Garmin Connect jauna funkcija- “Personīgie rekordi”

Publikācijas datums: jūlijs 29, 2012, 9 p.m.

Sekojiet līdzi un dalieties ar jaunu Garmin Connect vietnē pieejamu funkciju - “Personīgie rekordi”

Pateicoties pēdējam Garmin Connect jauninājumam, šodienas sasniegtais rekords ir patiesa motivācija rītdienas aktivitātēm. Šī jaunā ‘Personīgo rekordu’ funkcija, kas pieejama Garmin Connect vietnē, ir kā atbilde uz daudzu skriešanas atbalstītāju lūgumu. Jaunā funkcija piedāvā Jums aplūkot savu ātrāko rezultātu 5000m, 10000m, pusmaratona un maratona distancēs, kā arī Jūsu ātrāko jebkad noskrieto distanci.

Izdzirdot sava kolēģa paziņojumu par lieliska rezultāta sasniegšanu 5000m distancē, Jūs varat palūgt no viņa reālu pierādījumu. Galu galā, ja šis rezultāts nav piefiksēts Connect vietnē, var uzskatīt, ka tas nemaz nav ticis sasniegts. Vēl kāds lielisks jaunums no Personīgo rekordu sadaļas: kamēr Jūs šņorējat skriešanas apavus un sasniedzat jaunus personīgos rekordus, mēs Jūsu vietā veicam Jūsu aktivitāšu skenēšanu.

Reģistrējoties vai ielogojoties Garmin Connect vietnē, zem instrumentu paneļa (Dashboard) Jūs redzēsiet savus personīgos skriešanas rekordus. Šajā pirmajā aplūkošanas reizē Jums tiks dota iespēja vai nu apstiprināt, vai arī dzēst savu personīgo rekordu no saraksta. Ja rekords ir precīzs un pareizs, apstipriniet to. Ja esat pārliecināts, ka noskrējāt distanci ātrāk (iespējams, netīšām riteņbraukšanas režīmā pulkstenis bija uzstādīts uz skriešanu), Jūs varat dzēst personīgo rekordu no saraksta un meklēt īsto rezultātu savā aktivitāšu vēsturē. Atrodot to, uzklikšķiniet uz aktivitātes un Jūs tiksiet pārsūtīts uz detalizētas informācijas lapu. Tur Jūs ieraudzīsiet jaunu ikonu. Tā izskatās kā medaļa/lente, uz kuras uzklikšķinot Jūs ieraudzīsiet opciju, kas piedāvā manuālā veidā ievadīt personīgo rekordu.

Kategorijas: Sportam