Jaunais GPS golfa pulkstenis: Approach S20

Publikācijas datums: Feb. 3, 2016, 11:46 a.m.

Iepazīstinām ar Garmin Approach S20: partneri golfam, kas atvienkāršos jūsu spēli 

Garmin iepazīstina ar  Approach S20 GPS golfa pulksteni. Stilīgs, plāns un viegls, šis daudzfunkciju pulkstenis ar augsta līmeņa grafisko vadāmību piedāvā attīstītas golfa funkcijas un AutoShot sekošanu spēlei ar vairāk nekā 40`000 iepriekšēji ielādētiem golfa laukumiem no visas pasaules. S20 iekļauj sevī arī aktivitāte uzraudzītāju un tādas savienojuma iespējas kā viedos ziņojumus un automātiskas golfa laukumu atjaunošanas. Jaunā AutoShot funkcija automātiski ieraksta katra sitiena lokāciju un distanci katram raundam un piedāvā noderīgu spēles analīzi pēc raunda, nesen uzlabotajā Garmin Connect Mobile mobilajā lietotnē. S20 ieraksta tādu informāciju ka attālumu līdz grīnam, šķēršļiem un citu informāciju. Pulkstenis ir saderīgs arī ar jauno TruSwing golfa nūjas sensoru, lai piedāvātu padziļinātus vēzienu mērījumus. 

120215_ROD_1008

"Ar S20, mēs esam pagodināti piedāvāt pat vēl vienkāršāk lietojamus GPS golfa pulksteņus," saka Mārtins Rešs (Martin Resch), Garmin EMEA vecākais produktu menedžeris tūrisma un golfa ierīču segmentā. “Viegls un stilīgs dizains ar uzlabotu grafisko lietošanu, Approach S20 piedāvā AutoShot un aktivitātes uzraudzītāja funkcijas, kas var padarīt vienkāršu spēli par labu spēli."

Approach S20 iepazīstina ar jauno AutoShot funkciju, kas automātiski ieraksta katra sitiena distanci, lai lietotājs varētu sekot līdzi savu nūju distancēm, nesamazinot spēles tempu. AutoShot spēles laukuma analizētājs automātiski piefiksē katra sitiena lokāciju spēles laikā un augšupielādē to spēlētāja Garmin Connect kontā. Šādi golferi var vizualizēt un izdzīvot no jauna katru nospēlēto raundu krāsainā golfa laukuma kartē. Ar AutoShot funkciju, S20 lietotāji var iegūt vairāk noderīgus datus, ieskaitot vidējo distanci katrai nūjai, garāko drive per round un kopējos datus. Atrodoties laukumos, kuros spēlētāji spēlē visbiežāk, viņi pat var aplūkot visus savus sitienus pārklājumā uz kartes, sniedzot iespēju noteikt savus ieradumus un izplānot savu rīcību nākamajam raundam. 

Approach-s20

Approach S20 un TruSwing

Approach S20 var tikt sapārots ar jauno TruSwing sensoru, piedāvājot lietotājam dziļus atvēziena mērījumus tieši uz plaukstas locītavas, lai uzlabotu atvēziena konsistenci un spēli.

Izmantojot CourseView autotomātisko atjaunošanas iespēju Garmin Connect Mobile mobilajā lietotnē, Approach S20 lietotāji var saņemt atjauninājumus golfa laukumiem, kuros spēlē visbiežāk. Šie atjauninajumi tiek nosūtīti uz viņu pulksteņiem automātiski, nodrošinot ar visaktuālāko informāciju par golfa laukumiem. Approach S20 izmanto augstas jūtības GPS uztvērēju un ir ar iepriekšēji ielādētiem vairāk nekā 40`000 internacionāliem golfa laukumiem bez nepieciešamības pēc papildus izmaksām un abonēšanas. Šī iespēja nodrošina ar precīziem attālumiem līdz grīna priekšpusei, aizmugurei un centram ar lielos, viegli saskatāmos ciparos un ataino grīna izkārtojumu no reālā sitiena lenķa dzidrā, saules gaismā salasāmā ekrānā. Papildus, Approach S20 mēra attālumus līdz objektiem laukumā, iekaitot smilšu un ūdens šķēršļiem un citiem objektiem, plus, layups un doglegs. Golferi var izmantot arī Green View funkciju, lai atliktu atzīmi konkrētās dienas karoga atrašanās vietai, lai iegūtu vēl precīzākus spēles mērījumus. 

