Jaunais quatix 3 GPS viedpulkstenis

Publikācijas datums: Jan. 28, 2016, 8:29 p.m.

Garmin iepazīstina ar quatix 3 GPS viedpulksteni izmantošanai uz ūdeņiem

Garmin iepazīstina ar quatix 3 - nākamās paaudzes GPS viedpulksteni izmantošanai kruīziem uz ūdeņiem, makšķerēšanai un burāšanai. Vairāk kā vienkāršs pulkstenis, quatix 3 ir valkājams instruments, kas pārvada NMEA 2000 datus no saderīgām Garmin borta jūras ierīcēm.  Ar tā saulē salasāmo, augstas izšķirtspējas ekrānu un izturīgu, estētiski veidotu un salīdzinoši plāno korpusu, quatix 3 apvieno GPS funkcijas ar uz rokas valkājamu tehnoloģiju, kuras dēļ Garmin ir tik pazīstams. Ierīcē ir iepriekšēji ielādētas, speciāli ūdeņiem pielāgotas funkcijas un plašs klāsts papildus aktivitāšu profilu dažādiem sporta veidiem. Papildināts ar viedo ziņojumu funkciju, quatix 3 var tikt pilnībā pielāgots tā lietotājam, ļaujot viņam viegli pārslēgties no aktivitātēm ūdeņos un aktivitātēm uz zemes.  

Veidots dažādiem jūnieku un ūdens aktīvistu tipiem, quatix 3 iekļauj sevī plašu rīku klāstu, kas paredzēti naviģēšanai un izmantošanai uz ūdeņiem. Tas darbojas kā valkājams instruments, kas bez vadiem pārnes NMEA 2000 laivas datus, lai lietotāji varētu piekļūt svarīgai sensoru informācijai, ieskaitot ātrumu, dziļumu, temperatūru, datus par vēju un citus datus, neatkarīgi, kur tie atrodas uz laivas. Izmantojot quatix 3, ūdeņu aktīvisti var arī iesākt, apstādināt video uzņemšanu un veikt fotogrāfēšanu no Garmin VIRB sporta kameras un kontrolēt savu FUSION stereo sistēmu no savas plaukstas locītavas. Paturot prātā drošību, īpaša MOB (cilvēks aiz borta) poga ļauj lietotājiem tūltēji saglabāt MOB ceļa punktu un uzsākt naviģēšanu atpakaļ uz šo punktu. quatix 3 ir arī 3 asu elektronisks kompass, barometrs un altimetrs ar automātisku kalibrāciju.

quatix 3 ir jau sāktnēji ielādētas, svarīgas, uz ūdeņiem izmantojamas funkcijas un ierīces ciparnīcu atainojumi. Lietotāji saņems aktuālu informāciju par paisumiem un bēgumiem vietai, kur viņi atrodas, ja ierīce ir sapārota ar saderīgu viedtālruni. Turklat šī informācija būs pieejama 7 dienas. Pulkstenis ir aprīkots arī ar enkura brīdinājumu, kas brīdina lietotāju par sānslīdi, plus, ierīcē ir arī modinātājs un enkura ķēdes kalkulators, kas uzrāda lietotājam izvadei nepieciešamās enkura ķēdes garumu.  Makšķerēšanai ir pieejams sacensību taimeris un noķerto zivju žurnāls, lai palīdzētu lietotājiem sekot līdzi noķerto zivju daudzumam un atlikušajam laikam līdz svēršanai. Burāšanai quatix 3 piedāvā burāšanas asistenta funkciju, sacensību laika atskaites taimeri, attāluma aprēķinu līdz starta līnijai un laiku, kas jāsasniedz.  

Ar ierīces saulē salasāmo, krāsaino ekrānu un tā LED izgaismojumu, dati tajā ir viegli saskatāmi jebkādā apgaismojumā. Ar ūdens izturību līdz 100 metru dziļumam, quatix 3 viedpulkstenis ūdeņiem ir ietverts cietinātā stkla šķiedras korpusā ar izturīgu, pret skrāpējumiem drošu stikliņu, lai ierīce varētu izturēt dažādās ūdeņu aktivitātēs. Ar omni tipa nerūsējoša tērauda EXO antenu un augstas jūtības GPS uztvērēju ar GLONASS atbalstu, pulkstenim ir iespēja sekot un ierakstīt celiņu izaicinošākos apstākļos, nekā tikai ar GPS atbalstu. quatix 3 nodrošina ar akumulatora darbību līdz 20 stundām GPS režīmā, līdz 50 stundām UltraTrac režīmā un līdz 6 nedēļām pulksteņa režīmā (atkarībā no iestatījumiem) ar vienu tā uzlādes reizi.

Līdzīgi citām Garmin GPS  uz rokas valkājamām ierīcēm, quatix 3 piedāvā mulstisporta funkcijas golfa spēlei, airēšanai, pārgājieniem kalnos, slēpošanai, skriešanai un citiem sporta veidiem. Ar ikdienas aktivitātes uzraudzīšanu un savienojuma iespējām, tas ir izmantojams kā stilīgs ikdienas viedpulkstenis. Lietotāji var sekot līdzi savam ikdienas noieto soļu skaitam, nostaigātajai distancei un miegam, lai šos datus bez vadiem augšupielādētu nesen pilnveidotajā Garmin Connect Mobile mobilajā lietotnē. quatix 3 īpašnieki var arī savienot savus pulksteņus ar saderīgiem viedtālruņiem, lai aplūkotu informāciju par ienākošajiem zvaniem, SMS un epasta ziņojumiem tieši savu quatix 3 ekrānos. Papildus, quatix 3 atbalsta arī Connect IQ sistēmu, lai lietotāji varētu pievienot savai ierīcei plašu klāstu ciparnīcu noformējumu, datu lauku, palīgrīku un lietotņu.

Ir plānots, ka quatix 3 būs pieejams iegādei šī gada pirmajā ceturksnī. Tā ieteicamā tirdzniecības cena ir 599 eur.

Kategorijas: Ūdens transportam