inReach SE+ un inReach Explorer+: pirmās Garmin ierīces ar satelītkomunikāciju tehnoloģiju

Publikācijas datums: Jan. 6, 2017, 1:23 p.m.

Garmin iepazīstina ar inReach SE®+ un inReach Explorer®+: pirmajām Garmin ierīcēm ar inReach satelītkomunikāciju tehnoloģiju. Jaunajiem inReach SE+ un inReach Explorer+ modeļiem ir pilnīgs Iridium® satelītu pārklājums divvirzienu saziņai un SOS izsaukumiem jebkur pasaulē. Abos modeļos ir iebūvēts GPS atrašanās vietas noteikšanai un pamata navigācijas funkcijām, savukārt, inReach Explorer+ papildus ir pievienotas iepriekšēji ielādētas TOPO kartes1, kompass un barometriskais altimetrs. 

 

Cover-702x336

 

No takām ārpus pilsētas līdz piedzīvojumu ceļojumiem, šīs jaunās inReach ierīces nodrošina ar saziņu sarakstē, dalīšanos atrašanās vietas datos un svarīgas SOS funkcijas ikvienam, kuram patīk "izrauties" no ikdienas rutīnas piedzīvojumos uz zemes, ūdeņos un debesīs, neaizmirstot par drošību un neliekot uztraukties radiem un draugiem mājās. "Satelītkomunikācija ir kaut kas, pēc kā prasīja mūsu ierīču lietotāji. Tagad mēs esam iepriecināti iepazīstināt ar pirmajām Garmin inReach ierīcēm," saka Mārtins Rešs (Martin Resch), vecākais tūrisma produktu menedžeris Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā. "Noderīgas ierīces gan pašiem ceļotājiem, gan ģimenēm mājās, inReach SE+ un Explorer+ nodrošina ar sirdsmieru papildus lieliskai funkcionalitātei priekš cilvēkiem, kuri vēlas izpētīt jebko un komunicēt jebkur."

 

Saziņa

 

 

 

Izmantojot Iridium satelītu tīkla pārklājumu visā pasaulē, inReach SE+ un inReach Explorer+ var saņemt un nosūtīt teksta ziņojumus jebkuram mobilā tālruņa numuram, e-pasta adresei vai citai inReach ierīcei, lai lietotāji varētu atrasties ārpus mobilo tīklu pārklājuma zonas neatņemot sirdsmieru mīļotajiem cilvēkiem. Abām ierīcēm ir interaktīva SOS funkcija, kas izsauc reakciju uz ārkārtas gadījumiem no GEOS® - 24/7 globālā meklēšanas un glābšanas uzraudzīšanas centra. Kad SOS ir saņemts, inReach lietotājs var sarakstīties ar pieredzējušu GEOS speciālistu par ārkārtas gadījuma raksturu un saņemt informāciju, kad palīdzība jau ir ceļā. Ierīču lietotāji var iestatīt arī ārkārtas gadījumu kontaktus savās ierīcēs, kuri var tikt informēti SOS gadījumā. Košais, transflektīvais ekrāns, kas ir pielāgots tieši izmantošanai ārpus telpām, un vienkāršais lietošanas interfeiss ar pilnībā pasargātu SOS pogu padara komunikāciju krīzes apstākļos vienkāršu un intuitīvu.

 

Augstas jūtības GPS

InReach-lineup-768x1024

Abām jaunajām inReach ierīcēm ir iebūvēts augtas jūtības GPS, kas nodrošina ar pamatfunkcijām naviģēšanai, datiem par atrašanās vietu un noieto celiņu, lai lietotāji varētu sekot līdzi maršrutiem, saglabāt ceļa punktus un atrast savu ceļu atpakaļ, izmantojot elektronisku "maizes drupaču celiņu". Papildus, inReach Explorer+ ir iepriekšēji ielādēta Eiropas topogrāfiskā karte, iebūvēts altimetrs un elektronisks kompass. Izmantojot tīmeklī bāzēto MapShare funkciju, inReach ierīce var nosūtīt lietotāja ceļojuma datus, piemēram - celiņus un pievienotos ceļa punktus, ar iepriekšēji noteiktiem laika intervāliem, lai jūsu draugi un ģimene varētu sekot līdzi lietotāja atrašanās vietai, pieprasītu atrašanās vietas informācijas pārlādes (atjauninājumus) un dalītos ziņojumos. 

