„Garmin” izziņo klasisku rokaspulksteni „vivomove” ar aktivitāšu uzskaitītāju

Publikācijas datums: maijs 13, 2016, 2:17 p.m.

Lai ļautu ikvienam savu ikdienas tēlu papildināt ar piemērotu praktisku aksesuāru, tehnoloģiju zīmols „Garmin” izziņojis rokaspulksteni „vivomove”. Tas ir analogais rokaspulkstenis ar iebūvētām aktivitāšu skaitītāja joslām: klasisks dizains ar funkcionalitāti, kur ietilpst soļu skaitītājs, miega uzraudzītājs un mazkustīguma uzraugs. Lietojams visu diennakti, pat ejot dušā, bez papildu uzlādes viena gada garumā, personalizējams ar pieskaņotām siksniņām un ciparnīcas ietvariem.

 „Lai ļautu modes pazinējiem un stila personībām būt aktīviem, neizkāpjot no savām komforta robežām un ieturot savu stilu, „Garmin” ir papildinājis savu plašo fitnesa ierīču klāstu aktivitāšu uzskaitītāju segmentā ar „vivomove” – aktivitāšu uzskaitītāju, kas pielāgojams dažādu dzīvesstilu personībām, papildinot to ikdienas stilu. Izvēloties piemērotāko rokaspulksteņa siksniņu klasiska dizaina ciparnīcai, tas labi iederēsies gan pie strikta uzvalka biroja darba stundās, gan pie brīvā laika tērpa dodoties iepirkties: vienlaikus ne tikai sekojot  pulksteņa laikam, bet arī uzskaitot veiktos soļus,” skaidro „Garmin” produktu eksperts Dmitrijs Ļisicins.

Pulkstenis, kas radīts, lai būtu piemērots valkāšanai ik dienu, ietver sevī pārlaicīgu analogā pulksteņa dizainu un ir pieejams trīs dažādos modeļos: slaidais „vivomove sport” variants, konservatīvais „vivomove classic” ar ādas aprocēm un bagātīgais „vivomove premium” variants ar ādas aprocēm un tērauda ietvaru. Pateicoties savstarpēji maināmām ādas un silikona aprocēm un ar daudzveidīgu pulksteņa ciparnīcu ietvaru klāstu, ieskaitot melnu, baltu, nerūsējošu tēraudu un rozā vai dzeltenā zelta toni, „vivomove” ir viegli pieskaņojams jebkuram tēlam.

Pulkstenī iestrādātas divas rādītāju joslas, kas ļauj tā lietotājam ar vienu acu uzmetienu redzēt uzskaitītos soļus vai konstatēt aktivitāšu trūkumu. Kreisās puses josla atklāj lietotāja personalizēto dienas mērķi soļu apjomā, pamatojoties uz pašreizējo aktivitātes līmeni. Savukārt sarkanā josla pulksteņa labajā pusē atgādina lietotājam par kustību trūkumu, ja tas ir konstatēts jau stundu, un palielinot šo līmenī katras 15 minūtes, kurās nav veikta neviena kustība. Joslas rādītājs atjauno rādījumu, ja lietotājs dodas vismaz pāris minūšu ilgā pastaigā. Tāpat „vivomove” uzrāda, kāds ir lietotāja miegs, uzraugot kustības vai arī atpūtas trūkumu tālākai analīzei „Garmin Connect” bezmaksas datu analīzes vietnē tiešsaistē.

Diennakts garumā „vivomove” automātiski sinhronizējas ar „Garmin Connect” mobilo lietotni, kas ir bezmaksas kopiena, kurā ikviens tās lietotājs var uzskaitīt un analizēt sniegumu treniņos, miega režīmu un aktivitāšu tendences; var pievienoties tiešsaistes izaicinājumiem vai sacensties ar saviem draugiem, pelnot virtuālu atzinību. Lietotnē pieejama arī praktiska sadaļa „Garmin Connect Insights” – gudri ekspertu ieteikumi un padomi, kā lietotājam veiksmīgāk un veselīgāk sasniegt savus noteiktos mērķus, papildus motivējot lietotājus, salīdzinot to sniegumu ar līdzvērtīgiem citiem lietotājiem.

Rokaspulkstenis „vivomove”  būs pieejams Latvijas tirgū rudenī trīs versijās: sporta - baltā vai melnā krāsā (169.00 EUR), klasisks - melnā krāsā ar ādas aproci vai rozā zelta tonī ar ādas aproci (219.00 EUR) vai premium - no nerūsējoša tērauda vai zelta toņa tērauda ar ādas aproci (299.00 EUR).  Savukārt „vivomove” rokaspulksteņa sporta aproces būs pieejamas baltā vai melnā krāsā (30.00 EUR), bet ādas aproces – melnā, rozā zelta/baltā, tumši vai gaiši brūnā krāsā (60.00 EUR).

 

Par „Garmin”

„Garmin” ir vienīgais zīmols pasaulē, kas piedāvā visu veidu satelītu navigācijas risinājumus aktīvam dzīvesveidam gan amatieriem, gan profesionāļiem: auto, moto un kravas auto navigācija, navigācija tūrismam, alpīnismam, ierīces medībām ar suni, sporta pulksteņi (skriešanai, peldēšanai, triatlonam, golfam), velo datori, navigācija uz ūdens, ieskaitot zivju meklētājus, kā arī navigācijas risinājumi mazai aviācijai. 1989. gadā ASV dzimušajam zīmolam oficiālais pārstāvis Latvijā ir uzņēmums „Bajtel.LV”. Plašāk: www.garmin.lv; kā arī Facebook.com/GarminLatvia.

Kategorijas: Sportam