Garmin EdgeTouring un EdgeTouring Plus — jaunās GPS ierīces, kas nodrošina navigācijas iespējas riteņbraucējiem

Publikācijas datums: Aug. 30, 2013, 10:17 a.m.

Šodien tika paziņots par jauno EdgeTouring un EdgeTouring Plus velo datoru ienākšanu tirgū, kas ir īpaši izstrādātas GPS navigācijas sistēmas riteņbraucējiem (gan profesionāļiem, gan tiem, kas ikdienā pārvietojas ar riteni), kalnu riteņbraucējiem, kā arī ikvienam, kurš vēlas saņemt navigācijas norādes tieši no ierīces, kas atrodas uz riteņa stūres. Edge Touring un EdgeTouring Plus darbojas kā GPS navigācijas ierīce automašīnai, kas piedāvā arī dažādas velo funkcijas, iepriekš ielādētas kartes un intereses punktus. Tiek nodrošināta gan navigācija pa ceļiem, gan bezceļiem, kā arī iespēja izmantot opciju brauciens turp un atpakaļ. Edge Touring un Edge Touring Plus debitēs Eurobike izstādē Frīdrihshāfenā, Vācijā (A5 halle, 201.stends), kā arī Interbike izstādē Lasvegasā, Nevadā (11058.stends), kur šīs ierīces tiks izstādītas plašai publiskai apskatei. “Jaunās EdgeTouring un EdgeTouring Plus ierīces ir ideāli piemērotas visiem, kam velobraukšana nozīmē piedzīvojumu, brīvību, jaunā izzināšanu un vienkārši – aktīvu dzīvesveidu,” saka Dens Bartels, Garmin vispasaules tirdzniecības viceprezidents. “Šīs ir viegli uzstādāmas, viegli lietojamas ierīces ar iepriekš ielādētām velo kartēm, kas precīzi un droši nogādās braucēju izvēlētajā galamērķī.”

Navigācijas ierīce, kas izstrādāta īpaši riteņbraucējiem:

Edge Touring ierīce tiek komplektēta ar iepriekš ielādētām velo kartēm, kas ļauj riteņbraucējiem nenomaldīties no izvēlētā maršruta, kā arī droši atgriezties atpakaļ uz starta punktu. Neskatoties uz to, vai riteņbraucējs ir izlēmis doties no punkta A uz punktu B, izvēlējies opciju brauciens turp un atpakaļ, vai arī virzās pa maršrutu, ko ir iepriekš izplānojis vai lejupielādējis no Garmin Connect™ vai Garmin Adventures, Edge Touring nodrošinās precīzu un skaidru navigāciju, no pagrieziena līdz pagriezienam. Riteņbraucējs var izvēlēties velobraukšanas (Cycling), tūrisma (TourCycling) vai kalnu riteņbraukšanas (Mountain Bike) režīmu, lai izrēķinātu piemērotāko maršrutu.

Edge Touring izvedīs riteņbraucēju pa piemērotākajiem ceļiem un labākajām takām līdz pat galamērķim. Izmantojot jauno funkciju, kas izstrādā maršrutu turp un atpakaļ, riteņbraucējam atliek vien ievadīt distanci, ko vēlas nobraukt, - pārējo izdarīs Edge Touring. Ierīce spēj izskaitļot līdz pat 3 dažādiem maršrutiem, ņemot vērā distanci un pacēlumu profilus, lai izvēlētos optimālāko maršrutu. Riteņbraucējs var salīdzināt maršrutus, lai izvēlētos īsto. Tad atliek vien viegli uzsist uz ekrāna, lai sekotu precīzām norādēm no viena pagrieziena līdz nākošajam.

Ierīce braukšanai: Robusta, ūdensdroša, ar 2.6’’ skārienjutīgu ekrānu, kas ir izmantojams gan mitrumā, gan ar cimdiem rokās – tā ir jaunā Edge Touring ierīce. Tā sver mazāk par 100g un lieliski piefiksējas gan uz stūres stiprinājuma, gan uz rokturiem. Lādējamā baterija nodrošina līdz pat 17 stundu ilgu darbību; ierīce ir savietojama arī ar papildus ārējo saules bateriju akumulatoru, kas paildzinās ierīces darbību vēl par 20 stundām. Edge Touring rāda būtiskākos brauciena datus, kā, piemēram, laiku, ātrumu, vidējo ātrumu, maksimālo ātrumu, distanci un vēl daudz ko citu. Riteņbraucējs var aplūkot no 1 līdz pat 10 laukiem uz skaidra, savām vajadzībām pielāgojama ekrāna. Edge Touring ierīce tiek komplektēta ar quarter-turn velo stiprinājumu, ko var vienkārši pārvietot no viena riteņa uz citu.