 

Bezmaksas Earthmate® lietotne

Izmantojot saderīgu viedtālruni2 , inReach SE+ un Exporer+ var veikt sinhronizāciju ar bezmaksas lietotni Earthmate vēl plašākai saderībai un darbības ērtumam. Izmantojot šo lietotni, lietotāji var piekļūt neierobežotam karšu un attēlu no gaisa skaitam. Viņi var iegūt arī papildus informāciju par laika apstākļiem un premium laika apstākļu informācijas pakas tieši savās komunikācijas ierīcēs, Papildus, katrā no inReach ierīcēm ir ietverta bezmaksas pieeja uz "mākoņa" balstītam Explore portālam, lai lietotāji varētu plānot savus ceļojumus un ceļa punktus, sinhronizēt un pārvaldīt ierīci, uzglabāt visus savus ceļojuma datus un vēl vairāk. 

 

Citas funkcijas

 

 

Ar vienu uzlādes reizi, inReach SE+ un Explorer+ var darboties līdz 100 stundām pārgājiena režīmā vai līdz 30 dienām jaudas taupīšanas režīmā. Robustas un veidotas ar Garmin kvalitāti ārpustelpu ierīcēm izturībai pret sliktiem laika apstākļiem, šīs ierīces ir trieciendrošas un ar mirumizturības klasi IPX73. Lai piekļūtu Iridium tīklam un komunicētu, izmantojot inReach SE+ vai Explorer+ ierīci, ir nepieciešams aktīvs satelītu komunikācijas abonements. Balstoties uz izmantošanas līmeni, lietotāji var izvēlēties līgumu uz gadu vai elastīgu pārraides plānu "no mēneša uz mēnesi", kas ļauj viņiem maksāt par pakalpojumu tikai tad, kad tas ir nepieciešams. Gada plānu izmaksu diapazons ir no 14,99 eur līdz 99,99 eur mēnesī (plus, aktivizācijas maksa);  "no mēneša uz mēnesi" plāns izmaksā no 19,99 eur līdz 124,99 eur mēnesī. 

 

Pieejamība

inReach SE+ un inReach Explorer+ būs pieejami iegādei šī gada (2017) pirmajā ceturksnī. inReach SE+ ieteicamā tirdzniecības cena būs 449 eur un inReach Explorer+ plānotā cena būs 499 eur.

 

Par Garmin

„Garmin” ir vienīgais zīmols pasaulē, kas piedāvā visu veidu satelītu navigācijas risinājumus aktīvam dzīvesveidam gan amatieriem, gan profesionāļiem: auto, moto un kravas auto navigācija, navigācija tūrismam, alpīnismam, ierīces medībām ar suni, sporta pulksteņi (skriešanai, peldēšanai, triatlonam, golfam), velo datori, navigācija uz ūdens, ieskaitot zivju meklētājus, kā arī navigācijas risinājumi mazai aviācijai. 1989. gadā ASV dzimušajam zīmolam oficiālais pārstāvis Latvijā ir uzņēmums „Bajtel.LV”. Plašāk: www.garmin.lv; kā arī Facebook.com/GarminLatvia.

 

InReach-lifestyle-3-1024x683

1 Ielādētās inReach TOPO kartes nav saderīgas ar citām Garmin ierīcēm; citas Garmin kartes nav saderīgas ar šīm ierīcēm.

2 Kad savienots ar saderīgu viedtālruni.

Ūdens izturības klases.

Kategorijas: Aktīvai atpūtai