fēnix 5 sērija – GPS multisporta pulksteņi sportistiem un piedzīvojumu meklētājiem

Publikācijas datums: Jan. 5, 2017, 3:49 p.m.

Garmin iepazīstina ar fēnix® 5, 5S un fēnix 5X, pievienojot savai populārajai multisporta GPS pulksteņu sērijai trīs jaunus pulksteņus sportistiem un ceļot mīlētājiem. fēnix 5S ir vieglāks, plānāks un mazāks par iepriekšējiem modeļiem - perfekti piemērots mazākām plaukstu locītavām, nezaudējot daudzfunkcionalitāti multisportam. fēnix 5X ir ielādētas kartes ceļošanai; kompaktais fēnix 5, līdzīgi citiem fēnix pulksteņiem, ir komplektēts ar dažādām funkcijām treniņiem un sportošanai - gatavs jebkādiem atlētiskiem izaicinājumiem, tagad vēl sportiskākā korpusā. Visi fēnix 5 modeļi ir valkājami visas diennakts garumā, pateicoties pagarinātai akumulatora darbībai, aktivitātes uzraudzīšanai1, Garmin Elevate™ pulsometram pulsa nolasīšanai no plaukstas locītavas un viedām savienojuma funkcijām2. Dažu sekunžu laikā lietotāji var viegli pārslēgties no stilīgām ādas un metāla siksniņām ap roku uz sportiskām silikona siksniņām, neizmantojot nekādus palīgrīkus, pateicoties jaunajām QuickFit™ siksniņām. Izmantojot jauno fēnix 5, lietotāji var pilnveidot un akcentēt sevi sportā un stilā.

Fenix5

“Gadiem ilgi darbojoties valkājamu ierīču tirgū, Garmin zina, ka sportisti un piedzīvotāju meklētāji var būt lieli un mazi, jaunāki un vecāki, tādēļ jaunā fēnix 5 līnija ir veidota, lai tās modeļi būtu piemēroti katra izmēra rokai un katram treniņam," saka Dans Bartels (Dan Bartel), Garmin vispasaules tirdzniecības viceprezidents. "Šī ir pirmā reize, kad Garmin ir izveidojis produktus tik dažādos izmēros, lai lietotājam nevajadzētu izvēlēties starp viņam nepieciešamajām funkcijām un pulksteni, kas ērti der uz rokas."

 

Sievietēm - sportistēm

Pirmais fēnix, kas veidots fokusējoties uz sievietēm - sportistēm, fēnix 5S ir plāns, mazāka izmēra pulkstenis ar tīru, sportisku izskatu. Ar korpusu 42 mm diametrā, fēnix 5S ir radīts mazs un komfortabls - slaidākām plaukstas locītavām, bet nezaudējot neko no padziļinātajām treniņu un multisporta funkcijām. Gan stilīgs, gan  funkcionāls, fēnix 5S ir pieejams sudraba, šampanieša vai melnā krāsā ar plašu klāstu pieejamām QuickFit siksniņām ap roku dažādos stilos un no dažādiem materiāliem. Visiem fēnix 5 modeļiem ir pieejamas arī daudzas atsevišķi iegādājamas siksniņas ap roku, kas padara QuickFit sistēmas siksniņas par lielisku papildinājumu jau esošajām. Lietotāji var izvēlēties no plaša klāsta ādas, metāla vai silikona siksniņām un nomainīt tās dažu sekunžu laikā, neizmantojot papildrīkus.

 

Fenix-5-Lifestyle_2-1024x683

 

Ar korpusa izmēru 47 mm diametrā, fēnix 5, savā jaunajā, sportiskajā izskatā, ir kompaktāks par iepriekšējiem modeļiem, piemēram fēnix 3 pulksteņiem. Visām fēnix 5 ierīcēm būs jaunas funkcijas treniņiem, kas pieejamas izpildījuma palīgrīkā. fēnix 5 pulksteņi ir pieejami dažādās krāsās un dizainos; visprasīgākajiem multisporta atlētiem fēnix 5 piedāvā Performer Bundles komplektus, kuros ir ietverts arī HRM-Tri pulsometrs ar jostiņu ap krūtīm, kas ļauj saglabāt padziļinātus skriešanas dinamikas datus un pulsu peldes laikā.

Fenix-5-Series_1-1024x295

 

Funkcijas

 

 

Ar iepriekšēji ielādētu maršrutējamu European Topo karti, fēnix 5X (51 mm diametrā) ir ietverts iespaidīgā, īpaši izturīgā tērauda korpusā. Katrs pulkstenis fēnix 5 sērijā ir radīts, lai tas izturētu dažādos laika apstākļos, pateicoties nerūsējoša tērauda EXO™ antenai, tērauda korpusa aizmugurei un 100 metru ūdens izturības klasei3. fēnix 5X ietver sevī pilnu multisporta funkciju klāstu un papildina tās ar padziļinātām kartogrāfijas un navigācijas funkcijām. Lai sniegtu sportistiem un ceļotājiem papildus drošību un pašpārliecinātību, kas viņiem ir nepieciešama tālāku piedzīvojumu laikā, fēnix 5X nodroša ar situācijas novērtēšanas iespējām, pateicoties inovatīvām navigācijas funkcijām ar naviģēšanu ierīces topo kartē uz jūsu plaukstas locītavas.