Stilīgs un ērts ar enģotām rokas siksniņām, Approach S20 ir piemērots arī valkāšanai ikdienā. Papildus golfa funkcijām, S20 nodrošina aktivitātes uzraudzītāja funkciju, kas ieraksta dienā noieto soļu daudzumu, sadedzinātās kalorijas, noieto distanci un miegu, papildinot šo funkciju ar kustību joslu, lai atgādinātu lietotājam būt aktīvam visas dienas garumā. S20 saņem arī viedos ziņojumus no saderīgiem viedtālruņiem, lai lietotāji varētu nezaudēt kontaktu ar apkārtējo pasauli spēles laikā un saņemt ziņojumus par ienākošajiem zvaniem, SMS, e-pastiem un vēl citus ziņojumus tieši savā pulkstenī. 

Sekošana statistikai

Papildus rezultātu tabulai, kas var tikt izmantota katrā raundā, Approach S20 seko arī tādiem individuāliem datiem kā fairways hit, greens in regulation un putts per round. Izmantojot saderīgu viedtālruni, dati var tikt automātiski augšupielādēti un uzglabāti Garmin Connect Mobile lietotnē, lai lietotāji varētu sekot līdzi savam progresam laika gaitā un dalīties savās spēlēs ar citiem lietotājiem. Garmin Connect lietotnā, S20 lietotāji var piekļūti visiem saviem statistikas datiem, ieskaitot vidējo rezuiltātu, kopējos putts un citus datus. Approach S20 ļauj jums spēlēt golfu ilgāk ar tā akumulatora darbību līdz 15 stundām GPS režīma un līdz 8 nedēļām pulksteņa režīmā ar aktivitātes uzraudzīšanu. Ierīce ir veidota 5 ATM ūdens izturības klasē, lai tā būtu spējīga izturēt nelabvēlīgos laika apstākļos - gan zem lietus gāzes, gan sviedrus karstā vasaras dienā. 

Approach S20 pieejamība

Approach S20 black, white, slate gray un midnight teal versijas būs pieejamas 2016. gada pirmajā ceturksnī. Ierīces ieteicamā cena ir 229 eur. 

Vairāk nekā 25 gadus Garmin ir veidojis jaunas GPS navigācijas un bezvadu ierīces un aplikācijas, kas ir paredzētas cilvēkiem, kuri uztur aktīvu dzīves veidu. Garmin sastāv no piecām primārajām biznesa vienībām: auto, aviācijas, fitnesa, jūras un ārpustelpu tūrisma vienības. Plašākai informācijai, apmeklējiet Garmin virtuālo preses zāli garmin.com/newsroom vai sekojiet mums facebook.com/GarminLatvia,facebook.com/garmintwitter.com/garmin, vai youtube.com/garmin.

Par Garmin

Garmin International Inc. ir Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN) filiāle. Garmin Ltd. atrodas Šveicē un tā primārās filiāles atrodas ASV, Taivānā un Apvienotajā Karalistē. Garmin ir reģistrēta tirdzniecības zīme. Garmin Connect un Garmin Connect Insights ir Garmin Ltd. un tā filiāļu tirdzniecības zīmes.

Visi citi zīmoli, produktu nosaukumi, uzņēmumu nosaukumi, tirdzniecības zīmes un servisa zīmes attiecīgi pieder to īpašniekiem. Visas tiesības ir aizsargātas.

Piezīme par paziņojumiem par plānoto: 

Šī relīze iekļauj paziņojumus par plānoto attiecībā uz Garmin Ltd. un tā darbībām. Šādi paziņojumi ir veidoti pamatojoties uz vadības šī brīža plāniem. Notikumi nākotnē vai apstākļi, kas ir apspriesti šajā relīzē, var neizpildīties un patiesie rezultāti būtiski var atsķirties kā sekas zināmiem un nezināmiem riska faktoriem un neprecizitātēm, kas var ietekmēt Garmin, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar riska faktoriem, kas uzskaitīti ikgadējā atskaitē, formā 10-K, gada beigās (27.12.2014.), kuru izveidojusi Garmin Drošības un Izmaiņu Komisija (komisijas lietas numurs 0-31983). Formas 10-K kopija ir pieejama http://www.garmin.com/aboutGarmin/invRelations/finReports.html. Nekādi paziņojumi par plānoto nav garantējami. Paziņojumi par plānoto ir attiecināmi tikai uz to datumu, kurā tie ir veikti, Garmin neuzņemas par pienākumu publiski papildināt vai atcelt kādu no paziņojumiem par plānoto, vienalga, vai jaunas informācijas, nākotnes notikumu vai citu faktoru ietekmē. 

Kategorijas: Sportam