Garmin Latvia

edge 520 plus

Publikācijas datums: aprīlis 23, 2018, 10:09 a.m.

Garmin® iepazīstina ar Edge® 520 Plus - GPS riteņbraukšanas datoru ar modernām navigācijas un savienojuma funkcijām

 

 

Garmin International iepazīstina ar Edge 520 Plus, GPS velosipēdu datoru ar uzlabotu navigāciju, veiktspējas pārraudzības iespējām un savienotajām funkcijām, kas ir veidots izmantošanai gan uz ceļa, gan ārpus tā. Neatkarīgi no tā, vai brauksiet uz takām vai ielas, jums būs priekšrocība no iepriekš ielādētas Garmin Cycle Kartes, kurā ir pagriezienu norādījumi, kā arī jūs tiekat brīdināti par asiem līkumiem priekšā.

 

“Edge 520 ir viens no mūsu vislabāk pārdotajiem riteņbraukšanas datoriem, tāpēc mēs vēlējāmies kaut ko, ko mūsu klienti zina un mīl, "sacīja Dan Bartel, Garmin viceprezidents globālajos patēriņa produktos. “Tāpēc daži no navigācijas un drošības elementiem, piemēram, Garmin Cycle karte, rider-to-rider ziņojumapmaiņa, incidentu noteikšana un citi - tagad ir integrēti Edge 520 Plus.”

 

Pārlādēta uz Edge 520 Plus, Garmin Cycle karte ietver pagriezienu norādes un jaunus brīdinājumus, kas informē braucējus par asiem līkumiem priekšā. Tas pat virzīs riteņbraucējus atpakaļ uz maršrutu vai atpakaļ uz saķumu, ja viņi novirzās no ceļa vai arī nolemj agrāk braukt mājās. Pirms došanās ceļā braucēji var plānot un lejupielādēt savus maršrutus uzlabotajā un pārveidotā braucienu veidotājā Garmin Connect ™, kas izmanto Trendline ™ popularitātes maršrutus, lai nodrošinātu braucējus ar labākajiem ceļa, kalnu vai grants maršrutiem, kas apkopoti no maršrutiem, kurus visvairāk izmanto kolēģi riteņbraucēji.

 

Braucot ar Edge 520 Plus ierīce dod velosipēdistiem iespēju nolikt tālruni malā un joprojām sajust savienojumu. Rider-to-rider ziņojumapmaiņa ļauj velosipēdistiem sūtīt iepriekš ierakstītas ziņas tieši no viņu Edge 520 Plus citiem braucējiem, izmantojot saderīgu ierīci1. Iebūvētā incidentu noteikšana automātiski nosūta velosipēdista atrašanās vietu ārkārtas kontaktiem, savukārt GroupTrack1 un LiveTrack2 ļauj draugiem, ģimenei un citiem riteņbraucējiem reālā laikā sekot līdzi braucēja atrašanās vietai.

 

Savietojams ar Varia ™ riteņbraukšanas ierīču līniju, ieskaitot jauno RTL510 atpakaļskata radaru un UT800 gudro lukturi, Edge 520 Plus palīdz radīt drošāku braucienu vidi, brīdinot riteņbraucējus ierīces displejā, ja tuvojas automašīna. Braucējiem, kas meklē uzlabotas veiktspējas uzraudzības funkcijas, Edge 520 Plus ir savietojams ar ANT + ® sensoriem, ieskaitot ātruma, ritma un pulsa mērīšanu, kā arī ar ANT + jaudas mērītājiem, piemēram, Vector ™ 3, lai izsekotu funkcionālās sliekšņa jaudas un velosipēdu dinamiku. Izmantojot pulsa jostu, velosipēdisti var redzēt vēl vairāk fizioloģisku datu, tostarp VO2 max un atjaunošanās laiku, lai palīdzētu lietotājiem sekot līdzi ķermenim, sākot no brauciena sākuma līdz brauciena beigām. Kalnu velosipēdistu entuziasti var pieslēgt Edge tālvadības pulti ar Edge 520 Plus, lai viegli palaistu un apturētu taimeri, mainītu lapu vai atzīmētu apli, nenoņemot rokas no stūres.

 

Edge 520 Plus nāk ar jaunāko Strava Live Segments versiju, nodrošinot riteņbraucējus ar vēl lielāku konkurenci un segmentiem. Riteņbraucēji var iezīmēt savus iecienītākos Strava segmentus, un kamēr brauc saņemt brīdinājumu par segmenta sākšanos.

 

Velosipēdistiem, kas interesējas par braukšanu pa takām, lietotne Trailforks, ko var lejupielādēt no Connect IQ ™ veikala, ļauj lietotājiem nosūtīt izvēlēto maršrutu uz savu ierīci un izbraukt to. Izmantojot takas no vairāk nekā 80 valstīm, Trailforks var arī izmantot velosipēdistu braukšanas izvēles, lai ieteiktu tuvumā esošus maršrutus.

 

Izmantojot Best Bike Split Race Sync lietojumprogrammu, kas uzstādīta uz Edge 520 Plus, velosipēdistiem būs pieejami visi viņu pašreizējie sacīkšu plāni. Best Bike Split ļauj braucējiem redzēt, kā svara, jaudas un vilces izmaiņas ietekmē viņu sacīkšu laiku, vienlaikus palīdzot radīt ideālu jaudas plānu sacīkšu dienai.

 

Uzstādīts uz Edge 520 Plus, TrainingPeaks Connect IQ lietojumprogramma ikdienas treniņus ataino tieši jūsu ierīcē. Pēc treniņa, TrainingPeaks sinhronizēšana nodrošinās velosipēdistiem detalizētu viņu brauciena analīzi, kā arī spēju novērtēt progresu viņu mērķu sasniegšanā.

 

1 Ja tas ir savienots pārī ar saderīgu viedtālruni; GroupTrack var izsekot līdz 50 braucējiem
2 Ja tas ir savienots pārī ar saderīgu viedtālruni 

Kategorijas: Sportam