Delta Smart - ierīce suņa aktivitātes uzraudzīšanai un trenēšanai

Publikācijas datums: Sept. 9, 2016, 4:10 p.m.

Garmin ir lepni iepazīstināt ar jauno Delta Smart ierīci suņa aktivitātes uzraudzīšanai un trenēšanai, kas darbojas kopā ar saderīgu viedtālruni, lai palīdzētu ģimenes mīlulim būt drošībā, labi audzinātam un pie labas veselības.

 

Delta Smart ir neliels, “neuzkrītošs” modelis, kas ir veidots ilgstošai izmantošanai, turklāt -  saderīgs ar jebkuru suņa apkakles siksniņu. Kad ierīce ir savienota ar viedtālruni, izmantojot Bluetooth tehnoloģiju un bezmaksas Garmin CANINE lietotni, dzīvnieka saimnieks var sniegt automātiskas vai plaši pielāgojamas treniņu korekcijas un uzraudzīt suņa aktivitāti un uzvedību tieši sava saderīgā viedtālruņa ekrānā.

Jaunā Delta Smart ir vienkāršs, bet efektīvs veids kā ļaut sunim būt laimīgākam un izbaudāmākam ģimenes loceklim. Garmin CANINE lietotne ir izteikti intuitīva savā darbībā, savukārt, Delta Smart ierīce ir pietiekami “gudra”, lai apgūtu suņa temperamentu un ieradumus. Ne tikai suņa saimnieks var samazināt vai izskaust sava mīluļa uzvedības nevēlamos ieradumus, bet arī gūt svarīgus ieskatus suņa fiziskās aktivitātes un riešanas paradumos.

 

Pielāgojami treniņi

Savā pamatā, Delta Smart ir treniņ-sistēma suņu īpašniekiem, kuri vēlas saviem četrkājainajiem draugiem iemācīt jaunas komandas vai arī novērst viņu uzmanību no nevēlamas uzvedības. Suņa ierīce darbojas kā “virtuāla pavada”, kas var tikt izmantota mājās vai arī ārpus tām. Delta Smart sniedz suņu saimniekiem plašu klāstu ar pielāgojamiem korekcijas iestatījumiem, ieskaitot skaņu, vibrāciju un 10 līmeņu stimulāciju, kā arī piecus atšķirīgus tālvadības kontroles izkārtojumus viedtālrunī. Vairāki ģimenes locekļi var pievienoties Delta Smart ierīcei, izmantojot paši savas ierīces, tāpat – viens viedtārunis var kontrolēt vairākas suņa ierīces.

 

Rejas ierobežotājs

Sistēma var tikt iestatīta arī kā automātisks suņa rejas ierobežotājs, kurā iestrādāta savā sfērā labākā suņa rejas noteikšanas un korekcijas tehnoloģija, kas ir izveidota kaitinošas un nevajadzīgas riešanas savaldīšanai, pat tad, kad ģimenes locekļi nav mājās un nevar paši atrisināt šo problēmu. Lietotāji var ieprogrammēt Delta Smart neatļaut jebkādu riešanu, atļaut riet nedaudz vai iestatīt konkrētu rējienu skaitu, pirms iedarbojas korekcijas sistēma. Pēc laika, kuru suns ir pavadījis viens pats, lietotājs var izmantot Garmin CANINE lietotni, lai uzzinātu par suņa rejas biežumu un laikiem, kamēr saimnieks ir bijis projām, papildus uzrādot kāda veida korekcija (skaņas, vibrācijas, stimulācijas) ir tikusi pielietota (ja tikusi pielietota), lai pārtrauktu riešanu.    

 

Keep Away Tag netuvošanās vietas norādītāji

Beidzot, Delta Smart ir saderīgs ar Keep Away Tag – bezvadu attāluma sensoriem, kas ir veidoti, lai atturētu mājdzīvniekus no iekļūšanas nevēlamās vietās, piemēram: atkritumu tvertnēs, puķu dobēs, dīvānos, pat tad, ja ģimenes locekļi ir ārpus mājas. Šie sensori ir iestatāmi ar automātiskām korekcijām (skaņa, vibrācija vai stimulācija) un attāluma robežu lielumiem (aptuveni no 30 līdz 90 cm). Keep Away Tag netuvošanās vietas norādītāji var tikt izmantoti arī tam, lai uzraudzītu suņa atrašanās vietas un aplūkotu tās vēlāk (piemēram, kad suns ir tuvojies savai bļodiņai vai ienācis istabā).  

 

Aktivitātes uzraudzīšana

Garmin CANINE lietotne sniedz lietotājiem iespēju arī uzraudzīt sava suņa aktivitāti un ļaut uzzināt, ko Reksis visu dienu ir darījis. Tā ieraksta un ataino suņa aktivitātes līmeni, ieskaitot laiku, kad viņš ir bijis kustībā, kad atpūties, kad rējis, kad ir bijis trenēts, kad ir bijis tuvumā Keep Away Tag netuvošanās vietas norādītājam.

Delta Smart suņa trenēšanas ierīce ir no jauna izveidota ar noapaļotiem, korekciju novadošiem plastmasas kontaktiem, kas ir radīti ilgstošai valkāšanai, nekairinot suņa ādu. Ierīce ir komplektēta ar trim nomaināmām apkakles uzlikām (pelēkā, zilā un fuksīnkrāsā), kas ļauj ierīci cieši piestiprināt pie teju jebkuras 1” (~ 2,5 cm) platuma suņa siksnas. Ierīces uzlādējamais litija jonu akumulators var darboties līdz 3 nedēļām ar vienu uzlādi, atkarībā no ierīces izmantošanas veida un viedtālruņa modeļa. Ierīces ūdens izturības klase ir 1 ATM (10 m).

 

Delta Smart suņa ierīce ir komplektēta ar trim nomaināmām apkakles uzlikām un USB uzlādes kabeli. Tās plānotā cena ir 149 eur. Garmin piedāvā arī Delta Smart Bundle komplektu, kurā ir ietverti augstāk minētie produkti, plus, Keep Away Tag netuvošanās vietas norādītājs. Cena – 179 eur. Atsevišķi Keep Away Tag norādītāji būs iegādājami par 50 eur katrs. Ierīces būs pieejamas šī gada beigās.

 

Kategorijas: Citi