Forerunner® 225 relīze

Publikācijas datums: maijs 12, 2015, 10:48 p.m.

Iepazīstinām ar Forerunner® 225 - pirmo Garmin® GPS skriešanas pulksteni ar pulsa nolasīšanu no plaukstas locītavas no Mio - līdera optisko pulsa ierīču ražošanā

2015. gada 12. maijs - Garmin International Inc., Garmin Ltd. (NASDAQ: GRMN) vienība, šodien izziņoja par Forerunner 225, pirmo Garmin GPS skriešanas pulksteni, kas mēra pulsu no plaukstas locītavas. Forerunner 225 iekļaus sevī industrijas līdera Mio, apbalvotā rokas ierīču brenda, kas pazīstams atlētu vidū ar savu EKG precizitāti, ražoto tehnoloģiju.

Forerunner 225 piedāvās krāsainu, grafisku interfeisu, kas uzrādīs skrējējam viņu pulsa zonu un sitienus minūtē ar viena skatiena "uzmetienu" ierīces ekrānā. Iebūvēts akselerometrs uzrādīs distances un tempa datus skriešanai iekštelpās bez nepieciešamības izmantot atsevišķu ārējo soļu skaitītāju. Lai uzturētu skrējējus aktīvus treniņu starpposmos, tas nodrošinās aktivitātes uzraudzītāja funkciju - skaitīs soļus, kalorijas un distanci. Kustību josla ar vibrācijas brīdinājumiem atgādinās lietotājiem, ka viņi pārlieku ilgi ir bijuši neaktīvi; miega uzraudzīšana sekos lietotāja atpūtai.

"Pēc vairāk kā 10 gadu pieredzes GPS skriešanas pulksteņu ražošanā, mēs esam patīkami satraukti apvienot spēkus ar Mio kompāniju, lai piedāvātu mūsu pirmo ierīci ar pulsa nolasīšanu no plaustas locītavas," saka Endrjū Silvers (Andrew Silver), Garmin EMEA fitnesa produktu menedžeris. "Sava pulsa nolasīšana un izpratne ir kļuvusi ērtāka un vienkāršāka kā nekad, ar Forerunner 225 reālā laika rezultātiem un krāsainu mērītāju - ļaujot skrējējiem novērtēt un pielāgot atdevi pietiekami ātri, lai viņi varētu fokusēties savam skrējienam."

"Mēs esam lepni par savu sadarbību ar Garmin. Kad GPS vadošais zīmols apvienojas ar vadošo zīmolu pulsa nolasīšanas tehnoloģijās no plaukstas locītavas, tas ir patiess ieguvums jebkura līmeņa skrējējam," saka Lizs Dikinsons (Liz Dickinson), Mio Global izpilddirektors. "Aizvien vairāk un vairāk atlētu apzinās pulsa lomu treniņu intensitātē un iedarbībā. Tas, ka pulss ir obligāti nepieciešama funkcija rokas sporta ierīcē, ir kļuvis acīmredzams."

Kā tas darbojas

Lai izmērītu pulsu no plaukstas, Forerunner 225 izmantos iebūvētu optisko sensoru, kas ievadīs gaismas starus lietotāja ādā un izmērīs gaismas daudzumu, kas no tās atgriežas. Tādēļ, ka notiek nelielas izmaiņas, kad asins cirkulē pa plaukstas locītavu, senors ir spējīgs tās uztvert un, izmantojot progresīvu filtrācijas procesu, noteiks uzticamus un precīzus pulsa datus. Papildus, gaismas bloķētājs uz pulksteņa aizmugures aiztur apkārtējo gaimsu, lai nodrošinātu atbilstošu pulsa noteikšanu.  

Viegli saprotami pulsa dati

Forerunner 225 atainos krāsainu mērītāju, lai uzrādītu skrējēja pulsa zonu un sitienus minūtē reālajā laikā, ļaujot lietotājiem viegli sekot treniņa programmām, kurām ir nepieciešams iestatīt laikus vai distances konkrētā pulsa zonā. Pelēki, zili, oranži un sarkani mērītāja lauki rādīs skrējējiem, vai viņi ir iesildīšanās, vieglajā, aerobajā, robežas vai maksimālajā pulsa zonā. Zonu iestatījumi ir bāzēti uz lietotāja vecuma maksimālā pulsa iestatījumiem, bet tie var tikt arī personalizēti tieši pašā pulkstenī vai Garmin Connect™ vietnē.

Esiet aktīvs, bet arī savienots

Forerunner 225 noturēs skrējējus viņu izvēlētajās treniņa programmās un iedrošinās būt pastāvīgi aktīviem visas dienas laikā. Ar ūdens izturību līdz 50 metru dziļumam1 un akumulatora darbību līdz 4 nedēļām ar vienu uzlādi pulksteņa un aktivitātes uzraudzīšanas režīmā vai 7 līdz 10 stundu darbību ar GPS un plaukstas locītavas pulsometru, Forerunner 225 būs piemērots ilgstošiem treniņiem dažādos laika apstākļos. Veicot iekštelpu skrējienus, iebūvētais akselerometrs ļaus skrējējiem saglabāt precīzus distances un tempa datus bez nepieciešamības izmantot atsevišķus soļu skaitītājus. Pieejamie padziļinātie treniņi ļaus dažādu līmeņu sportistiem izveidot pielāgotus, uz mērķi orientētus treniņus ar vibrācijas brīdinājumiem laikam, distancei, kalorijām un pulsu, lai palīdzētu viņiem sasniegt savu augstāko potenciālu.

