Garmin atbalsta slēpošanas maratonu "Apkārt Alaukstam"

Publikācijas datums: Jan. 25, 2013, 1:40 p.m.

Ar prieku paziņojam kā šogad Garmin ir starp slēpošanas maratona "Apkārt Alaukstam" atbalstītājiem. Būsim priecīgi Jūs redzēt 2.februārī pie mūsu telts. Uzvarētājiem pasniegsim vērtīgas balvas. Godinot Garmin kompānijas dibināšanu 1989. gadā, dalībnieks, kas Möller’s Dobbel tautas distances starpfiniša līniju (devītais kilometrs) šķērsos kā astoņdesmit devītais saņems Garmin pulsometru, kas noderēs turpmākiem slēpošanas treniņiem.

Piedāvājam arī iegadāties Garmin produkciju pasākumā laikā ar 15-20% atlaidi. Ja Jums ir velēšanās iegādāties konkrētu produktu uz vietas, tad rakstiet mums uz twitter@garmin.lv un mēs atvedīsim šo produktu uz pasākumu.

 

Coldrex slēpojumam Apkārt Alaukstam var reģistrēties mājas lapā www.maratoni.lv un visos Fans sporta preču veikalos. Šogad slēpojuma ietvaros ir trīs distances: maratona distance - 42 km, Möller’s Dobbel tautas slēpojums - 19 km un vismazākajiem – bērnu slēpojums.

Reģistrējoties līdz 30. janvārim, dalības maksa 19 km distancē ir 12 lati, 42 km distancē 15 lati, bet bērnu distancē – 8 lati. Tomēr tie, kas nebūs paspējuši iepriekš reģistrēties, to varēs izdarīt arī slēpojuma dienā uz vietas. Reģistrējoties uz vietas, dalības maksa 19 km distancē ir 15 lati, 42 km distancē 20 lati, bet bērnu distancē – 10 lati.

Kategorijas: Sportam , Citi