fenix Chronos Premium sērijas pulksteņi

Publikācijas datums: Aug. 26, 2016, 1:20 p.m.

Garmin iepazīstina ar fēnix Chronos - izsmalcinātiem GPS pulksteņiem sportistiem un ceļotājiem

Garmin iepazīstina ar fēnix Chronos, izsmalcinātu, unikālu pulksteņu kolekciju, kurā ir pieejamas trīs augstas kvalitātes ierīces: titāna korpusā ar matēta titāna siksniņu ap roku, tērauda korpusā ar matēta nerūsējoša tērauda siksniņu un tērauda korpusā ar kvalitatīvas ādas siksniņu. fēnix Chronos kolekcija apvieno sevī funkcionalitāti ar stilu, nodrošinot kvalitatīvos Garmin GPS navigācijas un sporta instrumentus ar laika gaitā pārbaudītām stila vērtībām.   

Premium kvalitātes titāna versija ietver sevī unikālu matēta titāna siksniņu ap roku, kas sastāv no individuāli apstrādātiem titāna posmiem un melna, lokana elastomēra iekšējiem posmiem, padarot siksniņu izturīgu, bet izteikti vieglu un ērtu nēsāšanai ap roku.

Tērauda versijai ir izturīgi 316L nerūsējoša tērauda savienojumi. Šī versija ir pieejama ar 2 siksniņu veidiem: ar augstas kvalitātes ādas siksniņām, kas ir apšūtas roku darbā un to iekšpuse ir īpaši apstrādāta, lai nodrošinātu nezūdošu vērtību dizainu un ilgu kalpošanas laiku; ar izturīgu nerūsējoša tērauda siksniņu, kas ir rūpīgi salikta kopā un apstrādāta, izmantojot roku darbu, lai nodrošinātu ar plūstošu, saskanīgu tekstūru.  

Veidota, lai izpildītu aktīvu lietotāju prasības, fēnix Chronos kolekcija savos modeļos ietver pret skrāpējumiem drošus safīra stikliņus un pastāvīgi ieslēgtus 1,2" Chroma Display™ ekrānus, kas ir optimizēti labai informācijas saskatāmībai aktivitātes laikā, pat tiešā saules gaismā. Ar akumulatora darbību līdz pat 25 stundām UltraTrac enerģijas taupīšanas režīmā, līdz 13 stundām GPS režīmā un līdz vienai nedēļai (atkarībā no iestatījumiem) pulksteņa režīmā ar ieslēgtām viedajām funkcijām, fēnix Chronos ir izturīgs partneris ikdienā, sportā un aktīvā atpūtā. Šīs kolekcijas ierīces ir ūdensizturīgas līdz 10ATM (100m) un veidotas, lai tās izturētu laika apstākļu ietekmi.

Turpinot fēnix 3 sērijas tradīcijas, fēnix Chronos ietver sevī plašu klāstu sporta un tūrisma funkciju, kas patiesi noder mūsdienu sportistiem un aktīvās atpūtas piekritējiem. fēnix Chronos ierīcēm ir metāla EXO™ tipa antena, kas nodrošina ar GPS un GLONASS satelītu uztveršanu, attīstītus ABC sensorus (altimetrs, barometrs, kompass) un Garmin Elevate™ tehnoloģiju pulsa nolasīšanai no plaukstas locītavas, lai ierīču lietotāji ērti varētu aplūkot un izmērīt sava izpildījuma datus ārpustelpu aktivitāšu un sporta nodarbību laikā. Ierīcēs jau sākotnēji ir ielādēti aktivitāšu profili un funkcijas dažādiem sporta veidiem, ieskaitot skriešanu, velobraukšanu, pārgājienus, peldēšanu, airēšanu, trail skriešanu, slēpošanu, triatlonu, golfu un citus sporta veidus. Ja lietotāja aktivitāte vai piedzīvojums ir licis viņam nomaldīties no ceļa, labi pārbaudītā un uzticamā Garmin navigācijas funkcija - TracBack™, ļauj droši atgriezties mājās vai aktivitātes ieraksta sākumpunktā.

