Forerunner 30 pulkstenis skriešanai

Publikācijas datums: Sept. 28, 2017, 2:02 p.m.

Garmin iepazīstina ar Forerunner 30 – viegli lietojamu pulksteni skriešanai ar iebūvētu Garmin Elevate™ pulsometru, kas nolasa pulsu no plaukstas locītavas1, aktivitātes uzraudzīšanas un viedu savienojumu funkcijas2. Vienalga, nodarbojaties ar jogu vai trenējaties 10K skrējienam, Forerunner 30 seko, cik tālu, ātru un kur skrienat, bez nepieciešamības ņemt līdzi tālruni. Kad neveicat skrējienus, ierīce ir izmantojama kā ikdienas aktivitātes uzraudzītājs, kas uzskaita ikdienā veiktos soļus, sadedzinātās kalorijas un intensitātes minūtes, lai lietotāji varētu ierakstīt progresu un aktivitātes pat tad, kad neskrien, Forerunner 30 būs ekskluzīvi pieejams tikai Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā.

 

 

Skrējēji, izmantojot Forerunner 30, iegūs labāku ieskatu par savu fizisko sagatavotību ar VO2 max aprēķinu, kas ir izmērāms indikators fitnesa līmeņa aerobajam izpildījumam, kamēr tādi rīki kā Auto Pause®, Auto Lap® un tempa/ātruma izvēle palīdzēs nodrošināt ar skriešanai nepieciešamajām vajadzībām. Garmin Move IQ™ tehnoloģija noteiks un automātiski kategorizēs aktivitātes, ieskaitot skriešanu, pastaigu, velobraukšanu un citas.

Vibrācijas brīdinājumi par ienākošajiem zvaniem, balss pastu un SMS līdzēs Forerunner 30 lietotājiem nezaudēt savienojumu ar pasaule, nevelkot no somas, kabatas vai rokassomiņas ārā tālruni. Visas dienas garumā Forerunner 30 automātiski veiks augšupielādes Garmin Connect™ vietnē, kur lietotāji var dalīties savos treniņos ar draugiem un ģimeni reālajā laikā, izmantojot Live Track funkciju, pievienoties fitnesa izaicinājumiem, analizēt treniņu progresu, iestatīt savus mērķus un citas noderīgas lietas.

 

Forerunner 30 ar vienu uzlādi darbosies līdz 8 stundām aktivitātes režīmā un līdz piecām dienām viedpulksteņa režīmā. Tas būs pieejams tīrkīzkrāsā, ametista krāsā un pelēkā krāsā. Plānotā tirdzniecības cena – 149 eur.

 

1 Apmeklējiet www.garmin.lv/lv/ak-uz-pre/.

2 Kad sapārots ar saderīgu viedpulksteni. Apmeklējiet www.garmin.lv/lv/vai-mans-talrunis-ir-savietojams/

Kategorijas: Sportam