Fēnix 5 Plus sērija

Publikācijas datums: jūnijs 20, 2018, 3:33 p.m.

Garmin® iepazīstina ar fēnix® 5 Plus un pievieno kartes, mūziku, Garmin Pay un skābekļa piesātinājuma asinīs mērītāju tieši uz jūsu plaukstas locītavas (Pulse Ox).

 


 

Garmin International iepazīstina ar fēnix 5 Plus sēriju, nākamās paaudzes GPS multisporta pulksteņus ar iebūvētu maršrutējamo topogrāfisko karti, mūzikas atskaņošanas sarakstu glabāšanu, Garmin Pay ™ bezkontaktu maksājumu risinājumu un Pulse Ox1 uz locītavu balstītu skābekļa piesātinājumu asinīs mērītāju1, lai izprastu augstuma aklimatizācijas procesu. Tāpat kā citi fēnix 5 pulksteņi, arī fēnix 5S Plus, fēnix 5 Plus un fēnix 5X Plus ir paredzēti sportistiem un visiem piedzīvojumiem. Fēnix 5S Plus aprīkots ar 1,2 collu displeju, kas ir gandrīz par 20% lielāks nekā fēnix 5S.

 

 

Fēnikss 5X Plus ir Garmin pirmais pulkstenis, kas piedāvā oksimetru, kas ir īpaši noderīgs, lai izprastu augstuma aklimatizācijas procesu.

 

“Mēs esam saviļņoti, lai parādītu aizraujošas un jaunas funkcijas mūsu vispopulārākajai GPS pulksteņu sērijai,” sacīja Dan Bartels, Garmin viceprezidents globālā patēriņa pārdošanā. “Mēs esam pievienojuši dažas no mūsu visvairāk iecienītākajām funkcijām, piemēram, iebūvētu kartēšanas sistēmu, mūziku un bezkontaktu maksājumus katram jaunajam modelim fēnix 5 Plus sērijā, kā arī ieviešot fēnix 5X Plus ierīcei funkciju Pulse Ox dodot saviem piedzīvojumiem vēl lielāku augstumu.”

 

Ietverot sirdsdarbības frekvences mērītāju un visas iepriekšējās fēnix 5 modeļu multisporta un viedās savienojamības funkcijas. Katrs no Plus sērijas pulksteņiem ietver arī iebūvētu karšu datus, kas optimizē navigācijas un atrašanās vietas izsekošanu. Šīs kartes var izmantot ar apļveida maršruta kursa veidotāju, kas ļauj skrējējiem un velosipēdistiem izvēlēties attālumu, kādu tie vēlas braukt vai skriet, un pēc tam izvēlieties maršrutu no atbilstošo kursu saraksta. Pirmo reizi velosipēdu datori ieviesa Trendline ™ popularitātes maršrutēšanas funkciju izmantojot Garmin Connect ™ datus, lai palīdzētu lietotājiem atrast un sekot labākajām takām un maršrutiem, pamatojoties uz iepriekšējo Garmin lietotāju reģistrētajiem maršrutiem. Skrējēji var justies komfortablāk, zinot, ka viņi dodas uz ceļu vai taku, kuru iepriekš ir izpētījuši citi.

 

Fēnix 5S Plus, fēnix 5 Plus un fēnix 5X Plus arī piedāvā mūzikas krātuvi uz ierīcēm līdz pat 500 dziesmām, lai klausītos bez maksas. Lejupielādējiet bezsaistes atskaņošanas sarakstus, izvēloties mūzikas straumēšanas pakalpojumus2, piemēram, iHeartRadio, Deezer un daudzus citus, vai pārsūtiet mūziku no datora tieši uz pulksteni. Kad atskaņošanas saraksts ir ielādēts, vienkārši savienojiet ierīci ar saderīgām Bluetooth® austiņām (nopērkamas atsevišķi) un sāciet klausīties. Visi Plus sērijas izmēri ietver arī Garmin Pay, bezkontaktu maksājumu risinājumu3, kas nozīmē, ka fēnix 5 Plus lietotājs var atstāt savu naudu un kredītkartes mājās, bet var nopirkt kādu atspirdzinošu dzērienu vai paēst pēc garas dienas kalnos. Izmantojot savu Garmin Pay maciņu, lietotājiem ir tādas pašas iespējas un ieguvumi no kā no fiziskas kartes.