Visos jaunajos fēnix 5 modeļos ir iepriekšēji ielādētas multisporta funkcijas skriešanai, velobraukšanai, peldēšanai, slēpošanai un citiem sporta veidiem. Papildus plašajam sporta profilu klāstam, visos trijos fēnix 5 modeļos ir ietverts ikdienas aktivitātes uzraudzītājs, lai lietotāji varētu valkāt savu fēnix pulksteni kā ikdienas aksesuāru un izturīgu treniņrīku. Iebūvētās navigācijas funkcijas ietver barometrisko altimetru, 3 asu kompasu un žiroskopu. 

Lai ierīces atbilstu prasīgu sportistu vēlmēm, visos fēnix 5 modeļos ir ievietoti padziļināti mērījumi skriešanai, velosportam un peldēšanai un atbalsts Strava reālā laika segmentiem. Jaunais izpildījuma palīgrīks palīdz lietotājiem turēt savus svarīgos treniņa datus tieši zem saviem pirkstgaliem. Jaunās treniņu funkcijas ietver sevī treniņa statusa uzraudzīšanu, treniņu slodzi un treniņa efektu funkcijas 2.0 versiju. Jaunais, pilnībā integrētais Garmin Elevate pulsometrs pulsa nolasīšanai no plaukstas locītavas nodrošina ar uzlabotu pulsa uzraudzīšanu visas diennakts laikā, bez obligātas nepieciešamības izmantot pulsometra jostiņu. 

 

Fenix-5-Lifestyle_1-1024x683

 

Papildus multisporta un treniņu funkcijām, fēnix 5, 5S un 5X glabā sevī klāstu ar viedām savienojuma funkcijām. Kad sapārots ar saderīgu viedtālruni, pulkstenis lietotājam ataino ienākoša zvana informāciju, SMS un viedus ziņojumus par e-pastiem. Visi fēnix 5 modeļi ir saderīgi ar Connect IQ vietni, lai lietotājiem būtu iespēja personalizēt savus pulksteņus ar papildus lietotnēm, palīgrīkiem, datu laukiem un ciparnīcu noformējumiem. Lai ciparnīcas noformējumu ierīces ekrānā pielāgotu vēl vairāk, fēnix 5 pulksteņi ir saderīgi ar Face It lietotni, sniedzot iespēju lietotājam iestatīt savu iemīļoto foto kā fona bildi ciparnīcā.  

 

Cena un pieejamība

fēnix 5, 5S un 5x būs pieejami 2017. gada 2. ceturksnī. fēnix 5 un fēnix 5S ieteicamā cena būs 599 €; fēnix 5 Sapphire, fēnix 5S Sapphire - 699 €; fēnix 5 Performer Bundle plānotā cena būs 669 €, fēnix 5 Sapphire Performer Bundle - 769 € un fēnix 5X Sapphire ieteicamā cena būs 749 €. fēnix 5 Sapphire un fēnix 5S Sapphire ar metāla siksniņu ap roku maksās 849 € un fēnix 5X versija - 899 €.

 

1 Aktivitātes uzraudzītāja precizitāte.

2 Kad savienots ar saderīgu viedtālruni.

Ūdens izturības klases.

 

 

Par Garmin

„Garmin” ir vienīgais zīmols pasaulē, kas piedāvā visu veidu satelītu navigācijas risinājumus aktīvam dzīvesveidam gan amatieriem, gan profesionāļiem: auto, moto un kravas auto navigācija, navigācija tūrismam, alpīnismam, ierīces medībām ar suni, sporta pulksteņi (skriešanai, peldēšanai, triatlonam, golfam), velo datori, navigācija uz ūdens, ieskaitot zivju meklētājus, kā arī navigācijas risinājumi mazai aviācijai. 1989. gadā ASV dzimušajam zīmolam oficiālais pārstāvis Latvijā ir uzņēmums „Bajtel.LV”. Plašāk: www.garmin.lv; kā arī Facebook.com/GarminLatvia.

 

Piezīme par paziņojumiem par plānoto: 

Šī relīze iekļauj paziņojumus par plānoto attiecībā uz Garmin Ltd. un tā darbībām. Šādi paziņojumi ir veidoti pamatojoties uz vadības šī brīža plāniem. Notikumi nākotnē vai apstākļi, kas ir apspriesti šajā relīzē, var neizpildīties un patiesie rezultāti būtiski var atšķirties kā sekas zināmiem un nezināmiem riska faktoriem un neprecizitātēm, kas var ietekmēt Garmin, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar riska faktoriem, kas uzskaitīti ikgadējā atskaitē, formā 10-K, gada beigās (26.12.2015.), kuru izveidojusi Garmin Drošības un Izmaiņu Komisija (komisijas lietas numurs 0-31983). Formas 10-K kopija ir pieejama http://www.garmin.com/aboutGarmin/invRelations/finReports.html. Nekādi paziņojumi par plānoto nav garantējami. Paziņojumi par plānoto ir attiecināmi tikai uz to datumu, kurā tie ir veikti, Garmin neuzņemas par pienākumu publiski papildināt vai atcelt kādu no paziņojumiem par plānoto, vienalga, vai jaunas informācijas, nākotnes notikumu vai citu faktoru ietekmē. 

Kategorijas: Sportam , Aktīvai atpūtai