Garmin GTU10 tagad arī Latvijā

Publikācijas datums: Oct. 26, 2012, 7:07 a.m.

Tagad Garmin GTU10 ir pieejams arī Latvijas tirgum. Tā ir maza un kompakta sekošanas ierīce ar augstas jūtības GPS uztvērēju un GSM moduli, kas ļauj izsekot pilnīgi jebkuru objektu visā Eiropas un Krievijas teritorijā*. Tas ir ideāls risinājums, lai izsekot jūsu bērnu, mašīnu, suni vai pat jahtu. Komplektā ietilpst arī iepriekš apmaksāts sekošanas serviss uz 1 gadu, ar iespēju paplašināt to uz Premium līmeni par papildus maksu (aptuveni 3 LVL par mēnesī). Servisa pagarinājums uz vienu gadu izmaksās aptuveni 25-30 LVL.

Izsekošana notiek caur my.garmin.com portālu vai izmantojot iPhone vai Andoid aplikāciju „Garmin Tracker”. Šajā vietnē/aplikācijā ir iespēja konfigurēt ierīces darbību, piemēram, baterijas efektivitāti, kas darbojas no 1 dienas līdz 4 nedēļām atkarībā no izvelētā darbības režīma. Turklāt pastāv iespēja ielikt „Geofence” jeb ģeogrāfisku apžogojumu – ierīce paziņos Jums, jā tā ir izgājusi no tās zonas vai iegājusi tajā.

Tirdzniecībā Garmin GTU 10 būs pieejams pēc 2 (divām) nedēļām, aptuveni novembra vidū. Rekomendējamā mazumtirdzniecības cena- 139 LVL.

 

 

 

* Pārklājums ir pieejams šajās valstīs: Australia, Austria, Belgium, Bulgaria, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Hungary, Iceland, Ireland, Italy, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Malta, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russia, Slovakia, Slovenia, South Africa, Spain, Sweden, Switzerland, The Netherlands, Turkey, United Kingdom