Garmin iepazīstina ar funkciju paplašinājumu Forerunner 735XT multisporta pulkstenim

Publikācijas datums: Aug. 18, 2016, 11:18 a.m.

Garmin izziņo par jaunu Strava atjauninājumu Forerunner 735XT multisporta pulkstenim

Velobraukšanas segmenti un jauni skriešanas segmenti tagad ir pieejami visiem Strava Premium lietotājiem, ļaujot turpināt izaicināt sevi tālāk skriešanā un velobraukšanā, izmantojot Forerunner 735XT ierīci.

  

Strava reālā laika segmenti piedāvās jums informāciju reālajā laikā, ieskaitot līderu sarakstu un jūsu pašreizējās sesijas salīdzinājumu ar jūsu personīgajiem rekordiem.

Papildus šim, jūs iegūsiet pieeju vēl kādai lieliskai funkcijai - Strava Suffer Score, kas ļaus jums pārspēt savus iepriekšējo dienu sasniegumus, uzrādot jums, cik ļoti esat centies savā treniņā.

Jaunie lietotāji var izmēģināt Strava Premium 60 dienas bez maksas, kad viņi iegādājas Forerunner 735XT. 

Garmin Varia atbalsts

Forerunner 735XT ir pirmais skriešanas pulkstenis no Garmin, kas ir saderīgs ar Garmin Varia velobraukšanas ierīču līniju, ieskaitot Varia aizmugurējo velo radaru, viedos velo lukturus un Varia Vision. Sapāroti ar Forerunnar 735XT, Varia aizmugurējais velo radars, Vision un velo lukturi var uzlabot jūsu drošību, kamēr braucat ar velosipēdu, ļaujot jums fokusēties uz ceļu sev priekšā.  

Forerunner 735XT and Varia Rearview Radar

 

Par Garmin

„Garmin” ir vienīgais zīmols pasaulē, kas piedāvā visu veidu satelītu navigācijas risinājumus aktīvam dzīvesveidam gan amatieriem, gan profesionāļiem: auto, moto un kravas auto navigācija, navigācija tūrismam, alpīnismam, ierīces medībām ar suni, sporta pulksteņi (skriešanai, peldēšanai, triatlonam, golfam), velo datori, navigācija uz ūdens, ieskaitot zivju meklētājus, kā arī navigācijas risinājumi mazai aviācijai. 1989. gadā ASV dzimušajam zīmolam oficiālais pārstāvis Latvijā ir uzņēmums „Bajtel.LV”. Plašāk: www.garmin.lv; kā arī Facebook.com/GarminLatvia.

Piezīme par paziņojumiem par plānoto: 

Šī relīze iekļauj paziņojumus par plānoto attiecībā uz Garmin Ltd. un tā darbībām. Šādi paziņojumi ir veidoti pamatojoties uz vadības šī brīža plāniem. Notikumi nākotnē vai apstākļi, kas ir apspriesti šajā relīzē, var neizpildīties un patiesie rezultāti būtiski var atsķirties kā sekas zināmiem un nezināmiem riska faktoriem un neprecizitātēm, kas var ietekmēt Garmin, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar riska faktoriem, kas uzskaitīti ikgadējā atskaitē, formā 10-K, gada beigās (26.12.2015.), kuru izveidojusi Garmin Drošības un Izmaiņu Komisija (komisijas lietas numurs 0-31983). Formas 10-K kopija ir pieejama http://www.garmin.com/aboutGarmin/invRelations/finReports.html. Nekādi paziņojumi par plānoto nav garantējami. Paziņojumi par plānoto ir attiecināmi tikai uz to datumu, kurā tie ir veikti, Garmin neuzņemas par pienākumu publiski papildināt vai atcelt kādu no paziņojumiem par plānoto, vienalga, vai jaunas informācijas, nākotnes notikumu vai citu faktoru ietekmē. 

Kategorijas: Sportam