Jaunais tactix Bravo

Publikācijas datums: Jan. 6, 2016, 8:48 a.m.

Iepazīstinām ar uzlaboto tactix® Bravo: takstisko GPS sporta pulksteni ar viedām funkcijām

Šafhauzena (Schaffhausen), Šveice - 2016. gada 5. janvāris, Business Wire – Garmin International Inc., Garmin Ltd. vienība (NASDAQ: GRMN), prezentē tactix Bravo, GPS sporta pulksteni, kas sevī apvieno taktiskā treniņa funkcijas un ārpustelpu navigāciju ar viedu funkcionalitāti. Savā pilnībā melnajā, izturīgajā korpusā, tactix Bravo ir veidots īpaši takstiskas darbības apstākļiem. Tam ir ieliekts, pret skrāpējumiem drošs stikliņš un saules gaismā salasāms divējāda režīma ekrāns, kas ļauj saskatīt informāciju arī operācijās, kurās tiek izmantotas nakts redzamības brilles. Papildus – tam ir ielādētas speciālas programmas gaisa misijām un misijām uz zemes. Papildināts ar sprota treņinu funkcijām, viedajiem ziņojumiem un Connect IQ iespējām, tactix Bravo ir lielisks pulkstenis lietošanai ikdienā.

“Mēs esam lepni piedāvāt mūsu taktiskajiem aktīvistiem jauno tactix Bravo pulksteni,” saka Mārtins Rīšs (Martin Resch), reģionālais ārpustelpu produktu menedžeris. “tactix Bravo ir veidots, lai izturētu visprasīgākajos apstākļos un, ar tā speciālo programmatūtu, tas palīdzēs tā lietotājiem veiksmīgi pabeigt takstiskās misijas.”

Iedvesmojoties no drošībsargu un bruņoto spēku darbinieku vēlmem, tactix Bravo ir izveidots, lai izturētu visskarbākajos apstākļos. Ierīcei ir ieliekts safīra stikliņš un rievota korpusa daļa ap to, lai pasargātu to no iebuktēšanas un skrāpējumiem. Tam ir maskēts, melnas krāsas korpusa dizains ar dimantveida karbona pārklājumu un krāsains ekrāns ar speciālu režīmu tā izmantošanai ar nakts redzamības brillēm. tactix Bravo ir komplektēts ar ballistiska neilona siksniņām ap roku melnā un olīvkrāsā. Neilona siksniņas ir viegli nomaināmas bez papildus instrumentiem, lai ierīces lietotājs varētu viegli “pārslēgties” starp melno un olīvkrāsu.

 

Ar tā EXOTM tipa antenu un  augstas izšķirtspējas GPS uztvērēju ar GLONASS atbalstu, tactix Bravo ir rūdīta ierīce takstiskā treniņa, izpētes, misiju un citu darbību veikšanai. Kājinieki var atzīmēt un saglabāt līdz 1000 ceļa punktiem, atgriezties gājiena sākumpunktā, izmantojot TracBack® funkciju, kamēr gaisa desantam ir paredzēta Jumpmaster programmatūra trim dažādiem lēcienu veidiem: HAHO, HALO un Static. Ierīcei ir arī speciāli izveidots taktiskās aktivitātes profils ar divu dažādu novietojuma režīmu, kas vienlaicīgi var uzrādīt divas dažādas koordinātu sistēmas vienā ekrānā. tactix Bravo spēj darboties ilgstošās militāro mācību sesijās, jo tā akumulators var darboties līdz 50 stundām UltraTracTM režīmā, līdz 20 stundām GPS treniņu režīma un līdz trim nedēļām viedpulksteņa režīmā.

 

tactix Bravo piedāvā padziļinātu treniņu režīmus, lai atlēti varētu iegūt sava snieguma datus reālajā laikā, piemēram – distanci, tempu un sadedzinātās kalorijas. Papildus, atlēti var iegūt tādus padziļinātus skriešanas datus kā soļa garums, pieskāriena zemei balansu un vertikālo attiecību, plus, fizioloģiskos mērījumus – laktāta slieksni, stresa līmeņa aprēķinu, treniņa snieguma aprēķinu1. tactix Bravo ir saderīgs ar ārējiem ANT+ sensoriem2, lai saglabātu vēl vairāk datu, piemēram, temperatūru ar TempeTM sensoru, vai attālinati kontrolētu VIRB® sporta kameru. tactix Bravo lietotāji varēs piekļūt arī tādiem jauniem aktivitāšu profiliem kā golfs, airēšana stāvus un sēdus. Ar nesen atjaunināto Garmin ConnectTM Mobile mobile lietotni, lietotāji varēs lejuplādēt datus par vairāk nekā 40000 golfa laukumiem visā pasaulē un izmantot ierīci rezultāta uzskaitei. Abu airēšanu profilos, lietotājam būs pieeja datiem par savu īrienu skaitu, īrienu attiecību un distanci katram īrienam, lai labāk noteiktu savu kustību efektivitāti.