fēnix Chronos kolekcija apvieno sevī augstas klases stila dizainu ar plašu funkciju un savienojuma iespēju klāstu, kas ļauj ierīces izmantot kā perfektus daudzfunkciju pulksteņus un rīkus uz rokas. Izmantojot Connect IQ lietotņu veikalu Garmin Connect™ mobilajā lietotnē, lietotāji var lejuplādēt bezmaksas lietotnes, palīgrīkus, ciparnīcu noformējumus un datu laukus, ar kuriem personalizēt savu pulksteni. Papildus, lietotāji var sava pulksteņa ekrānā izlasīt viedos ziņojumus no tālruņa: informāciju par ienākošajiem zvaniem, SMS, e-pastiem, publikācijām sociālajos tīklos un pat informāciju par laika apstākļiem.   

LiveTrack™ ir funkcija, kas ļauj lietotājam dalīties ar informāciju par savu iesākto aktivitāti (skrējienu, velobraucienu u.t.t.) reālajā laikā ar saviem draugiem un ģimeni, kad pulkstenis ir savienots ar saderīgu viedtālruni, sniedzot lietotājam papildus drošību un ieguvumus no savienojuma funkcijām.

Chronos

fēnix Chronos ir aprīkots arī ar ikdienas aktivitātes uzraudzītāja tehnoloģiju, lai lietotāji, neizmantojot ierīces GPS funkcijas, varētu sekot līdzi ikdienā veikto soļu skaitam, sadedzinātajām kalorijām, uzkāpto stāvu skaitam un atpūtas kvalitātei miegā.  

fēnix Chronos titāna versija ar titāna siksniņu būs iegādājama par 1299 eur, fēnix Chronos tērauda versija ar tērauda siksniņu par 1099 eur, bet fēnix Chronos tērauda versija ar ādas siksniņu - 999 eur.

Par Garmin

„Garmin” ir vienīgais zīmols pasaulē, kas piedāvā visu veidu satelītu navigācijas risinājumus aktīvam dzīvesveidam gan amatieriem, gan profesionāļiem: auto, moto un kravas auto navigācija, navigācija tūrismam, alpīnismam, ierīces medībām ar suni, sporta pulksteņi (skriešanai, peldēšanai, triatlonam, golfam), velo datori, navigācija uz ūdens, ieskaitot zivju meklētājus, kā arī navigācijas risinājumi mazai aviācijai. 1989. gadā ASV dzimušajam zīmolam oficiālais pārstāvis Latvijā ir uzņēmums „Bajtel.LV”. Plašāk: www.garmin.lv; kā arī Facebook.com/GarminLatvia.

Piezīme par paziņojumiem par plānoto: 

Šī relīze iekļauj paziņojumus par plānoto attiecībā uz Garmin Ltd. un tā darbībām. Šādi paziņojumi ir veidoti pamatojoties uz vadības šī brīža plāniem. Notikumi nākotnē vai apstākļi, kas ir apspriesti šajā relīzē, var neizpildīties un patiesie rezultāti būtiski var atsķirties kā sekas zināmiem un nezināmiem riska faktoriem un neprecizitātēm, kas var ietekmēt Garmin, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar riska faktoriem, kas uzskaitīti ikgadējā atskaitē, formā 10-K, gada beigās (26.12.2015.), kuru izveidojusi Garmin Drošības un Izmaiņu Komisija (komisijas lietas numurs 0-31983). Formas 10-K kopija ir pieejama http://www.garmin.com/aboutGarmin/invRelations/finReports.html. Nekādi paziņojumi par plānoto nav garantējami. Paziņojumi par plānoto ir attiecināmi tikai uz to datumu, kurā tie ir veikti, Garmin neuzņemas par pienākumu publiski papildināt vai atcelt kādu no paziņojumiem par plānoto, vienalga, vai jaunas informācijas, nākotnes notikumu vai citu faktoru ietekmē. 

Kategorijas: Sportam , Aktīvai atpūtai