Garmin Connect™ Insights treniņu sistēma

Publikācijas datums: Jan. 28, 2016, 3:10 p.m.

Iepazīstinām ar Garmin Connect™ Insights – viedu treniņu sistēmu no Garmin®

Insights-1

Mēs esam pagodināti izsludināt Garmin Connect Insights, viedu fitnesa ieskatu sistēmu, kas ļauj Garmin Connect lietotājiem pārspēt iepriekšējās dienas sniegumu un sasniegt viņu mērķus. Piesaistot miljoniem stundu miega un miljardiem soļu, kas tiek piefiksēti katru dienu, Garmin Connect Insights nodrošina ar motivācijas vadlīnijām, lai palīdzētu lietotājiem sasniegt savus veselības un fiziskās sagatavotības mērķus un sporta veltījumus, kad tiek sasniegti uzstādītie mērķi. Viedie ieskati nodrošina arī ar svarīgiem ieteikumiem no ekspertiem par veselību un uzrāda lietotājiem, kā viņiem veicas fitnesa aktivitātēs, salīdzinot ar citiem lietotājiem, sniedzot papildus motivāciju. Garmin Connect Insights ir prezentēts saistībā ar Consumer Electronics Show izstādi Lasvegasā un tiks izrādīts Garmin izstādes teltī #35811.

 

"Mēs esam iepriecināti iepazīstināt ar Garmin Connect Insights sistēmu, līdz šim labākajam atbalstam, motivācijai un mūsu lietotāju apvienošanai," saka Dans Bartels (Dan Bartel), Garmin internacionālās tirdzniecības viceprezidents: "Insights piedāvā lietotājiem vēl labāku veidu kā sekot līdzi un analizēt datus ar lietotājam pielāgotiem ieteikumiem un motivatoriem." 

Insights-4

Garmin Connect Insights lietotājam pielāgotie ieteikumi tiek nodrošinoti, balstoties uz viņu Garmin Connect datiem. Ieskati veselības līmenī tiek pielāgoti jau uzsākot programmu un iekļauj sevī miega analīzi un mērķu noteikšanu, nodrošina ar ikdienas soļu daudzuma tendencēm, plānoto soļu daudzuma skaitu un pamatmotivatoriem, kuri atgādina lietotājiem celties kājās un izkustēties, ja viņi nav uz pareizā ceļa savu ikdienas mērķu sasniegšanai. Insights iekļauj sevī arī ieteicamos atbalsta video rullīšus un ziņu rakstus, lai sniegtu lietotājiem viedu trenēšanu un apsveikumu ziņojumus, kad izvirzītais mērķis tiek sasniegts, nodrošinot ar virtuālu, pozitīvu novērtējumu, papildus iedrošinājumam pārspēt iepriekšējās dienas rezultātu. Izmantojot Garmin Connect vietnē ievāktos datus vairāk nekā dekādes laikā, Insights spēj uzrādīt lietotājiem, kā viņu dati kotējas attiecībā pret vidējo lietotāju viņu vecumā un dzimumā. Uzsākot programmu, šī funkcija iekļaus sevī piemērus par soļu skaitu ikdienā, bet tuvākajā laikā tiks pievienoti vēl vairāk dažādu veidu salīdzinājumi.

Insights-3

Garmin Connect Insights ir pieejami no šī gada janvāra, nodrošinot ar papildus Insight fitnesa ieskata funkcijām visa 2016. gada garumā.

Kategorijas: Sportam , Programmatura