Garmin Latvia

Dash Cam 65W videoreģistrators ar 180 platu leņķi

Publikācijas datums: maijs 15, 2017, 2:07 p.m.

Dash Cam 65W ir jaunākais Garmin videoreģistratora modelis ar izteikti platu 180o uzņemšanas leņķi, paplašinot augstas kvalitātes 1080p video ieraksta iespējas. Plašākais redzes lauks ļauj autovadītājiem saglabāt apkārtni, ietverot video vēl vairāk detaļu – satiksmes sastrēgumu ap sevi, ceļu remontu vai ko citu.

Dash Cam 65W platais uzņemšanas leņķis krietni uzlabo veidu, kādā video tiek uzņemts, aplūkots un nosūtīts aplūkošanai citiem. Plānais un kompaktais Dash Cam 65W ietver sevī plašu klāstu funkciju, kas ir atrodamas Garmin Dash Cam sērijas ierīcēs, ieskaitot vadāmību ar balsi, padziļinātas informētības funkcijas autovadītājam, piemēram – brīdinājumus par sarkanās gaismas un ātruma fotoradariem1, un priekšējās sadursmes un izslīdes no braucamās joslas brīdinājumus2 drošas autovadīšanas veicināšanai. Ierīcē ir iebūvēts arī sensors, kas brīdina autovadītāju, kad transporta līdzekļi stāvošā satiksmē atsāk kustību.

 

Kolīdz Dash Cam 65W ir pievienots pie strāvas, tas tūlītēji uzsāk ierakstīt 1080p vai 720p augstas izšķirtspējas video, atainojot to sava 2” lielajā ekrānā un piedāvājot 2,1 megapikseļu kameru. Automātiskā negadījuma noteikšanas funkcija (G sensors) ļauj Dash Cam 65W saglabāt video uzņēmumu trieciena gadījumā, pievienojot video GPS nodrošinātus datus par laiku un atrašanās vietu. Videoreģistrators nodrošina arī ar novietota transportlīdzekļa režīmu (tam nepieciešamais kabelis ir iegādājams atsevišķi), kurā ierīce automātiski uzsāk video uzņemšanu, kad piefiksē kustību pie autostāvvietā novietotā, izslēgtā automobiļa.  Izmantojot balss komandas angļu valodā, jūs varat likt ierīcei uzsākt, apstādināt video ierakstu vai veikt citas darbības, sakot tās balsī. Travelapse™ funkcija savieto stundām ilgu brauciena videouzņēmumu dažu minūšu ilgā konspektā. Kad lietotāji lejupielādē bezmaksas VIRB® mobilo lietotni savā viedtālrunī, viņi var izmantot Dash Cam 65W iebūvēto Wi-Fi®, lai bez vadiem sinhronizētu savus uzņemtos video un automātiski dalītos tajos ar draugiem, ģimeni vai apdrošināšanas uzņēmumiem. Dash Cam 65W ir komplektēts ar 8 GB microSD™ atmiņas karti video uzglabāšanai, bet tā var tikt nomainīta ar līdz 64 GB ietilpīgu atmiņas karti (ieteicams 10. ātruma klases karti).   

Garmin Dash Cam 65W ir gaidāms šī gada vasarā, tā ieteicamā tirdzniecības cena – 249 eur.

 

1 Sarkanās gaismas un ātruma fotoradaru brīdinājumi nav pieejami visos reģionos.

2 Dažādi apstākļi var ietekmēt brīdinājumu funkciju darbību. Plašāk - šeit.

 

Piezīme: dažās jurisdikcijās (valstīs, reģionos, štatos) publiska video vai foto uzņemšana un atrādīšana ar personām vai to automašīnām var tikt uzskatīta par iejaukšanos personas privātajās tiesībās, līdz ar to šo ierīču izmantošana var būt aizliegta konkrētos reģionos un valstīs. Tas ir jūsu pienākumos - zināt un pakļauties tās jurisdikcijas likumiem un tiesībām, kurā izmantojat ierīces ar video uzņemšanas vai uzrādīšanas (monitoringa) funkcijām.

Kategorijas: Sauszemes transportam