Treniņu stapposmos Forerunner 225 aktivitātes uzraudzītāja funkcijas uzraudzīš svarīgus datus, ieskaitot soļu skaitu, distanci, sadedzinātās kalorijas un miegu. Tā kustību josla ar vibrācijas brīdinājumiem nodrošinās lietotājus ar motivāciju kustībai visas dienas garumā. 

Savienojuma funkcijas sevī iekļauj automātiskas augšuplādes uz Garmin Connect, bezmakasas vietni, kur lietotāji var saglabāt, plānot vai dalīties ar savām aktivitātēm, izmantot Live Track funkciju vai dalīties ar datiem sociālajos tīklos. Kad sapārots ar saderīgu viedtālruni2, Forerunner 225 automātiski augšuplādēs pabeigtu skrējienu uz Garmin Connect Mobile aplikāciju pēc-skrējiena analīzei un tūlītējai aktivitātes ievietošanai sociālajos tīklos. Skrējēji varēs izmantot arī Live Track funkciju, lai ļautu savām ģimenēm un draugiem sekot treniņa laikā vai sacensību dienā reālā laika informācijas iegūšanai.

Forerunner 225 būs pieejams melnā/sarkanā korpusā, tā piegāde vairums Eiropas tirgiem sāksies šī gada otrajā ceturksnī. Plānotā ieteicamā cena - 299 eiro.

Vairāk nekā 25 gadus Garmin ir veidojis jaunas GPS navigācijas un bezvadu ierīces un aplikācijas, kas ir paredzētas cilvēkiem, kuri uztur aktīvu dzīves veidu. Garmin sastāv no piecām primārajām biznesa vienībām: auto, aviācijas, fitnesa, jūras un ārpustelpu tūrisma vienības. Plašākai informācijai, apmeklējiet Garmin virtuālo preses zāli garmin.com/newsroom vai sekojiet mums FACEBOOK.com/GarminLatvia, FACEBOOK.com/garmin, twitter.com/garmin, or youtube.com/garmin. 

 

1 Sīkākai informācijai - http://garmin.lv/lv/udensizturibas-klase/

2 Sīkākai informācijai - http://garmin.lv/lv/vai-mans-talrunis-ir-savietojams/

 

Par Garmin International Inc.

Garmin International Inc. ir Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN) filiāle. Garmin Ltd. atrodas Šveicē un tā primārās filiāles atrodas ASV, Taivānā un Apvienotajā Karalistē. Garmin ir reģistrēta tirdzniecības zīme un nüviCam, Garmin Real Vision, BC un Garmin Real Directions ir Garmin Ltd. un tā filiāļu tirdzniecības zīmes. Bluetooth® vārda zīme un logo ir reģistrētas tirdzniecības zīmes, kas pieder Bluetooth SIG, Inc.

Visi citi zīmoli, produktu nosaukumi, uzņēmumu nosaukumi, tirdzniecības zīmes un servisa zīmes attiecīgi pieder to īpašniekiem. Visas tiesības ir aizsargātas.

Par Mio

Mio Global ir atzīts pionieris sporta un fitnesa rokas ierīču tehnoloģijās. Mio sporta aproces un pulksteņi ir aprīkoti ar vadošajām pulsa precizitātes un fitnesa uzraudzīšanas tehnoloģijām un risinājumiem industrijā, lai palīdzētu dažāda līmeņa skrējējiem izvirzīt un sasniegt viņu fitnesa mērķus. Uzņēmuma centrs atrodas Vankūverā, Kanādā. Plašākai informācijai: www.MioGlobal.com

Piezīme par paziņojumiem par plānoto: 

Šī relīze iekļauj paziņojumus par plānoto attiecībā uz Garmin Ltd. un tā darbībām. Šādi paziņojumi ir veidoti pamatojoties uz vadības šī brīža plāniem. Notikumi nākotnē vai apstākļi, kas ir apspriesti šajā relīzē, var neizpildīties un patiesie rezultāti būtiski var atsķirties kā sekas zināmiem un nezināmiem riska faktoriem un neprecizitātēm, kas var ietekmēt Garmin, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar riska faktoriem, kas uzskaitīti ikgadējā atskaitē, formā 10-K, gada beigās (27.12.2014.), kuru izveidojusi Garmin Drošības un Izmaiņu Komisija (komisijas lietas numurs 0-31983). Formas 10-K kopija ir pieejama http://www.garmin.com/aboutGarmin/invRelations/finReports.html. Nekādi paziņojumi par plānoto nav garantējami. Paziņojumi par plānoto ir attiecināmi tikai uz to datumu, kurā tie ir veikti, Garmin neuzņemas par pienākumu publiski papildināt vai atcelt kādu no paziņojumiem par plānoto, vienalga, vai jaunas informācijas, nākotnes notikumu vai citu faktoru ietekmē.   

Kategorijas: Sportam