Garmin žurnāls un Ziemassvētku loterija

Publikācijas datums: Nov. 6, 2013, 12:12 p.m.

Esiet sveicināti,

visi sportiskie, aktīvie, apkārt klejojošie un apkārt braukājošie! Mēs – GARMIN oficiālais pārstāvis Latvijā Bajtel.LV ar šo nelielo žurnāliņu vēlamies pateikt paldies jums – mūsu ierīču uzticīgajiem un, protams, arī topošajiem lietotājiem – pastāstīt par GARMIN jaunajām ierīcēm un to lietotāju pieredzi, ceļojot apkārt pasaulei, braucot bezceļus tuvu un tālu, sportojot, un nu jau tik tuvajām XXII Ziemas Olimpiskajām spēlēm gatavojoties. Tāpat, pacentīsimies arī sniegt nelielu ieskatu par to, kā top kartes GPS ierīcēm.

Priecājamies jūs redzēt un sagaidīt GARMIN ierīču lietotāju pulkā un, jo vairāk, par to, ka šai steigas un slinkuma antagonijas laikmetā vēl ir tik daudz cilvēku, kas ir uzticīgi aktīvam, interesantam, pašam sevi un citus iedvesmojošam, dzīvesveidam!

Žurnālā pēdējā lapaspuse Jūs atradīsiet speciālos Ziemassvētku piedāvājumus, kā arī loterijas kuponu, kuru aizpildot un līdz 19.12.2013. iemetot speciālā kastītē Garmin salonveikalā T/C Domina Jūs varat tikt pie vērtīgam balvām.

Žurnālu var brīvi dabūt Garmin salonveikalā T/C Domina, kā arī pie mūsu partneriem GPSPRO, GPS Centrs un Elkor Tehnika. Elektroniska versija PDF formātā ir pieejama šeit.

Paldies!

Kategorijas: Citi