Ar ikdienas aktivitāšu uzraudzītāja un savienojuma iespējām, tactix Bravo papildina savas ikdienas pulksteņa funkcijas. Lietotāji var sekot līdzi savam ikdienas soļu skaitam, noietajam attālumam un miegam; tad bez vadiem pārsūtīt savus datus uz nesen uzlaboto Garmin ConnectTM Mobile lietotni. Ierīce ir arī savienojama ar saderīgu viedtālruni, lai aplūkotu ienākošos zvanus, SMS un citus ziņojumus savā pulkstenī. Papildus, tactix Bravo ir savienojams ar ConnectTM IQ, lai lietotāji varētu pielāgot savu pulksteni ar dažādiem pulksteņa elektroniskās ciparnīcas noformējumiem, datu laukiem, palīgrīkiem un lietotnēm. 

tactix Bravo būs pieejams iegādei 2016. gada pirmajā ceturksnī, ieteicamā cena ir plānota 699 eur.

1 Soļa garuma, pieskāriena laika balansa un vertikālās attiečības aprēķinam ir nepieciešams HRM-Run vai HRM-Tri pulsometrs. Fizioloģiskajiem mērījumiem ir nepieciešams pulsometrs ar jostiņu.

2 Iegādājami atsevišķi.

Par Garmin

Garmin International Inc. ir Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN) filiāle. Garmin Ltd. atrodas Šveicē un tā primārās filiāles atrodas ASV, Taivānā un Apvienotajā Karalistē. Garmin, tactix, fēnix, VIRB un TracBack ir reģistrētas tirdzniecības zīmes. EXO, Garmin Connect, Tempe un Connect IQ ir Garmin Ltd. un tā filiāļu tirdzniecības zīmes. 

Bluetooth® vārda zīme un logo ir reģistrētas tirdzniecības zīmes, kas pieder Bluetooth SIG, Inc.

Visi citi zīmoli, produktu nosaukumi, uzņēmumu nosaukumi, tirdzniecības zīmes un servisa zīmes attiecīgi pieder to īpašniekiem. Visas tiesības ir aizsargātas.

Piezīme par paziņojumiem par plānoto: 

Šī relīze iekļauj paziņojumus par plānoto attiecībā uz Garmin Ltd. un tā darbībām. Šādi paziņojumi ir veidoti pamatojoties uz vadības šī brīža plāniem. Notikumi nākotnē vai apstākļi, kas ir apspriesti šajā relīzē, var neizpildīties un patiesie rezultāti būtiski var atsķirties kā sekas zināmiem un nezināmiem riska faktoriem un neprecizitātēm, kas var ietekmēt Garmin, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar riska faktoriem, kas uzskaitīti ikgadējā atskaitē, formā 10-K, gada beigās (27.12.2014.), kuru izveidojusi Garmin Drošības un Izmaiņu Komisija (komisijas lietas numurs 0-31983). Formas 10-K kopija ir pieejama http://www.garmin.com/aboutGarmin/invRelations/finReports.html. Nekādi paziņojumi par plānoto nav garantējami. Paziņojumi par plānoto ir attiecināmi tikai uz to datumu, kurā tie ir veikti, Garmin neuzņemas par pienākumu publiski papildināt vai atcelt kādu no paziņojumiem par plānoto, vienalga, vai jaunas informācijas, nākotnes notikumu vai citu faktoru ietekmē. 

tactix Bravo nav autorizēts pēc Federālās Komunikāciju Komisijas noteikumiem. Šīs ierīces nav un var nebūt piedāvātas tirdzniecībai, nomai vai īrei līdz ir iegūta autorizācija.

 

 

Kategorijas: Sportam , Aktīvai atpūtai