Drive: jaunie autonavigatori no Garmin

Publikācijas datums: Jan. 6, 2016, 8:35 p.m.

Garmin® iepazīstina ar autonavigāciju Drive sēriju, kas ir veidota fokusējoties uz autovadītāja drošību

 

Šafhauzena (Schaffhausen), Šveice - 2016. gada 5. janvāris, Business Wire – Garmin International Inc., Garmin Ltd. vienība (NASDAQ: GRMN), pasaules līderis satelītnavigācijās, iepazīstina ar ar jauno Garmin Drive™ produktu līniju – viegli lietojamām, pārvietojamam ierīcēm (PND), kas speciāli ir izveidotas, lai uzlabotu autovadītāja drošību un informētību par situāciju uz ceļa. Jaunās sērijas izlaišana ir ievērojams solis uz priekšu Garmin PND ierīču attīstībā, piedāvājot četrus jaunus modeļus ar intuītīvi izveidotiem to nosaukumiem:  Garmin Drive™, Garmin DriveSmart™, Garmin DriveAssist™ un Garmin DriveLuxe™. 2016. gada Garmin Drive produktu līnija tiek izrādīta šī gada Consumer Electronic Show šovā, Garmin kioskā (Dienvidu halle 4 #35811).

 

“Visaizraujošākais šīs jaunās Garmin Drive līnijas izveidē ir tas, ka šādas funkcijas autovadītāja drošībai un informērtībai parasti tiek piedāvātas luksusa automašīnās, bet tagad tās ir pieejamas arī autovadītājiem pēc auto iegādes,” saka Tīmo Vainšenks (Thiemo Weinschenk), Garmin produktu menedžementa vadītājs. “Pastāv tik daudz traucēkļi autovadītāja uzmanībai ikdienas braucienu laikā, dodoties uz darbu un dodoties izbraucienos. Mūsu jaunie brīdinājumi var atvieglot autovadītājus no vismaz daļas šo traucējumu, lai viņi var labāk fokusēties tikai uz ceļu.”

 

Visa Garmin Drive produktu līnija ir balstīta uz noteikta daudzuma brīdinājumiem autovadītājiem, lai stimulētu drošāku pārvietošanos ar automašīmu un uzlabotu informētību par to, kas notiek apkārt autovadītājam. Brīdinājumi iekļauj sevī ziņojumus par tuvojošamies asiem pagriezieniem uz ceļa, dzelzceļa pārbrauktuvēm un vietām, kur uz ceļa var tikt sastapti dzīvnieki, ziņojumus par braukšanu pretēja virzienā vienvirziena ielā u.c. Vadītāji iegūst arī informāciju par ātruma un sarkanās gaismas fotoradariem1, plus, satiksmes informāciju par satiksmes sastrēgumiem tuvumā2. Garākiem braucieniem, ierīces piedāvā brīdinājumus par iespējamo nogurumu, iesakot potenciālus atpūtas laikus un atpūtas vietas vai vietas, kur apstāties.

 

Papildus jaunajām funkcijām autovadītāja informētībai uz ceļa, Garmin Drive iekļauj sevī iepriekšēji ielādētu informāciju par intereses punktiem no Foursquare®, pievienojot ierīcei miljoniem populāru veikalu, restorānu un citu intereses punktu atrašanās vietu. Daži no modeļiem piedāvā bezmakasas karšu atjaunošanas3 un bezmaksas satiksmes informācijas4 iespējas ierīces mūža garumā. Citas funkcijas, kas ir pielāgotas vieglai naviģēšanai iekļauj sevī Garmin Real Directions™ funkciju, kas vada autovadītāju, balstoties uz atsaucēm par atpazīstamiem orientieriem, ēkām un luksoforiem, un Easy Route Shaping funkciju, kas ļauj vadītajam pielāgot maršrutus, lai tajos iekļautu izvēlētās pilsētas vai ceļus, vienkārši pieskaroties ierīces ekrānam.

 

 

Garmin DriveSmart piedāvā visas Garmin Drive funkcijas, bet pievieno klāt viedo ziņojumu funkciju, kura ļauj autovadītājam aplūkot informāciju par ienākošajiem zvaniem, SMS un ziņojumus no lietotnēm ierīces ekrānā5. Balss aktivizēta navigācija un Bluetooth® bezvadu tehnoloģija brīvroku zvaniem6 ļauj autovadītajiem turēt abas rokas uz automašīnas stūres. Garmin DriveSmart ļauj piekļūt Live Traffic informācijai no SmartPhone Link lietotnes7 vai Digital Traffic, ātrākajai satiksmes izvairīšanās sistēmai no Garmin, ar informācijas atjaunošanos katrās 60 sekundēs.

