Edge 130

Publikācijas datums: maijs 25, 2018, 2:34 p.m.

Garmin iepazīstina ar Edge 130 - kompaktu GPS velosipēdu datoru, kas paredzēts izmantošanai jebkurā braucienā

 

 

Garmin International iepazīstina ar Edge 130 - kompaktu un vieglu, bet izturīgu GPS velosipēdu datoru ar viegli lietojamu navigāciju un unikālu informāciju par velosipēdu. Neatkarīgi no tā, vai braucat vienā virzienā, atklātā laukā vai pilsētas ielās, 1.8 collu saulē redzamā displeja ekrānā velosipēdistiem ir skaidrs skats, bet piecu pogu dizains nodrošina vieglāku izmantošanu jebkurā laikā.

 

“Neļaujiet Edge 130 izmēriem apmuļķot jūs - šis velosipēdu dators ir aprīkots ar daudz funkcijām,’’ sacīja Dan Bartel, Garmin viceprezidents par globālo patēriņa pārdošanu. "Edge 130 ne tikai nodrošina velosipēdistiem iespēju izveidot kursus Garmin Connect ™, bet tas ir savietojams arī ar mūsu Varia ™ riteņbraukšanas izpratnes ierīču līniju un ietver virkni gudras iezīmes1."

 

Izmantojot GPS, GLONASS un Galileo satelītus, kā arī iebūvēto barometru, Edge 130 nodrošinās lielāku pārklājumu un precīzākus datus par braukšanu, lai riteņbraucēji zinātu, cik tālu, ātri un augstu viņi brauc. Pirms došanās ceļā braucēji var plānot un lejupielādēt savus maršrutus uzlabotajā un pārveidotā kursu veidotājā Garmin Connect lietotnē, kas izmanto Trendline™ popularitātes maršrutēšanu, lai nodrošinātu braucējus ar vislabākajiem ceļa, kalnu vai grants maršrutiem, kas apkopoti no tiem, kurus brauc jūsu kolēģi riteņbraucēji . Brauciena laikā Edge 130 nodrošina viegli lasāmu kursu norādījumus un skaņas paziņojumus, kas virza riteņbraucēju, kur doties tālāk.

 

Lai palīdzētu izveidot drošāku riteņbraukšanas vidi, Edge 130 ir savietojams ar Varia riteņbraukšanas produktiem, piemēram, jauno Varia RTL510 aizmugures skata radaru, UT800 gudro lukturi un daudz ko citu. Edge 130 atbalsta papildu tehnoloģiju sensorus, piemēram, Bluetooth® un ANT + ®, ieskaitot Edge tālvadības pulti, kas ideāli piemērota kalnu velosipēdiem, kuri vēlas sākt un pārtraukt taimeri vai atzīmēt apli, neatlaižot rokas no stūres. Lai nodrošinātu mieru, Assistance1 funkcija var viegli nosūtīt velosipēdistu atrašanās vietu tieši no Edge 130 uz avārijas kontaktpersonām, ja braucējs saskaras ar grūtībām, bet LiveTrack1 ļauj draugiem un ģimenei sekot līdzi braucēja atrašanās vietai reālajā laikā.

 

Edge 130 ir paredzēts, lai palīdzētu palielināt veiktspēju ar katru braucienu. Ja tas ir savienots pārī ar saderīgu strāvas mērītāju, lietotāji var vēl intensīvāk trenēties un redzēt, cik daudz vatu viņi ražo.

 

Kamēr atrodaties braucienā Edge 130 viedās savienojamības funkcijas sūtīs jums paziņojumus, tādējādi braucējam nebūs jāskatās savā telefonā. Ierīces ekrānā parādīsies īsziņas, lai riteņbraucēji tās varētu īsumā apskatīt un turpināt braukt. Jaunā laikapstākļu lapa parādīs pašreizējos un prognozētos apstākļus, kā arī brīdinājumus par laika apstākļiem, lai palīdzētu braucējiem. Ja savienots pārī ar saderīgu viedtālruni, Edge 130 automātiski tiek augšupielādēts uz Garmin Connect tiešsaistes fitnesa kopienas un ir pielāgojams, lejupielādējot konfigurējamos datu laukus no Connect IQ ™ veikala.

 

Edge 130 ir jaunākais no Garmin fitness segmenta, kam arvien paplašinās un attīstās tehnoloģijas, lai uzlabotu un veicinātu veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Neatkarīgi no tā, vai lietotāji ir skrējēji, riteņbraucēji, peldētāji, sportistu komanda, vai vienkārši vēlas palikt aktīvi visu dienu, ir produkts, kas var palīdzēt sasniegt jūsu veselības un fitnesa mērķus.

 

Gadu desmitiem Garmin ir ieviesis jaunas GPS navigācijas, bezvadu ierīces un lietojumprogrammas, kas paredzētas cilvēkiem, kuri dzīvo aktīvā dzīvesveidā.

 

1 Kad savienots pārī ar saderīgu viedtālruni

2 Akumulatora darbības ilgums var atšķirties atkarībā no lietošanas veida

Kategorijas: Sportam , Aktīvai atpūtai