Dezl 780 un DezlCam 785LMT-S

Publikācijas datums: aprīlis 5, 2018, 9:12 a.m.

Garmin® iepazīstina ar uzlabotām funkcijām profesionāliem kravas automašīnu vadītājiem ar jaunākajām dēzl ™ sērijām

 

Garmin International iepazīstina ar aizraujošu jaunās paaudzes 7 collu kravas automašīnu vadītājiem - dēzl ™ 780 LMT-S modeli un augstāko klases dēzlCam ™ 785 LMT-S, kas var lepoties ar modernām uzlabotajām vadītāja palīdzības funkcijāmkravas automašīnu vadītājiem. Abi navigatori ir paredzēti, lai palīdzētu kravas automašīnu vadītājiem palikt savienotiem, tikt brīdinātiem, un pateicoties jaunajam iebūvētajam Wi-Fi® un bezmaksas tiešraidessatiksmei, laika apstākļu paziņojumiem, kravas automašīnu novietošanas un citām funkcijām, vadītājiem vieglāk pārvarēt garās darba stundas.

 

"Pirmajā laikā pārvadājumu nozarei būs iespēja saņemt uzlabotus ar kameru saistītus brīdinājumus no kravas automašīnas navigācijas ierīces," sacīja Dan Bartel, Garmin pasaules tirdzniecības patērētāju pārdošanas viceprezidents. “Ceļu satiksmes drošība vienmēr ir bijusi Garmin prioritāte, tāpēc mēs esam priecīgi iepazīstināt ar funkcijām, kas brīdina kravas automašīnas par iespējamiem negadījumiem.”

 

dēzlCam 785 ir ar iebūvētu videoreģistratoru3, lai automātiski ierakstītu un saglabātu video failus no konstatētajiem negadījumiem. Videoreģistrators nodrošina uzlabotas vadītāja palīdzības funkcijas, piemēram, brīdinājumi par iespējamu sadursmi uz priekšu un novirzīšanos no joslas, lai veicinātu drošāku braukšanu.

 

Jaunās Dēzl sērijas galvenās navigācijas funkcijas ietver pielāgotas kravas maršrutēšanas iespējas4, pamatojoties uz kravas automašīnas izmēru, slodzi un svaru. Noderīgi maršruta brīdinājumi sniedz brīdinājumus par gaidāmiem apdraudējumiem, piemēram, tiltu augstumu, svara ierobežojumiem, asiem līkumiem un stāviem ceļiem. Jaunā dēzl sērija piedāvā arī balss vadību, savukārt Bluetooth® tehnoloģija ir pieejama zvanīšanai ar brīvroku režīmu5 un viedajiem paziņojumiem uz dēzl displeja. Pateicoties Foursquare® datiem, kā arī iepriekš ielādētajam Truck un Trailer Services, kravas mašīnistu vadītāji var filtrēt kravas automašīnu pietur vietas, piemēram dušas. Pārtraukuma plānošana ir vienkāršota jaunajā dēzl sērijā ar paziņojumiem par pārtraukumiem, un to piemērotām vietām, piemēram, restorāniem vai atpūtas vietām.

 

Papildus jaunie Dēzl navigatori ir savietojami ar Garmin BC ™ 35 bezvadu aizmugures kameru (nopērkama atsevišķi), lai klienti varētu ērti redzēt aizmugurē esošo kravas automašīnu.

 

1 Atsevišķi nosacījumi var pasliktināt brīdinājuma funkciju; apmeklējiet Garmin.com/warnings sīkākai informācijai

2 Lai piekļūtu Garmin Live Services, jums ir jālejupielādē Smartphone Link programma uz saderīga viedtālruņa kas ir aprīkots ar Bluetooth® un GPS (nopērkams atsevišķi)
3 Piezīme. Dažas jurisdikcijas regulē vai aizliedz videoreģistratoru izmantošanu. Jūsu pienākums ir zināt un ievērot piemērojamos tiesību aktus un tiesības uz privātumu jurisdikcijās, kurās plānojat izmantot šo ierīci.
4 Nav pieejams visos reģionos. Jūsu kravas automašīnas parametru ievadīšana negarantē, ka visos maršruta ieteikumos tiks ņemti vērā jūsu kravas automašīnas raksturlielumi. Vienmēr ņemiet vērā visas norīkotās ceļa zīmes un ceļa apstākļus.
5 Nepieciešams viedtālrunis ar Bluetooth® (nopērkams atsevišķi).

Kategorijas: Sauszemes transportam