Foretrex 601 un 701 Ballistic Edition GPS navigatori

Publikācijas datums: jūlijs 9, 2017, 3:04 p.m.

Garmin izziņo par Foretrex 601 un Foretrex 701 Ballistic Edition – mūsu jaunākajiem navigatoriem uz plaukstas locītavas, kas atbalsta GPS, GLONASS un GALILEO satelītu navigācijas sistēmas drošai naviģēšanai teju jebkur pasaulē.

Pavadiet ārpus telpu izpētē ilgāku laika posmu, pateicoties Foretrex 601 un 701 BE bateriju darbības laikam, kas pārsniedz 48 stundas navigācijas režīmā, līdz 1 nedēļai UltraTrac™ režīmā un līdz vienam mēnesim pulksteņa režīmā. Ierīces izmanto 2 atsevišķi iegādājamas AAA baterijas. Ierīces ir tik pat robustas kā tās izskatās – tās ir veidotas, balstoties uz militārajiem standartiem izturībai pret temperatūru, triecieniem un ūdeni (MIL-STD-810G standarts), lai jūsu ierīce jums noderētu jebkādos apstākļos.

Izturīgajiem un kompaktajiem, ap plaukstas locītavu valkājamajiem navigatoriem ir augstas izšķirtspējas, 2 collu ekrāni, turklāt, ierīcēs ir tādas funkcijas kā divas koordinātu sistēmas vienlaicīgi, ļaujot izmantot tajā pašā laikā divus novietojuma formātus. Taktiskajām operācijām – ierīces ekrāns nodrošina ar NVG režīmu saderībai ar nakts redzamības brillēm. Ierīcēm ir arī Jumpmaster režīms izpletņlēkšanai, kas palīdzēs jums nonākt piezemēšanās punktā.

Ierīces atbalsta BLE (Bluetooth Low Energy) un ANT bezvadu sistēmas un ir saderīgas ar ANT+ sensoriem, piemēram tempe™ temperatūras sensoru, pulsometru un kadences/ātruma sensoriem. Lietotāji var pat tās izmantot kā VIRB sporta kameru tālvadības pultis. Foretrex 601 un Foretrex 701 BE ir iestrādātas savienojuma funkcijas, piemēram – viedie ziņojumi1, kas sniedz lietotājam piekļuvi ienākošajiem e-pastiem, SMS un paziņojumiem ierīces ekrānā, papildus – nodrošina ar augšupielādēm Garmin Connect™ un LiveTrack. Ierīcēm ir saderība ar ekskluzīvajām Garmin QuickFit™ 26 siksniņām un neilona siksniņām, lai varat ierīci pielāgot savu ceļojumu vajadzībām.

  

Papildus tā augsta jūtīguma GPS, jaunais Foretrex 701 Ballistic Edition pievieno ielādētu Ballistics Elite® programmatūru tālas distances šāvienu mērķēšanai. Ielādētajā Ballistics Elite® programmā ir ietverta visa Applied Ballistics par ložu kalibriem, plus, ļauj lietotājam pielāgot tādus parametrus kā vējš, temperatūra, mitrums, attālums un šaušanas virziens. Tā nodrošina ar nepieciešamo informāciju īpaši tālas distances (Extreme Long Range - ELR) šāviņiem, ietverot pat augstuma kompensāciju, gaisa pretestību, šāviena ātrumu un laika ilgumu.

Ierīces iegādei ir gaidāmas šī gada rudenī. To attiecīgās ieteicamās cenas – 249 eur un 599 eur.

1 Kad ierīce ir sapārota ar viedtālruni. Plašāka informācija – šeit

Kategorijas: Aktīvai atpūtai