Garmin Adventures - visas Jūsu ārpus telpu aktivitāšu pieredzes kopsumma

Publikācijas datums: Nov. 1, 2012, 9:20 a.m.

Visiem ārpus telpu aktivitāšu entuziastiem un brīvā laika pavadīšanas meistariem: Garmin Adventures ir lieliska platforma brīvdabā piedzīvotā atstāstīšanai, izmantojot šim pasākumam piemērotus rīkus : sagatavošanos, savu piedzīvojumu parādīšanu un dalīšanos pieredzē ar citiem - ģimeni, draugiem un visu lielo Garmin kopienu.

Tā kā Garmin Adventures sniedz lielisku brīvdabas aktivitāšu pieredzi miljoniem citu brīvdabas atpūtas entuziastu, šeit viņi ir kā mājās, kur var izrādīt savus labākos dzīves mirkļus un dalīties pieredzē ar citiem. Pirmo reizi tā pilnībā atslēdz un apkopo Garmin lielisko instalēto GPS lietotāju bāzi, kā arī piedāvā šai kopienai vairot savu pieredzi brīvdabas pasākumos, daloties savos piedzīvojumos un priecājoties kopā.

Kas?

  • Adventure ir visu Jūsu piedzīvoto brīvdabas aktivitāšu summa. GPS dati, kā, piemēram, trases, maršruti, norādes, slēpņi, u.c. Tāda papildus informācija kā teksts – piem., kāda neticama piedzīvojuma atstāstīšana vai arī kādu norādījumu sniegšana. Stāstītā papildināšana ar fotogrāfijām vai video materiālu.
  • Vienkārši izveidojams
  • Nodrošināta piekļuve Adventure vietnei no jebkuras vietas
  • Nodrošināta iespēja dalīties piedzīvojumos ar saviem draugiem un iesaistīties diskusijās ar citiem ārpustelpu aktivitāšu entuziastiem.

Galvenās funkcijas

  • Integrējiet sasitošā veidā GPS datus un citu papildus saturu savā personīgajā Adventure vietnē, lai dalītos tajā ar citiem.
  • Izveidojiet platformu, kas no jebkuras vietas nodrošinās meklēšanas un piekļuves iespējas savai un citām Adventures vietnēm caur BaseCamp un BaseCamp App.
  • Nodrošiniet svarīgāko ceļojuma datu tiešu pārsūtīšanu, lai Jūs varētu dalīties savos piedzīvojumos ar citiem, saņemt noderīgu atgriezenisko saiti un pārrunāt piedzīvoto ar visu kopienu.

 

Vairāk par Garmin Adventures