Garmin iepazīstina ar Forerunner 735XT - augstas klases pulksteni skriešanai un multisportam ar Elevate optisko pulsometru

Publikācijas datums: maijs 14, 2016, 5:13 p.m.

Garmin paziņo par savu jauno ierīci Forerunner 735XT - GPS pulksteni skriešanai un multisportam ar pulsa nolasīšanu no plaukstas locītavas1.

 

Visvieglākais multisportam pielāgojamais skriešanas pulkstenis no Garmin - Forerunner 735XT - piedāvā pulsa uzraudzīšanu 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā un ir aprīkots ar profiliem tādām aktivitātēm kā skriešana, velobraukšana, peldēšana, multisports, došanās pārgājienos, distanču slēpošana, spēka treniņi, airēšanas sporta veidi2 un kardio-treniņi. Tā plānais korpuss ir papildināts ar maigām un ērtām silikona siksniņām ap roku un lielu ekrānu, lai lietotājiem būtu ērta svarīgu datu aplūkošana treniņu laikā. 

Connet IQ saderīga, Forerunner 735XT ir pirmā ierīce ar iepriekšēji ielādētu Strava Live Suffer Score lietotni, lai lietotāji varētu novērtēt, cik liela ir bijusi viņu atdeve treniņu laikā, balstoties uz pulsa datiem. Lietotāji var lejupielādēt papildus lietotnes, ciparnīcas noformējumus, datu laukus un palīgrīkus no Connect IQ™ veikala tālākai sava Forerunner 735XT personalizēšanai.

Neatkarīgi no sava fiziskās sagatavotības līmeņa, skrējēji un tri-atlēti var viegli sekot mērījumiem, kuriem ir nozīme, izmantojot Forerunner 735XT. Ar Elevate pulsa tehnoloģiju no plaukstas locītavas1, Forerunner 735XT piedāvā pastāvīgu pulsa uzraudzīšanu dienas garumā, neizmantojot pulsa jostiņu. Padziļinātu skriešanas dinamikas datu3 un citi detalizētu mērījumu iegūšanai, lietotāji var izmantot kādu no pulsometriem ar jostiņu ap krūtīm, lai iegūtu datus par soļa garumu, pēdu pieskāriena zemei attiecību, vertikālo attiecību un citiem parametriem.

Lai iegūtu visus padziļinātos velosporta dinamikas datus, Forerunner 735XT ir savienojams ar Vector™ - pedāļveida jaudas mērītāju sistēmu. Papildus, ierīce ir saderīga ar pilnu Varia™ velobraucēju drošības ierīču klāstu. Ar 5 ATM (50 metri) ūdensizturības klasi, ierīces peldēšanas funkcijas liks lietotājiem pacensties vairāk viņu peldēšanas treniņos baseinā, Forerunner 735XT vadot viņus peldes treniņu laikā. Lietotāji var arī viegli pārslēgties starp sporta veidiem ar vienu pieskārienu pogai, izmantojot automātisko vai manuālo multisporta funkciju. 

Forerunner 735XT ļauj saviem lietotājiem arī saglabāt dažāda veida savienojumus, nodrošinot ar tādām funkcijām kā LiveTracking sekošana tiešsaistē, audio norādes, mūzikas kontrole un dalīšanās sociālajos tīklos. Papildus, lietotāji var saņemt jebkuru ziņojumu no sava saderīgā viedtālruņa tieši pulkstenī, ieskaitot ziņojumus par ienākošajiem zvaniem, SMS, e-pastiem, ziņojumus no lietotnēm, kalendāros atgādinājumus, brīdinājumus no sociālajiem tīkliem u.c.

Forerunner 735XT ir veidots, lai darbotos līdz 14 stundām treniņa režīmā un līdz 11 dienām pulksteņa režīmā. Tas būs pieejams melnā/pelēkā vai pusnakts zilā/ledus zilā krāsā. Ierīces plānotā cena ir 449 eur, skriešanas komplektam (ar HRM-Run™ pulsometru) - 499 eur, triatlona komplektam (ar HRM-Tri un HRM-Swim™ pulsometriem) - 599 eur. 

 

Optiskā pulsometra precizitāte.

2 Airēšanas sporta veidu profilu pievienošanai ir nepieciešams ierīces programmatūras atjauninājums. 

3 Kad izmantojat ar HRM-Run™ vai HRM-Tri™ pulsometru; iekļauti dažās no komplektācijām, citām - iegādājami atsevišķi. 

Par Garmin

„Garmin” ir vienīgais zīmols pasaulē, kas piedāvā visu veidu satelītu navigācijas risinājumus aktīvam dzīvesveidam gan amatieriem, gan profesionāļiem: auto, moto un kravas auto navigācija, navigācija tūrismam, alpīnismam, ierīces medībām ar suni, sporta pulksteņi (skriešanai, peldēšanai, triatlonam, golfam), velo datori, navigācija uz ūdens, ieskaitot zivju meklētājus, kā arī navigācijas risinājumi mazai aviācijai. 1989. gadā ASV dzimušajam zīmolam oficiālais pārstāvis Latvijā ir uzņēmums „Bajtel.LV”. Plašāk: www.garmin.lv; kā arī Facebook.com/GarminLatvia.

Kategorijas: Sportam