 

Katrs fēnix 5 Plus modelis ir aprīkots ar izsmalcinātām treniņu funkcijām, kas palīdz kontrolēt jūsu formu un veiktspēju. Lietotāji var piekļūt fizioloģiskajiem datiem, skriešanas dinamikai un citiem datiem, lai izsekotu treniņu statistiku un novērtētu progresu. Treniņu statuss automātiski novērtē neseno vingrinājumu vēsturi, lai ļautu lietotājiem uzzināt, vai tie pārspīlē, saglabā vienādu ritmu vai  saglabā maksimumu. Fēnix 5 Plus sērijai ir Connect IQ, tāpēc lietotāji var pielāgot savus pulksteņus, izmantojot logrīkus, datu laukus, ciparnīcu noformējumus un lietotnes. Ja tas ir savienots pārī ar saderīgu viedtālruni4, lietotāji var saņemt zvanus, ziņas un e-pasta paziņojumus tieši uz rokas. Turklāt lietotāji var pielāgot sava pulksteņa izskatu ar QuickFit® siksniņām. Vienkārši nomainiet silikona siksniņu pret ādas vai titāna siksnu, nav nepieciešami papildus instrumenti.

 

Katrs fēnix 5 Plus pulkstenis nodrošina satelīta saņemšanu ar daudziem elementiem, tagad arī Galileo, lai izsekotu daudz sarežģītākā vidē nekā tikai GPS. Tas ir īpaši noderīgi, dzīvojot vietās bez skaidra skata uz debesīm, piemēram, kanjonā vai pilsēt vidē.

 

Fēnix 5 Plus sērija, kas izgatavota ar augstākās klases materiāliem, ir izturīga pret izaicinošu vidi. Katrā versijā ir pilns krāsu Garmin Chroma Displejs ar LED apgaismojumu, lai nodrošinātu lasāmību arī saules staros, un ir ar ūdens izturību līdz 100 metru dziļumā5. Fēnix 5S Plus baterija var noturēt 7 dienas viedpulksteņa režīmā un līdz pat 4 stundām GPS un mūzikas režīmā6; fēnix 5 Plus akumulators var noturēt līdz 10 dienām viedpulksteņa režīmā un 8 stundas GPS un mūzikas režīmā; un fēnix 5X Plus akumulators var noturēt līdz 20 dienām viedpulksteņa režīmā un 13 stundas GPS un mūzikas režīmā. Lietotāji var arī izmantot UltraTrac ™ enerģijas taupīšanas režīmu, lai pagarinātu akumulatora darbības laiku.

 

Fēnix 5 Plus sērija ir jaunākais risinājums no Garmin, kura mērķis ir attīstīt tehnoloģijas un jauninājumus, lai uzlabotu lietotāju pieredzi brīvā dabā. Garminu kļūst par būtisku instrumentu visu līmeņu entuziastiem, vai tie ir pārgājieni, medības, pastaigas, kalnu riteņbraukšana, golfs, niršana vai satelīta komunikācija.

 

Šī nav medicīnas ierīce un nav paredzēta diagnozēm vai jebkāda veida medicīniskā stāvokļa kontrolei

Var pieprasīt, lai mūzikas sniedzējam būtu premium abonements
Pakalpojuma pieejamība atkarīga no jūsu bankas; Pieejams tikai bezkontakta maksājumu terminālos. Skatiet pašreizējo atbalstīto valstu maksājumu tīklu un apskatiet bankas informāciju
Kad savienots pārī ar jūsu viedtālruni
Apmeklējiet Garmin.com/waterrating sīkākai informācijai
Atkarīgs no iestatījumiem

Kategorijas: Sportam