 

 

Garmin DriveAssist ir veidots uz Garmin DriveSmart bāzes, bet iekļauj sevī iebūvētu videoreģistratoru, lai darbotos arī kā aculiecinieks uz ceļa. Reģistrators pastāvīgi ieraksta turpinošos video ierakstu un saglabā to komplektētajā microSD kartē pie trieciena. Iebūvēta kamera sniedz iespēju izmantot padziļinatus brīdinājumus autovadītāja informētībai, ieskaitot Priekšējās Sadursmes Brīdinājumus8 un Izslīdes no Joslas Brīdinājumus8. Papildus, Garmin DriveAssist izmanto jauno “Go!” brīdinājumu – kameras palīdzības funkciju, kas brīdina no ceļa novērsušos autovadītājus, ka priekšā esošā satiksmes rinda ir sākusi kustēties. Vadītājam tuvojoties izvēlētajam galamērķim, Garmin Real Vision™ funkcija pārslēdz ierīci uz kameras skatu, kurā bultiņa uzrāda uz konkrētu galamērķa atrašanās vietu.

 

 

 

Modernais un stilīgais Garmin DriveLuxe ir iespaidīgs premium sērijas navigators skaistā metāla korpusā. "Barojoties" no kompakta, magnētiska kronšteina, Garmin DriveLuxe piedāvā automātisku divējādu ekrāna novietojumu (horizontāli vai vertikāli) un inovatīvas navigācijas funkcijas autovadītāja vērībai par situāciju uz ceļa.

 

 

Visas Garmin Drive ierīces var tikt savienotas ar atsevišķi iegādājamo Garmin BC™ 30 aizmugurējā skata kameru, lai ērti aplūkotu, kas atrodas aiz automašīnas, kad braucat atpakaļgaitā. Garmin Drive ierīces var tikt savienotas arī ar Garmin babyCam™ kameru automašīnas salonā, kas ir iegādājama atsevišķi, lai redzētu pasažierus automašīnas aizmugurēja sēdeklī savas navigācijas ierīces ekrānā.

 

Garmin Drive sērijā ir modeļi ar dažādiem ierīces ekrāna izmēriem un atšķirīgiem karšu reģioniem un navigācijas funkcijām. Ieteicamo izplatīšanas cenu diapazons ir no 199 eur līdz 389 eur. Ir gaidāms, ka Garmin Drive sērijas ierīces būs pieejamas iegādei šī gada pirmajā ceturksnī.

 

Garmin Drive sērijas ierīces ir jaunākie produkti no Garmin - pasaules līdera auto, moto un kravas auto navigācijas ierīču ražošanā, autonavigācijas ierīču segmentā. Garmin lietotājam draudzīgie risinājumi navigācijas ierīcēs piedāvā inovatīvas funkcijas, kas sasniedz ikdienas autovadītāju prasības.

Dekādēm ilgi Garmin ir veidojis jaunas GPS navigācijas un bezvadu ierīces un lietotnes, kas ir paredzētas cilvēkiem, kuri uztur aktīvu dzīves veidu. Garmin sastāv no piecām primārajām biznesa vienībām: auto, aviācijas, fitnesa, jūras un ārpustelpu tūrisma vienības. Plašākai informācijai, apmeklējiet Garmin virtuālo preses zāli garmin.com/newsroom vai sekojiet mums facebook.com/GarminLatvia, facebook.com/garmintwitter.com/garmin, or youtube.com/garmin.

 

1 Brīdinājumi par stacionārajiem fotoradariem nav pieejami visos reģionos.

2 Nepieciešams, lai automašīna pārvietotos ar ātrumu, kas ir lielāks par 80 km/h, kad tā pietuvojas lēnai satiksmei vai satiksmei bez kustības.

3 Ar bezmaksas karšu atjauninājumiem, jūs varat saņemt karšu atjauninājumus, kad tādi ir padarīti pieejami no Garmin puses, 1 saderīgam Garmin produktam, kamēr Garmin saņem karšu informāciju no trešās puses ražotāja puses. Sīkāka informācija par bezmaksas karšu atjauninājumiem ir pieejama šeit: www.garmin.lv/lv/atbalsts2/lmt/

4 Lifetime satiksmes datu atjauninājumi tiek nodrošināti līdz attiecīgā Garmin satiksmes uztvērēja nokalpošanas brīdim (komplektā ar savietojamu Garmin GPS) vai līdz brīdim, kad trešās puses piegādātājs Garmin vairs nenodrošina satiksmes datus, atkarībā no tā, kurš termiņš ir īsāks. Satiksmes uztvērēja kalpošanas laiks ir laika posms, kad: a) produkta tehniskās iespējas ir nodrošinātas, lai varētu izmantot aktuālos satiksmes datus, un b) produktu var izmantot paredzētajam nolūkam, neveicot būtiskus uzlabojumus.