Vēlreiz aplūkojiet un atsauciet atmiņā savus braucienus:

Edge Touring ieraksta, cik ātri, cik tālu un kurp riteņbraucējs dodas, tādējādi, tiklīdz dati tiek ielādēti Garmin Connect vietnē, ir iespējams vēlreiz aplūkot un atsaukt atmiņā savu braucienu, kā arī pārsūtīt šos datus citiem lietotājiem. Riteņbraucēji var dalīties ar citiem savos braucienos vai arī aplūkot citu braucienus Garmin Connect vietnē, kā arī meklēt piedzīvojumus ar Garmin bezmaksas programmatūras Basecamp™ palīdzību. Tāpat ar Garmin Connect starpniecību riteņbraucēji var veidot savām interesēm un vajadzībām pielāgotus kursus un nosūtīt tos uz Edge Touring ierīci.

Edge Touring Plus – augstākās klases GPS navigācijas sistēma riteņbraucējiem:

Edge Touring Plus nodrošina īpaši riteņbraucējiem paredzētas EdgeTouring velo funkcijas, kā arī savietojamību ar ANT+™ sirds monitoriem, lai palīdzētu riteņbraucējiem saprast, cik smags ir treniņš; šī ierīce pat sniedz tādus datus kā darbības diapazons vai uzlādes līmenis ANT+ savietojamiem elektrovelosipēdiem. Edge Touring Plus ir aprīkots arī ar barometrisko altimetru precīzu pacēluma, slīpuma, kāpuma un krituma datu nodrošināšanai.

Edge Touring un Touring Plus ierīces būs pieejamas 2013.gada rudenī. To ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir attiecīgi LVL 175 un LVL 209. Edge Touring un EdgeTouring Plus ir jaunākais Garmin piedāvātais risinājums arvien pieaugošajā fitnesa segmentā, kas fokusējas uz tehnoloģiju attīstīšanu un inovāciju ieviešanu, ar mērķi uzlabot lietotāju ikdienas dzīvi, kā arī sekmēt veselīga un aktīva dzīvesveida piekopšanu. Neatkarīgi no tā, vai runa ir par skriešanu, riteņbraukšanu vai arī kādu citu sporta aktivitāti, Garmin fitnesa ierīces pakāpeniski kļūst par nozīmīgu dzīves daļu gan amatieriem, gan sporta elites pārstāvjiem. Lai saņemtu informāciju par funkcijām, cenu un pieejamību vai arī citiem Garmin fitnesa produktiem un pakalpojumiem, apmeklējiet: www.garmin.com/intosports, www.garmin.blogs.com  un http://twitter.com/garmin 

Par Garmin International Inc.
Garmin International Inc. ir Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), globālā satelīta navigācijas ierīču ražošanas līdera, filiāle. Kopš 1989.gada šī uzņēmumu grupa ir izstrādājusi, saražojusi, palaidusi tirgū un pārdevusi navigācijas, komunikāciju un informācijas ierīces un aplikācijas, vairums no kurām izmanto GPS tehnoloģiju. Garmin produkti kalpo auto, mobilo, bezvadu, ārpustelpu aktivitāšu, jūras, aviācijas un OEM funkciju vajadzībām. Garmin Ltd. ir reģistrēts Šveicē, kura galvenās filiāles atrodas ASV, Taivānā un Apvienotajā Karalistē. Lai saņemtu papildus informāciju, apmeklējiet Garmin virtuālo preses telpu: ww.garmin.com/pressroom vai arī sazinieties ar Mediju attiecību departamentu: 913-397-8200. Garmin un VIRB ir reģistrētas preču zīmes. Savukārt ANT+ un Garmin Connect ir Garmin Ltd. vai tā meitas uzņēmumu preču zīmes.
NP, TSS, un IF Peaksware, LLC. preču zīmes : http://www.peaksware.com/
Visas citas preču zīmes, produktu nosaukumi, uzņēmumu nosaukumi un pakalpojumi pieder to attiecīgajiem īpašniekiem. Visas tiesības patur autors.
Ziņojumi un uz nākotnes darbību vērsti paziņojumi:
Šī relīze sevī ietver uz nākotnes darbību vērstus paziņojumus, attiecībā uz Garmin Ltd. un tā uzņēmumiem. Šādi paziņojumi tiek balstīti uz vadītāju pašreizējām prognozēm. Uz nākotnes darbību vērsti notikumi un apstākļi, kas minēti šajā relīzē, var arī nenotikt, vai arī reālais rezultāts var reāli atšķirties no gaidītā dažādu zināmu un nezināmu riska faktoru ietekmē, ieskaitot, taču neaprobežojoties ar riska faktoriem, kas uzskaitīti Garmin gada ziņojumā uz 10-K veidlapas par gadu, kas noslēdzās 2012.gada 29.decembrī, reģistrēts Vērtspapīru un biržu komisijā (reģistrācijas numurs 0-31983). Šādas 10-K veidlapas kopija ir pieejama: www.garmin.com/aboutGarmin/invRelations/finReports.html. Uz nākotnes darbību vērsti ziņojumi netiek garantēti. Tie ir attiecināmi tikai uz datumu, kurā tie veikti. Garmin pienākumos neietilpst šādu ziņojumu publiska atjaunināšana vai pārskatīšana jaunas informācijas saņemšanas, nākotnes notikumu vai citu aktivitāšu rezultātā.
Kategorijas: Sportam , Aktīvai atpūtai