

 

Abas jaunās viedierīces ir ērti sapārojamas ar viedtālruni, to lietotājam ļaujot izmantot bez maksas “Garmin Connect” tiešsaistes vietni, lai tajā automātiski augšuplādētu ierīces uzkrātos datus tālākai analīzei vai lai uzreiz dalītos ar savu sniegumu sociālos tīklos.

 

Par „Garmin”

„Garmin” ir vienīgais zīmols pasaulē, kas piedāvā visu veidu satelītu navigācijas risinājumus aktīvam dzīvesveidam gan amatieriem, gan profesionāļiem: auto, moto un kravas auto navigācija, navigācija tūrismam, alpīnismam, ierīces medībām ar suni, sporta pulksteņi (skriešanai, peldēšanai, triatlonam, golfam), velo datori, navigācija uz ūdens, ieskaitot zivju meklētājus, kā arī navigācijas risinājumi mazai aviācijai. 1989. gadā ASV dzimušajam zīmolam oficiālais pārstāvis Latvijā ir uzņēmums „Bajtel.LV”. Plašāk: www.garmin.lv; kā arī Facebook.com/GarminLatvia.

Kategorijas: Sportam