Jaunā GPS ierīce golfam: Approach G10

Publikācijas datums: Jan. 29, 2016, 6:40 p.m.

Iepazīstinām ar Approach G10: mazāko Garmin GPS ierīci golfam

Garmin iepazīstina ar Approach G10 - plānu, kabatas izmēra golfa GPS ierīci, kas iegulst teju jebkur. Approach G10 ir veidota ar kompaktu korpusu un augstas jūtības GPS uztvērēju, kas nodrošina lietotājus ar informāciju par attālumu, šķēršļiem un citiem datiem, kas ir ērti aplūkojami noņemot ierīci no tā klipša uz jostas.

Iepriekšēji ielādēti vairāk nekā 40`000 golfa laukumi no visas pasaules un bezmaksas atjauninājumi bez papildu izmaksām. Golferiem būs pieeja informācija par attālumiem un grīna pārskatiem ierīces viegli salasāmajā ekrānā. Papildus, Approach G10 darbojas arī kā digitāla rezultātu tabula, lai golfa spēlētāji spētu sekot savam progresam, izmantojot Garmin Connect vietni.

Garmin Approach G10
"Mēs esam pagodināti piedāvāt saviem golfa ierīču lietotājiem uzticamus attāluma mērījumus universālā ierīcē,“ teica Mārtins Rešs (Martin Resch), Garmin EMEA vecākais produktu menedžeris tūrisma un golfa ierīču segmentā. “Approach G10 sniedz svarīgāko golferim nepieciešamo informāciju. Tas ir patiesi neliels un var tikt uzstādīts teju jebkur, pateicoties tā klipša veida stiprinājumam, šādi dodot golfa spēlētājam priekšrocības, lai arī kur pasaulē viņš spēlētu."

 

Kompakts, viegls un vienkāršs izmantošanā

Approach G10 ir iegādājams ar iepriekšēji ielādētiem datiem par vairāk nekā 40`000 internacionāliem golfa laukumiem, turklāt - bez papildus maksas vai nepieciešamības funkciju abonēt. G10 aprēķina precīzus attālumus līdz grīna priekšpusei, aizmugurei un centram lielos, viegli saskatāmos ciparos ierīces 2,3 cm lielajā, saules gaismā salasāmajā ekrānā. Tas attēlo arī attālumus līdz golfa laukuma mērķiem, piemēram - līdz smilšu uzkalniem, ūdens šķēršļiem, layups un doglegs. Golferi var izmantot grīna pārskatu, lai redzētu grīna kontūras katrai bedrītei, kur viņi var manuāli pievienot bedrītes atzīmi konkrētās dienas bedrītes atrašanās vietai, lai veiktu precīzākus sitienu mērījumus. Papildus, Approach G10 var izmērīt individuālu sitienu attālumus un aprēķināt attālumus sitieniem jebkur golfa laukumā.

 

Statistika un dati

Approach G10 darbojas arī kā digitāla rezultātu tabula katrā spēles laukumā un var piefiksēt tādus individuālus spēles datus kā  fairways hit, greens in regulation un putts per round. Dati tiek augšupielādēti un uzglabāti Garmin Connect vietnē, lai golferi varētu ierakstīt savu raundu un analizēt to daudz detalizētāk. Garmin Connect vietnē, lietotāji visiem saviem datiem, ieskaitot vidējo rezultātu, total putts un citus. G10 lietotāji var veikt arī pilnu golfa laukuma analīzi, lai aplūkotu detalizētus datus bedrīti pēc bedrītes un iegūtu informāciju par izstrādājamajām tendencēm nākamajā laukumā. Papildus, Approach G10 ir iebūvēts odometrs, lai golferi varētu sekot līdzi noietajai distancei katrā golfa laukumā. Ar akumulatora darbību līdz 15 stundām GPS režīmā, Approach G10 var tikt izmantots vairākos golfa laukumos pēc kārtas ar vienu tā uzlādi. Neskatoties uz tā vieglo un kompakto dizainu, G10 ir veidots saskaņā ar IPX7 ūdens izturības klasi, lai tas varētu izturēt nepatīkamos laika apstākļos, ja golferi pēkšņi pārsteidz lietus gāze.

Approach-G10

Approach G10 pieejamība

Approach G10 būs pieejams šī gada pirmajā ceturksnī un tā ieteicamā izplatīšanas cena būs 149 eur.

 

 

Vairāk nekā 25 gadus Garmin ir veidojis jaunas GPS navigācijas un bezvadu ierīces un aplikācijas, kas ir paredzētas cilvēkiem, kuri uztur aktīvu dzīves veidu. Garmin sastāv no piecām primārajām biznesa vienībām: auto, aviācijas, fitnesa, jūras un ārpustelpu tūrisma vienības. Plašākai informācijai, apmeklējiet Garmin virtuālo preses zāli garmin.com/newsroom vai sekojiet mums facebook.com/GarminLatvia, facebook.com/garmintwitter.com/garmin, vai youtube.com/garmin.

Par Garmin

Garmin International Inc. ir Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN) filiāle. Garmin Ltd. atrodas Šveicē un tā primārās filiāles atrodas ASV, Taivānā un Apvienotajā Karalistē. Garmin ir reģistrēta tirdzniecības zīme. Garmin Connect un Garmin Connect Insights ir Garmin Ltd. un tā filiāļu tirdzniecības zīmes.

Visi citi zīmoli, produktu nosaukumi, uzņēmumu nosaukumi, tirdzniecības zīmes un servisa zīmes attiecīgi pieder to īpašniekiem. Visas tiesības ir aizsargātas.

Piezīme par paziņojumiem par plānoto: 

Šī relīze iekļauj paziņojumus par plānoto attiecībā uz Garmin Ltd. un tā darbībām. Šādi paziņojumi ir veidoti pamatojoties uz vadības šī brīža plāniem. Notikumi nākotnē vai apstākļi, kas ir apspriesti šajā relīzē, var neizpildīties un patiesie rezultāti būtiski var atsķirties kā sekas zināmiem un nezināmiem riska faktoriem un neprecizitātēm, kas var ietekmēt Garmin, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar riska faktoriem, kas uzskaitīti ikgadējā atskaitē, formā 10-K, gada beigās (27.12.2014.), kuru izveidojusi Garmin Drošības un Izmaiņu Komisija (komisijas lietas numurs 0-31983). Formas 10-K kopija ir pieejama http://www.garmin.com/aboutGarmin/invRelations/finReports.html. Nekādi paziņojumi par plānoto nav garantējami. Paziņojumi par plānoto ir attiecināmi tikai uz to datumu, kurā tie ir veikti, Garmin neuzņemas par pienākumu publiski papildināt vai atcelt kādu no paziņojumiem par plānoto, vienalga, vai jaunas informācijas, nākotnes notikumu vai citu faktoru ietekmē. 

Kategorijas: Sportam