5 Lai saņemtu viedos ziņojumus savā navigācijas ierīcē, jums ir jālejupielādē SmartPhone Link lietotne. Var tikt pielāgota apmaksa atbilstoši telefona operatora tarifa plānam; lai iegūtu sīkāku informāciju, sazinieties ar savu teletīkla operatoru. Funkcijas izmantošanai ir nepieciešams atsevišķi iegādājams viedtālrunis.

6 Nepieciešams atsevišķi iegādājams viedtālrunis ar Bluetooth atbalstu.

7 Var tikt pielāgota apmaksa atbilstoši telefona operatora tarifa plānam; lai iegūtu sīkāku informāciju, sazinieties ar savu teletīkla operatoru. Funkcijas izmantošanai ir nepieciešams atsevišķi iegādājams viedtālrunis. Var būt nepieciešama abonēšana.

8.Dažādi apkārtējie apstākļi var negatīvi ietekmēt brīdinājumu funkciju darbību. Sīkāka informācija ir pieejama šeit: http://garmin.lv/lv/bridinajumu-funkcijas/.

 

Piezīme: dažās jurisdikcijās (valstīs, reģionos, štatos) publiska video vai foto uzņemšana un atrādīšana ar personām vai to automašīnām var tikt uzskatīta par iejaukšanos personas privātajās tiesībās, līdz ar to šo ierīču izmantošana var būt aizliegta konkrētos reģionos un valstīs. Tas ir jūsu pienākumos - zināt un pakļauties tās jurisdikcijas likumiem un tiesībām, kurā izmantojat ierīces ar video uzņemšanas vai uzrādīšanas (monitoringa) funkcijām.

 

Par Garmin

Garmin International Inc. ir Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN) filiāle. Garmin Ltd. atrodas Šveicē un tā primārās filiāles atrodas ASV, Taivānā un Apvienotajā Karalistē.

Garmin ir reģistrēta tirdzniecība zīme. Garmin Drive, Garmin DriveSmart Garmin DriveAssist, Garmin DriveLuxe, Real Vision, BC, Garmin Real Directions un Garmin babyCam ir Garmin Ltd. un tā filiāļu tirdzniecības zīmes.

HD Radio Technology tehnoloģija tiek ražota saskaņā ar iBiquity Digital Corporation licenci.

Foursquare® un Foursquare® logo ir Foursquare Labs, Inc. reģistrētas tirdzniecības zīme.

Bluetooth® vārda zīme un logo ir reģistrētas tirdzniecības zīmes, kas pieder Bluetooth SIG, Inc., to izmantošana no Garmin puses ir saskaņota.

Visi citi zīmoli, produktu nosaukumi, uzņēmumu nosaukumi, tirdzniecības zīmes un servisa zīmes attiecīgi pieder to īpašniekiem. Visas tiesības ir aizsargātas.

 

Piezīme par paziņojumiem par plānoto: 

Šī relīze iekļauj paziņojumus par plānoto attiecībā uz Garmin Ltd. un tā darbībām. Šādi paziņojumi ir veidoti pamatojoties uz vadības šī brīža plāniem. Notikumi nākotnē vai apstākļi, kas ir apspriesti šajā relīzē, var neizpildīties un patiesie rezultāti būtiski var atsķirties kā sekas zināmiem un nezināmiem riska faktoriem un neprecizitātēm, kas var ietekmēt Garmin, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar riska faktoriem, kas uzskaitīti ikgadējā atskaitē, formā 10-K, gada beigās (27.12.2014.), kuru izveidojusi Garmin Drošības un Izmaiņu Komisija (komisijas lietas numurs 0-31983). Formas 10-K kopija ir pieejama http://www.garmin.com/aboutGarmin/invRelations/finReports.html. Nekādi paziņojumi par plānoto nav garantējami. Paziņojumi par plānoto ir attiecināmi tikai uz to datumu, kurā tie ir veikti, Garmin neuzņemas par pienākumu publiski papildināt vai atcelt kādu no paziņojumiem par plānoto, vienalga, vai jaunas informācijas, nākotnes notikumu vai citu faktoru ietekmē.

Kategorijas: Sauszemes transportam