Forerunner 35

Publikācijas datums: Sept. 1, 2016, 5:25 p.m.

Garmin iepazīstina ar Forerunner 35, pievienojot iebūvētu Elevate pulsometru viegli lietojamam skriešanas pulkstenim ar GPS

 

 

Garmin iepazīstina ar Forerunner 35, jaunāko GPS skriešanas pulksteni ar iebūvētu Garmin Elevate pulsometru1, kas ļauj skrējējiem pārbaudīt savu pulsu 24/7, neizmantojot pulsometru ar jostiņu ap krūtīm.

 

Viegli izmantojamais Forerunner 35 pulkstenis seko līdzi tādiem svarīgiem datiem kā distance, temps un personīgie rekordi. Pateicoties iebūvētajam GPS, skrējējs var zināt savu skriešanas ātrumu/tempu, noskrieto distanci un skriešanas vietu, neņemot līdzi treniņā savu tālruni. Treniņu starpposmā, jūs varat izmantot stilīgo Forerunner 35 kā aktivitātes uzraudzītāju1, kas uzskaita noieto soļu daudzumu, sadedzinātās kalorijas un intensitātes minūtes, sekojot līdzi un saglabājot savus sasniegumus un aktivitātes, arī tad, kad neesat skrējienā. Forerunner 35 ir ietvertas arī viedpulksteņa funkcijas: viedo ziņojumu saņemšanu2 un tālruņa mūzikas kontroli2  tieši no sava pulksteņa.   

 

 

Ir tik vienkārši pārcelt savu savus skriešanas paradumus nākamajā līmenī, pateicoties Forerunner 35 ar Elevate pulsometru, kas nolasa pulsu no plaukstas locītavas – vienkārši aplieciet to ap savu roku un dodieties skrējienā! Izmantojot ierīces iebūvēto pulsometru un viedās savienojuma funkcijas, Forerunner 35 ir ideāli piemērots skrējējiem, kuri vēlas saglabāt savu formu, nepazaudēt kontaktu ar pasauli un dalīties savos datos ar citiem.

 

Forerunner 35 savā jaunajā, kompaktajā korpusā piedāvā lietotājiem savu augstas izšķirtspējas ekrānu ar lielisku kontrastu, kas ir piemērots datu aplūkošanai iekštelpās un ārpus telpām. Papildus skriešanai, Forerunner 35 ir ievietoti profili dažādiem sporta veidiem ieskaitot profilu skriešanai iekštelpās, pastaigām, velobraukšanai un sirdsdarbības treniņiem, ļaujot lietotājiem sasniegt savus fitnesa mērķus. Stilīgs un viegls, tas ir piemērots valkāšanai ikdienā, pārslēdzoties no skriešanas pulksteņa funkcionalitātes uz aktivitātes uzraudzītāja un viedpulksteņa darbībām. Ierīces akumulatora darbības laiks ir līdz 9 dienām pulksteņa/aktivitātes uzraudzītāja režīmā vai līdz 13 stundām treniņa režīmā.

 

Nodrošinot ar brīdinājumiem ar vibrāciju, aktivitātes uzraudzīšanas mērķiem un virtuālām tempa sacensībām, Forerunner 35 ļauj skrējējiem saglabāt motivāciju un viegli sekot līdzi savam progresam skrējiena laikā. Brīdinājumi ar vibrāciju var tikt iestatīti sporta funkcijām, ienākošajiem zvaniem, SMS, epastiem un atzīmēm savienotā tālruņa kalendārā, ļaujot sportistam nezaudēt saikni ar apkārtējo pasauli, bet neliekot meklēt tālruni savā kabatā, sporta somā vai maciņā uz rokas.  Papildus savienojuma funkcijas ietver sevī mūzikas kontroli tālrunī, informāciju par laika apstākļiem, automātiskas aktivitāšu augšupielādes un programmatūras atjauninājumus.

 

Forerunner 35 visas dienas garumā automātiski savienojas ar Garmin ConnectTM Mobile lietotni tālrunī, lai saglabātu lietotāja datus bezmaksas kontā Garmin Connect vietnē. Skrējēji var izmantot savu Garmin Connect profilu arī tam, lai dalītos savos treniņos ar draugiem un ģimeni reālajā laikā, izmantojot Live Track2 funkciju, pievienotos izaicinājumiem, analizētu treniņu progresu, iestatītu un sekotu līdzi fitnesa mērķiem, dalītos aktivitātēs ar citiem Garmin Connect lietotājiem un izmantotu citas šīs vietnes funkcijas.

 

 

Foreerunner 35 (dažādu krāsu versijās) būs pieejams šī gada beigās, tā plānotā cena – 199 eur.

 

1 Aplūkojiet www.Garmin.lv/lv/ak-uz-pre/.

Kad sapārots ar saderīgu viedtālruni, aplūkojiet www.Garmin.lv/lv/vai-mans-talrunis-ir-savietojams/.

 

Par Garmin

„Garmin” ir vienīgais zīmols pasaulē, kas piedāvā visu veidu satelītu navigācijas risinājumus aktīvam dzīvesveidam gan amatieriem, gan profesionāļiem: auto, moto un kravas auto navigācija, navigācija tūrismam, alpīnismam, ierīces medībām ar suni, sporta pulksteņi (skriešanai, peldēšanai, triatlonam, golfam), velo datori, navigācija uz ūdens, ieskaitot zivju meklētājus, kā arī navigācijas risinājumi mazai aviācijai. 1989. gadā ASV dzimušajam zīmolam oficiālais pārstāvis Latvijā ir uzņēmums „Bajtel.LV”. Plašāk: www.garmin.lv; kā arī Facebook.com/GarminLatvia.

 

Piezīme par paziņojumiem par plānoto: 

Šī relīze iekļauj paziņojumus par plānoto attiecībā uz Garmin Ltd. un tā darbībām. Šādi paziņojumi ir veidoti pamatojoties uz vadības šī brīža plāniem. Notikumi nākotnē vai apstākļi, kas ir apspriesti šajā relīzē, var neizpildīties un patiesie rezultāti būtiski var atsķirties kā sekas zināmiem un nezināmiem riska faktoriem un neprecizitātēm, kas var ietekmēt Garmin, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar riska faktoriem, kas uzskaitīti ikgadējā atskaitē, formā 10-K, gada beigās (26.12.2015.), kuru izveidojusi Garmin Drošības un Izmaiņu Komisija (komisijas lietas numurs 0-31983). Formas 10-K kopija ir pieejama http://www.garmin.com/aboutGarmin/invRelations/finReports.html. Nekādi paziņojumi par plānoto nav garantējami. Paziņojumi par plānoto ir attiecināmi tikai uz to datumu, kurā tie ir veikti, Garmin neuzņemas par pienākumu publiski papildināt vai atcelt kādu no paziņojumiem par plānoto, vienalga, vai jaunas informācijas, nākotnes notikumu vai citu faktoru ietekmē. 

 

Kategorijas: Sportam