fēnix 3 Sapphire sērijas paplašinājums

Publikācijas datums: Jan. 6, 2016, 9:03 a.m.

Garmin® iepazīstina ar trim jauniem fēnix® 3 Sapphire GPS sporta pulksteņiem ar pulsa informāciju no plaukstas locītavas, jauniem aktivitāšu profiliem un plašāku produktu klāstu

 

Šafhauzena (Schaffhausen), Šveice - 2016. gada 5. janvāris, Business Wire – Garmin International Inc., Garmin Ltd. vienība (NASDAQ: GRMN), informē par papildinājumiem fēnix 3 multisporta pulkstenu klāstā, kuros būs iekļauta Garmin ElevateTM pulsa tehnoloģija tā nolasīšanai no plaukstas locītavas (fēnix 3 Sapphire HR modelī), papildus aktivitāšu profili un lieliskas, jaunas variācijas. Trīs jaunās Sapphire variācijas iekļauj sevī premium versiju ar titāna korpusa daļu un siksniņu uz rokas, versiju ar klasiska stila ādas un neilona siksniņām uz rokas un versiju ar Garmin Elevate pulsometru pulsa nolasīšanai no plaukstas locītavas. Visām versijām būs jauni programmatūras atjauninājumi ar jauniem aktivitāšu profiliem golfam, airēšanai un jaunākie skriešanas dinamikas un fiziloģisko mērījumu datiem. Bezmaksas programmatūras atjauninājums būs pieejams arī šī brīža fēnix 3 lietotājiem, lai ikkatrs no viņiem varētu izmantot jaunos aktivitāšu profilus.

Jaunie fēnix 3 Sapphire pulksteņi būs pieejami iegādei 2016. gada pirmajā ceturksnī. Plānotās cenas: fēnix 3 Sapphire HR – 599 eur; fēnix 3 Sapphire Titanum – 799 eur; fēnix 3 Sapphire ar ādas un neilona siksniņām uz rokas – 599 eur. 

Kategorijas: Sportam , Aktīvai atpūtai